Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - wołowina
Saszetka
PEDIGREE Pokarm dla psów z wołowiną i wątróbką w galaretce
Pokarm dla psów z wołowiną i wątróbką w galaretce PEDIGREE 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

PEDIGREE Pokarm dla psów z wołowiną i wątróbką w galaretce

100 g
PEDIGREE

Cena2,99 zł
29,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Starasz się dawać swojemu psu wszystko, co najlepsze. Dbasz o jego specjalne żywienie, aby Twój przyjaciel był zdrowy i silny.
Aby zapewnić swojemu czworonogowi ochronę przed chorobami i wysoką odporność, podaj mu Pedigree z wołowiną w delikatnej galaretce.
Białko, kwasy tłuszczowe, witaminy i substancje mineralne zapewnią Twojemu psu zdrową, lśniącą sierść, mocne kości i zęby i dobre samopoczucie każdego dnia.
Smak pysznego mięsnego dania w aksamitnej galaretce przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednemu psu.

Cechy

z naturalnymi^ składnikami

z prebiotykami

100 % kompletna i zbilansowana

^95 % naturalnego pochodzenia


PEDIGREE Pokarm dla psów z wołowiną i wątróbką w galaretce


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.10.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
PEDIGREE
EAN:
5900951017261
Cena za kg:
29,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
PEDIGREE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5900951017261

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Należy uwzględnić kalorie pochodzące z przysmaków. Należy dostosować ilość karmy do potrzeb psa. Jak? Odwiedź naszą stronę internetową. Zapewnij świeżą wodę do picia. Podawać o temperaturze pokojowej, niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni. Sposób karmienia: Pies o masie ciała 5 kg potrzebuje 4-4½ saszetek dziennie, pies o masie ciała 10 kg potrzebuje 7-7½ saszetek dziennie, pies o masie ciała 15 kg potrzebuje 9½-10½ saszetek dziennie, pies o masie ciała 20 kg potrzebuje 11½-13 saszetek dziennie. 1 saszetkę można zastąpić ok. 20 g karmy suchej Pedigree.


Przechowywanie

Najlepiej wykorzystać przed, numer referencyjny partii, numer zatwierdzenia zakładu: patrz na dole opakowania.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

87 kcal 100 g


Informacje producenta

Marka

Pedigree


Marka standaryzowana

MarkaPedigree

Opis produktu

Mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów, z mieszanką wołowiny i wątróbki.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mokra karma dla dorosłych psów

Wariant z mieszanką wołowiny i wątróbki w galaretce


Podmarka

Podmarka:Vital Protection


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Produkty z kategorii Saszetka

4.8
z 11 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2029
5.0
z 5 opinii

21% taniej

RAFI Mokry pokarm dla psów z wołowiną w saszetce 500 g

RAFI

Mokry pokarm dla psów z wołowiną w saszetce

500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2028
5.0
z 2 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Wołowina 500 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Wołowina

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2028
5.0
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 9 opinii
TULA Karma dla psów z wołowiną i warzywami w sosie 100 g

TULA

Karma dla psów z wołowiną i warzywami w sosie

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 5 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
5.0
z 6 opinii
PEDIGREE Pokarm dla psów z wołowiną i wątróbką w galaretce 100 g

PEDIGREE

Pokarm dla psów z wołowiną i wątróbką w galaretce

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2027

Produkty marki PEDIGREE

5.0
z 69 opinii
PEDIGREE Multi Biscrok Przysmak dla Psów 200 g

PEDIGREE Multi Biscrok

Przysmak dla Psów

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2027
5.0
z 25 opinii
PEDIGREE Rodeo z Wołowiną Przysmak dla Psów (7 sztuk) 122 g

PEDIGREE Rodeo z Wołowiną

Przysmak dla Psów (7 sztuk)

122 g
65,49 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
5.0
z 11 opinii
PEDIGREE DentaStix Średnie Rasy Przysmak dla Psów (7 sztuk) 180 g

PEDIGREE DentaStix Średnie Rasy

Przysmak dla Psów (7 sztuk)

180 g
77,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 2 opinii
PEDIGREE Junior Pokarm dla Psów z Kurczakiem i Ryżem w Galaretce - Saszetka 100 g

PEDIGREE Junior

Pokarm dla Psów z Kurczakiem i Ryżem w Galaretce - Saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z wołowiną 70 g

PEDIGREE Ranchos

Przysmak dla psów z wołowiną

70 g
214,14 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 5 opinii
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z kurczakiem 70 g

PEDIGREE Ranchos

Przysmak dla psów z kurczakiem

70 g
214,14 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 18 opinii
PEDIGREE Denta Stix Duże Rasy Przysmak dla Psów (7 sztuk) 270 g

PEDIGREE Denta Stix Duże Rasy

Przysmak dla Psów (7 sztuk)

270 g
55,52 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
5.0
z 3 opinii
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów – Kurczak/Warzywa i Wołowina/Warzywa (4 szt.) 400 g

PEDIGREE Adult

Pokarm dla Psów – Kurczak/Warzywa i Wołowina/Warzywa (4 szt.)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
5.0
z 6 opinii
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki) 400 g

PEDIGREE Adult

Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
5.0
z 6 opinii
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów z Kurczakiem i Marchewką w Galaretce - Puszka 400 g

PEDIGREE Adult

Pokarm dla Psów z Kurczakiem i Marchewką w Galaretce - Puszka

400 g
20,98 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027
5.0
z 19 opinii
PEDIGREE DentaStix Małe Rasy Przysmak dla Psów (7 sztuk) 110 g

PEDIGREE DentaStix Małe Rasy

Przysmak dla Psów (7 sztuk)

110 g
99,91 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027
4.5
z 4 opinii
PEDIGREE Przysmak dla psów z kurczakiem o aromacie bekonu 123 g

PEDIGREE

Przysmak dla psów z kurczakiem o aromacie bekonu

123 g
64,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
5.0
z 2 opinii
PEDIGREE Junior Pokarm dla Psów - Kurczak/Ryżem i Wołowina/Ryż (4 saszetki) 400 g

PEDIGREE Junior

Pokarm dla Psów - Kurczak/Ryżem i Wołowina/Ryż (4 saszetki)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 11 opinii
Nowość
PEDIGREE Markies Przysmak dla Psów 150 g

PEDIGREE Markies

Przysmak dla Psów

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.7
z 7 opinii
PEDIGREE Przysmak dla dorosłego psa 86 g

PEDIGREE

Przysmak dla dorosłego psa

86 g
127,79 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store