Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Mydła
Uzupełniające
PALMOLIVE Mydło w płynie Aquarium - zapas
Mydło w płynie Aquarium   zapas PALMOLIVE 500ml
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 11 opinii

PALMOLIVE Mydło w płynie Aquarium - zapas

500 ml
PALMOLIVE

Cena12,99 zł
25,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Palmolive Aquarium to zabawny produkt do Twojej łazienki, przenoszący do podwodnego świata, który pomaga zmyć brud i bakterie. Wegańskie mydło w płynie do mycia rąk ma formułę w 98% biodegradowalną.


Cechy

Pomaga zmyć brud i bakterie

Przyjemny zapach

Zabawne podwodne projekty z Twoją ulubioną rybką

96% składników pochodzenia naturalnego

Biodegradowalna formuła w 98%


PALMOLIVE Mydło w płynie Aquarium - zapas


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.10.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
ada
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.09.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
COLGATE
Marka:
PALMOLIVE
EAN:
8714789510309
Cena za kg:
25,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
PALMOLIVE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
8714789510309

Informacje producenta

Marka

Palmolive


Marka standaryzowana

MarkaPalmolive

Opis produktu

Palmolive Aquarium to zabawny produkt do Twojej łazienki, przenoszący do podwodnego świata, który pomaga zmyć brud i bakterie. Wegańskie mydło w płynie do mycia rąk ma formułę w 98% biodegradowalną.


Dodatkowe informacje

Zanurz się w podwodnej krainie czarów, zmywając bakterie za pomocą mydła w płynie do rąk Palmolive Aquarium. Ten produkt nie tylko pomaga umyć dłonie, ale także cudownie pachnie i jest dostępny w czterech magicznych wzorach z Twoją ulubioną rybką. Świetnie nadaje się do dodania odrobiny zabawy w rodzinnej łazience. Mydło w płynie zostało wykonane ze składników w 95% pochodzenia naturalnego*. To przemyślany kosmetyk z biodegradowalną formułą w 98%**, który jest dostępny w butelce nadającej się do recyklingu***, po wyjęciu pompki. Mydło zostało przebadane dermatologicznie. Zadbaj o swoje dłonie z pomocą Palmolive. *Woda i składniki pochodzenia naturalnego podlegające ograniczonemu przetwarzaniu, standard ISO 16128 **Część organiczna, na podstawie serii OECD 301 ***Zgodnie z lokalnie obowiązującymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Liquid Hand Wash

Produkty z kategorii Uzupełniające

4.9
z 169 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 92 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 44 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 70 opinii
LUKSJA Mydło w płynie Róża zapas 900 ml

LUKSJA

Mydło w płynie Róża zapas

900 ml
6,66 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 5 opinii
YOPE Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 45 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

1.5 l
10,97 zł/l
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.9
z 45 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.8
z 36 opinii

24% taniej

PALMOLIVE Naturals Kremowe mydło w płynie do rąk Mleko i Oliwka - zapas 1 l

PALMOLIVE Naturals

Kremowe mydło w płynie do rąk Mleko i Oliwka - zapas

1 l
15,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
20,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
YOPE Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 39 opinii
LUYA Mydło do rąk w płynie Mak i Kakao - zapas 800 ml

LUYA

Mydło do rąk w płynie Mak i Kakao - zapas

800 ml
8,74 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028
5.0
z 46 opinii
DOVE Cream Wash Kremowe mydło w płynie - zapas 500 ml

DOVE Cream Wash

Kremowe mydło w płynie - zapas

500 ml
23,98 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
5.0
z 23 opinii
LUYA Mydło do rąk w płynie Konwalia i Migdał - zapas 800 ml

LUYA

Mydło do rąk w płynie Konwalia i Migdał - zapas

800 ml
8,74 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.5
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 1 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.9
z 21 opinii
DOVE Fine Silk Jedwabiście kremowe mydło w płynie - zapas 500 ml

DOVE Fine Silk

Jedwabiście kremowe mydło w płynie - zapas

500 ml
23,98 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 13 opinii
PALMOLIVE Mydło w płynie do rąk „Mleko i Miód” - zapas 1 l

PALMOLIVE

Mydło w płynie do rąk „Mleko i Miód” - zapas

1 l
15,99 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
LUKSJA DEEPLY RELAXING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy - zapas 900 ml

LUKSJA DEEPLY RELAXING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy - zapas

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 5 opinii
PROTEX Ultra Mydło w płynie - uzupełnienie 500 ml

PROTEX Ultra

Mydło w płynie - uzupełnienie

500 ml
21,78 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
5.0
z 21 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleko i Migdały - zapas 1 l

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleko i Migdały - zapas

1 l
15,99 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tajemniczy Ogród 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tajemniczy Ogród

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
4.9
z 10 opinii
APART Kremowe mydło w płynie Gardenia - refill 900 ml

APART

Kremowe mydło w płynie Gardenia - refill

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
5.0
z 1 opinii
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Róża 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Róża

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
4.9
z 18 opinii
APART Floral Care Pielęgnacyjne mydło w płynie Irys & Jaśmin - refill 900 ml

APART Floral Care

Pielęgnacyjne mydło w płynie Irys & Jaśmin - refill

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.8
z 5 opinii
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tropikalny Raj 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tropikalny Raj

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Lilia 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Lilia

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2027
4.5
z 2 opinii
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Irys 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Irys

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2027
5.0
z 3 opinii
LUKSJA Mydło w płynie Korzenne Ciasteczko zapas 900 ml

LUKSJA

Mydło w płynie Korzenne Ciasteczko zapas

900 ml
9,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 24 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

1.5 l
10,97 zł/l
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 52 opinii
CAREX Mydło w płynie Original uzupełnienie 1 l

CAREX

Mydło w płynie Original uzupełnienie

1 l
15,99 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
4.9
z 17 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon - zapas 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia i Cynamon - zapas

500 ml
37,98 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
4.9
z 32 opinii
Nowość
YOPE Mydło w płynie Werbena - zapas 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Werbena - zapas

500 ml
39,90 zł/l
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 29 opinii
CAREX Antybakteryjne mydło w płynie Moisture - zapas 500 ml

CAREX

Antybakteryjne mydło w płynie Moisture - zapas

500 ml
19,90 zł/l
Cena9,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
5.0
z 12 opinii
CAREX Antybakteryjne mydło w płynie Original - zapasy 500 ml

CAREX

Antybakteryjne mydło w płynie Original - zapasy

500 ml
19,90 zł/l
Cena9,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 31 opinii
PALMOLIVE HYGIENE-PLUS Mydło w płynie Limonka - uzupełnienie Kitchen 500 ml

PALMOLIVE HYGIENE-PLUS

Mydło w płynie Limonka - uzupełnienie Kitchen

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
4.9
z 17 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Milk & Orchid - uzupełnienie 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Milk & Orchid - uzupełnienie

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.8
z 13 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleko i Miód - zapas 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleko i Miód - zapas

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
4.9
z 8 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie - zapas 2 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczne mydło w płynie - zapas

2 l
14,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 11 opinii
LUKSJA PURELY ENERGIZING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu cytrusów - zapas 900 ml

LUKSJA PURELY ENERGIZING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu cytrusów - zapas

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2031
4.9
z 16 opinii
ABE Mydło w płynie morskie z algami 5 l

ABE

Mydło w płynie morskie z algami

5 l
5,11 zł/l
Cena25,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
5.0
z 16 opinii
ABE Mydło w płynie owoce południowe 5 l

ABE

Mydło w płynie owoce południowe

5 l
5,11 zł/l
Cena25,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2028
4.9
z 11 opinii
PALMOLIVE Mydło w płynie Aquarium - zapas 500 ml

PALMOLIVE

Mydło w płynie Aquarium - zapas

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 400 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

400 ml
17,47 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2030
5.0
z 1 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 400 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

400 ml
17,47 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2031
5.0
z 2 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas 400 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas

400 ml
17,47 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2030
4.2
z 9 opinii
LUKSJA MIND BALANCING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu kawy - zapas 900 ml

LUKSJA MIND BALANCING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu kawy - zapas

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2031
5.0
z 7 opinii
BIAŁY JELEŃ Mydło naturalne - zapas 5 l

BIAŁY JELEŃ

Mydło naturalne - zapas

5 l
9,56 zł/l
Cena47,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 9 opinii
APART Family Care Lipidowe mydło w płynie Tajemniczy Ogród 1.5 l

APART Family Care

Lipidowe mydło w płynie Tajemniczy Ogród

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 4 opinii
APART Family Care Lipidowe mydło w płynie Oliwkowy Gaj 1.5 l

APART Family Care

Lipidowe mydło w płynie Oliwkowy Gaj

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2028
5.0
z 11 opinii
APART Family Care Lipidowe mydło w płynie Tropikalny Raj 1.5 l

APART Family Care

Lipidowe mydło w płynie Tropikalny Raj

1.5 l
10,50 zł/l
Cena15,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2030
APART Floral Care Pielęgnacyjne mydło w płynie Lilia - refill 900 ml

APART Floral Care

Pielęgnacyjne mydło w płynie Lilia - refill

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2028
SODASAN Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie 1 l

SODASAN

Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.9
z 7 opinii
APART Creamy Care Kremowe mydło w płynie Mleko i Miód - refill 900 ml

APART Creamy Care

Kremowe mydło w płynie Mleko i Miód - refill

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2031
5.0
z 1 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie wygładzające róża i proteiny mleka Zapas 1.55 l

LUKSJA

Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie wygładzające róża i proteiny mleka Zapas

1.55 l
8,38 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
GRON BALANCE Mydło do rąk - zapas 1 l

GRON BALANCE

Mydło do rąk - zapas

1 l
19,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PALMOLIVE

4.8
z 36 opinii

24% taniej

PALMOLIVE Naturals Kremowe mydło w płynie do rąk Mleko i Oliwka - zapas 1 l

PALMOLIVE Naturals

Kremowe mydło w płynie do rąk Mleko i Oliwka - zapas

1 l
15,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
20,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.8
z 32 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Nourishing Sensation 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Nourishing Sensation

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 23 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Revitalizing Freshness 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Revitalizing Freshness

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
5.0
z 13 opinii
PALMOLIVE Mydło w płynie do rąk „Mleko i Miód” - zapas 1 l

PALMOLIVE

Mydło w płynie do rąk „Mleko i Miód” - zapas

1 l
15,99 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
PALMOLIVE Naturals Żel pod prysznic Mleko i Miód 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Żel pod prysznic Mleko i Miód

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 15 opinii
PALMOLIVE Memories of Nature Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax 750 ml

PALMOLIVE Memories of Nature

Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
PALMOLIVE Naturals Kremowy żel pod prysznic Olive & Milk 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Kremowy żel pod prysznic Olive & Milk

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Refreshing 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Refreshing

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 21 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleko i Migdały - zapas 1 l

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleko i Migdały - zapas

1 l
15,99 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
5.0
z 6 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Citrus Crush 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Citrus Crush

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
5.0
z 11 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Energising 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Energising

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 10 opinii
PALMOLIVE Aroma Essence Żel pod prysznic Ultimate Relax 500 ml

PALMOLIVE Aroma Essence

Żel pod prysznic Ultimate Relax

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.9
z 55 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Moisture Care 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Moisture Care

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
4.8
z 37 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Chamonile&Vit E 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Chamonile&Vit E

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2028
5.0
z 31 opinii
PALMOLIVE HYGIENE-PLUS Mydło w płynie Limonka - uzupełnienie Kitchen 500 ml

PALMOLIVE HYGIENE-PLUS

Mydło w płynie Limonka - uzupełnienie Kitchen

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
4.9
z 17 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Milk & Orchid - uzupełnienie 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Milk & Orchid - uzupełnienie

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store