Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - drób
Saszetka
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów – Kurczak/Warzywa i Wołowina/Warzywa (4 szt.)
Pokarm dla Psów – Kurczak/Warzywa i Wołowina/Warzywa (4 szt.) Adult PEDIGREE 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów – Kurczak/Warzywa i Wołowina/Warzywa (4 szt.)

400 g
PEDIGREE

Cena9,99 zł
24,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Ekonomiczne opakowanie czterech saszetek smakowitego, doskonale zbilansowanego jedzenia, zawierającego najwyższej jakości mięso.
Pragniesz zapewnić wigor Twojemu psu, aby zawsze witał Cię radośnie merdając ogonem i miał ochotę do zabawy. Twoja miłość jest najważniejszym czynnikiem dającym mu radość. Ale wiesz dobrze, ze nie jest jedynym. Musisz zadbać także o fizyczne dobre samopoczucie Twojego podopiecznego. W tym celu musisz dostarczyć mu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. By wyręczyć Cięu psu.

Cechy

przybranie z superfoods

100 % kompletna i zbilansowana

z naturalnymi^ składnikami

z prebiotykami

^96 % naturalnego pochodzenia


PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów – Kurczak/Warzywa i Wołowina/Warzywa (4 szt.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.06.2027
Dostępne warianty
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
PEDIGREE
EAN:
5900951125737
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
PEDIGREE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5900951125737

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Pies o masie ciała 5 kg potrzebuje 4 - 4½ saszetek dziennie, pies o masie ciała 10 kg potrzebuje 7 - 8 saszetek dziennie, pies o masie ciała 15 kg potrzebuje 9½ - 10½ saszetek dziennie, pies o masie ciała 20 kg potrzebuje 12 - 13 saszetek dziennie. 1 saszetkę można zastąpić ok. 20 g karmy suchej Pedigree. Sposób karmienia: Należy uwzględnić kalorie pochodzące z przysmaków. Należy dostosować ilość karmy do potrzeb psa. Jak? Odwiedź naszą stronę internetową. Zapewnij świeżą wodę do picia. Podawać o temperaturze pokojowej, niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.


Przechowywanie

Najlepiej wykorzystać przed: patrz na boku, numer referencyjny partii, numer zatwierdzenia zakładu: patrz na indywidualnym opakowaniu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

4 x 100 g e = 400 g


Informacje producenta

Marka

Pedigree


Marka standaryzowana

MarkaPedigree

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów. Opracowano przy udziale lekarzy weterynarii i specjalistów do spraw żywienia z instytutu Waltham Petcare Science Institute.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mokra karma dla dorosłych psów

Wariant wybór smaków z warzywami w sosie


Podmarka

Podmarka:Vital Protection

Produkty z kategorii Saszetka

4.8
z 10 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z kurczakiem i makaronem saszetka 100 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z kurczakiem i makaronem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2029
4.9
z 7 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - kurczak z zielonym groszkiem 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - kurczak z zielonym groszkiem

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 5 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z indykiem i kaczką saszetka 150 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych psów kawałki w sosie z indykiem i kaczką saszetka

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 3 opinii
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów – Kurczak/Warzywa i Wołowina/Warzywa (4 szt.) 400 g

PEDIGREE Adult

Pokarm dla Psów – Kurczak/Warzywa i Wołowina/Warzywa (4 szt.)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
5.0
z 3 opinii
TULA Karma dla psów z kurczakiem i warzywami w sosie 100 g

TULA

Karma dla psów z kurczakiem i warzywami w sosie

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.5
z 4 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2028

Produkty marki PEDIGREE

5.0
z 69 opinii
PEDIGREE Multi Biscrok Przysmak dla Psów 200 g

PEDIGREE Multi Biscrok

Przysmak dla Psów

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2027
5.0
z 11 opinii
PEDIGREE DentaStix Średnie Rasy Przysmak dla Psów (7 sztuk) 180 g

PEDIGREE DentaStix Średnie Rasy

Przysmak dla Psów (7 sztuk)

180 g
77,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 11 opinii
Nowość
PEDIGREE Markies Przysmak dla Psów 150 g

PEDIGREE Markies

Przysmak dla Psów

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 18 opinii
PEDIGREE Denta Stix Duże Rasy Przysmak dla Psów (7 sztuk) 270 g

PEDIGREE Denta Stix Duże Rasy

Przysmak dla Psów (7 sztuk)

270 g
55,52 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
4.8
z 5 opinii
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z wołowiną 70 g

PEDIGREE Ranchos

Przysmak dla psów z wołowiną

70 g
214,14 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 5 opinii
PEDIGREE Ranchos Przysmak dla psów z kurczakiem 70 g

PEDIGREE Ranchos

Przysmak dla psów z kurczakiem

70 g
214,14 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 19 opinii
PEDIGREE DentaStix Małe Rasy Przysmak dla Psów (7 sztuk) 110 g

PEDIGREE DentaStix Małe Rasy

Przysmak dla Psów (7 sztuk)

110 g
99,91 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027
5.0
z 25 opinii
PEDIGREE Rodeo z Wołowiną Przysmak dla Psów (7 sztuk) 122 g

PEDIGREE Rodeo z Wołowiną

Przysmak dla Psów (7 sztuk)

122 g
65,49 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
5.0
z 6 opinii
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki) 400 g

PEDIGREE Adult

Pokarm dla Psów - Wołowina i Drób w Galaretce (4 saszetki)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
5.0
z 6 opinii
PEDIGREE Adult Pokarm dla Psów z Kurczakiem i Marchewką w Galaretce - Puszka 400 g

PEDIGREE Adult

Pokarm dla Psów z Kurczakiem i Marchewką w Galaretce - Puszka

400 g
20,98 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027
5.0
z 2 opinii
PEDIGREE Junior Pokarm dla Psów - Kurczak/Ryżem i Wołowina/Ryż (4 saszetki) 400 g

PEDIGREE Junior

Pokarm dla Psów - Kurczak/Ryżem i Wołowina/Ryż (4 saszetki)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.5
z 4 opinii
PEDIGREE Przysmak dla psów z kurczakiem o aromacie bekonu 123 g

PEDIGREE

Przysmak dla psów z kurczakiem o aromacie bekonu

123 g
64,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
5.0
z 6 opinii
PEDIGREE Pokarm dla psów z wołowiną i wątróbką w galaretce 100 g

PEDIGREE

Pokarm dla psów z wołowiną i wątróbką w galaretce

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2027
5.0
z 2 opinii
PEDIGREE Junior Pokarm dla Psów z Kurczakiem i Ryżem w Galaretce - Saszetka 100 g

PEDIGREE Junior

Pokarm dla Psów z Kurczakiem i Ryżem w Galaretce - Saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
PEDIGREE Przysmak dla dorosłego psa 86 g

PEDIGREE

Przysmak dla dorosłego psa

86 g
127,79 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store