Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Przysmaki dla psa
Bezzbożowe
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla psów LIGHT
Uzupełniająca karma dla psów LIGHT Functional Snack BRIT 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 10 opinii

BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla psów LIGHT

150 g
BRIT
Czechy

Cena15,99 zł
106,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 16.07.2027
Dostępne warianty
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla psów ANTISTRESS
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
To świetna karma uzupełniająca dla psów z nadwagą; one też chcą dostawać smaczki, a ten produkt jest idealny. Polecam
29.10.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
gabi83r
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Miriam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
106,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
AZAN 1 SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
BRIT
EAN:
8595602539956
Cena za kg:
106,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
BRIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AZAN 1 SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
8595602539956

Produkty z kategorii Bezzbożowe

4.7
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 6 opinii
WOOLF Przekąska dla psów - miękkie kostki z królikiem 100 g

WOOLF

Przekąska dla psów - miękkie kostki z królikiem

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 9 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Przysmak dla dorosłych psów wołowe kąski 100 g

WIEJSKA ZAGRODA

Przysmak dla dorosłych psów wołowe kąski

100 g
122,90 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 11 opinii
WOOLF Przekąska dla psów - trójkąciki z królikiem i dorszem 100 g

WOOLF

Przekąska dla psów - trójkąciki z królikiem i dorszem

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028
5.0
z 6 opinii
WOOLF Przekąska dla psów - miękkie kostki z wołowiną 100 g

WOOLF

Przekąska dla psów - miękkie kostki z wołowiną

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.8
z 9 opinii
WOOLF Przekąska dla psów - miękkie kostki z kaczką 100 g

WOOLF

Przekąska dla psów - miękkie kostki z kaczką

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 10 opinii
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla psów LIGHT 150 g

BRIT Functional Snack

Uzupełniająca karma dla psów LIGHT

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 1 opinii
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla psów ANTIPARASITIC 150 g

BRIT Functional Snack

Uzupełniająca karma dla psów ANTIPARASITIC

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
4.0
z 8 opinii
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla szczeniąt MINERAL 150 g

BRIT Functional Snack

Uzupełniająca karma dla szczeniąt MINERAL

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 8 opinii
BRIT Functional Snack Uzupełniająca karma dla psów ANTISTRESS 150 g

BRIT Functional Snack

Uzupełniająca karma dla psów ANTISTRESS

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 6 opinii
BRIT Functional Snack Karma uzupełniająca dla psa Endurance 150 g

BRIT Functional Snack

Karma uzupełniająca dla psa Endurance

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.8
z 5 opinii
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z wołowiną 70 g

PEDIGREE Ranchos

Przysmak dla psów z wołowiną

70 g
214,14 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 5 opinii
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z kurczakiem 70 g

PEDIGREE Ranchos

Przysmak dla psów z kurczakiem

70 g
214,14 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 7 opinii
YARRAH Przysmak dla psów z algami morskimi 3 szt BIO 33 g

YARRAH

Przysmak dla psów z algami morskimi 3 szt BIO

33 g
302,73 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Produkty marki BRIT

5.0
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z wołowiną i jabłkiem 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z wołowiną i jabłkiem

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.7
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
4.9
z 7 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027
4.9
z 7 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
5.0
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - kurczak z zielonym groszkiem 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - kurczak z zielonym groszkiem

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 25 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
4.8
z 27 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2028
5.0
z 33 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2028
4.9
z 14 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem i słodkimi ziemniakami, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem i słodkimi ziemniakami, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2028
4.9
z 24 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
5.0
z 10 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tuńczykiem i słodkimi ziemniakami, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tuńczykiem i słodkimi ziemniakami, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
5.0
z 9 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną i ryżem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną i ryżem, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 12 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i ryżem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i ryżem, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
5.0
z 4 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów - gulasz wołowy z groszkiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów - gulasz wołowy z groszkiem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 4 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karta dla wysterylizowanych kotów z kurczakiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karta dla wysterylizowanych kotów z kurczakiem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store