Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Mydła
Uzupełniające
ABE Mydło w płynie owoce południowe
Mydło w płynie owoce południowe ABE 5.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 16 opinii

ABE Mydło w płynie owoce południowe

5 l
ABE

Cena25,55 zł
5,11 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Doskonałe do mycia ciała.


Cechy

siła natury


ABE Mydło w płynie owoce południowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.03.2028
Dostępne warianty
ABE Mydło w płynie morskie z algami
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Piękny Zapach i Promocja duża
17.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładnie pachnie i niedrogie
25.07.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Dagmara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Krystian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Hubert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,11 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
5 l
Dostawca:
GRUPA INCO
Marka:
ABE
EAN:
5900861109988
Cena za kg:
5,11 zł/l
Pojemność:
5 l
Marka:
ABE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRUPA INCO
EAN:
5900861109988

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: nanieść niewielką ilość mydła bezpośrednio na skórę lub gąbkę. Po umyciu dokładnie spłukać. Chronić przed dziećmi.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001


Informacje producenta

Marka

Abe


Marka standaryzowana

MarkaAbe

Opis produktu

Doskonałe do mycia ciała.


Pochodzenie

UE


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mydło w płynie

Wariant owoce południowe

Produkty z kategorii Uzupełniające

4.9
z 168 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 92 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 44 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 45 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

1.5 l
10,97 zł/l
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 70 opinii
LUKSJA Mydło w płynie Róża zapas 900 ml

LUKSJA

Mydło w płynie Róża zapas

900 ml
6,66 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 39 opinii
LUYA Mydło do rąk w płynie Mak i Kakao - zapas 800 ml

LUYA

Mydło do rąk w płynie Mak i Kakao - zapas

800 ml
8,74 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028
5.0
z 46 opinii
DOVE Cream Wash Kremowe mydło w płynie - zapas 500 ml

DOVE Cream Wash

Kremowe mydło w płynie - zapas

500 ml
23,98 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
YOPE Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 23 opinii
LUYA Mydło do rąk w płynie Konwalia i Migdał - zapas 800 ml

LUYA

Mydło do rąk w płynie Konwalia i Migdał - zapas

800 ml
8,74 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.5
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.8
z 36 opinii

24% taniej

PALMOLIVE Naturals Kremowe mydło w płynie do rąk Mleko i Oliwka - zapas 1 l

PALMOLIVE Naturals

Kremowe mydło w płynie do rąk Mleko i Oliwka - zapas

1 l
15,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
20,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 5 opinii
YOPE Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 45 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 21 opinii
DOVE Fine Silk Jedwabiście kremowe mydło w płynie - zapas 500 ml

DOVE Fine Silk

Jedwabiście kremowe mydło w płynie - zapas

500 ml
23,98 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028
5.0
z 1 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 13 opinii
PALMOLIVE Mydło w płynie do rąk „Mleko i Miód” - zapas 1 l

PALMOLIVE

Mydło w płynie do rąk „Mleko i Miód” - zapas

1 l
15,99 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
LUKSJA DEEPLY RELAXING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy - zapas 900 ml

LUKSJA DEEPLY RELAXING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy - zapas

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 5 opinii
PROTEX Ultra Mydło w płynie - uzupełnienie 500 ml

PROTEX Ultra

Mydło w płynie - uzupełnienie

500 ml
21,78 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
5.0
z 21 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleko i Migdały - zapas 1 l

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleko i Migdały - zapas

1 l
15,99 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tajemniczy Ogród 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tajemniczy Ogród

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
4.9
z 10 opinii
APART Kremowe mydło w płynie Gardenia - refill 900 ml

APART

Kremowe mydło w płynie Gardenia - refill

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Lilia 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Lilia

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2027
4.8
z 5 opinii
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tropikalny Raj 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tropikalny Raj

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 1 opinii
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Róża 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Róża

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
4.5
z 2 opinii
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Irys 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Irys

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2027
4.9
z 18 opinii
APART Floral Care Pielęgnacyjne mydło w płynie Irys & Jaśmin - refill 900 ml

APART Floral Care

Pielęgnacyjne mydło w płynie Irys & Jaśmin - refill

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
5.0
z 24 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

1.5 l
10,97 zł/l
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 3 opinii
LUKSJA Mydło w płynie Korzenne Ciasteczko zapas 900 ml

LUKSJA

Mydło w płynie Korzenne Ciasteczko zapas

900 ml
9,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 32 opinii
Nowość
YOPE Mydło w płynie Werbena - zapas 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Werbena - zapas

500 ml
39,90 zł/l
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.9
z 17 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon - zapas 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia i Cynamon - zapas

500 ml
37,98 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
4.9
z 52 opinii
CAREX Mydło w płynie Original uzupełnienie 1 l

CAREX

Mydło w płynie Original uzupełnienie

1 l
15,99 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
4.9
z 8 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie - zapas 2 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczne mydło w płynie - zapas

2 l
14,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 29 opinii
CAREX Antybakteryjne mydło w płynie Moisture - zapas 500 ml

CAREX

Antybakteryjne mydło w płynie Moisture - zapas

500 ml
19,90 zł/l
Cena9,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
5.0
z 12 opinii
CAREX Antybakteryjne mydło w płynie Original - zapasy 500 ml

CAREX

Antybakteryjne mydło w płynie Original - zapasy

500 ml
19,90 zł/l
Cena9,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.9
z 11 opinii
LUKSJA PURELY ENERGIZING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu cytrusów - zapas 900 ml

LUKSJA PURELY ENERGIZING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu cytrusów - zapas

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2031
5.0
z 7 opinii
BIAŁY JELEŃ Mydło naturalne - zapas 5 l

BIAŁY JELEŃ

Mydło naturalne - zapas

5 l
9,56 zł/l
Cena47,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 16 opinii
ABE Mydło w płynie morskie z algami 5 l

ABE

Mydło w płynie morskie z algami

5 l
5,11 zł/l
Cena25,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
5.0
z 16 opinii
ABE Mydło w płynie owoce południowe 5 l

ABE

Mydło w płynie owoce południowe

5 l
5,11 zł/l
Cena25,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2028
4.9
z 17 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Milk & Orchid - uzupełnienie 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Milk & Orchid - uzupełnienie

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.8
z 13 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleko i Miód - zapas 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleko i Miód - zapas

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
5.0
z 31 opinii
PALMOLIVE HYGIENE-PLUS Mydło w płynie Limonka - uzupełnienie Kitchen 500 ml

PALMOLIVE HYGIENE-PLUS

Mydło w płynie Limonka - uzupełnienie Kitchen

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 9 opinii
APART Family Care Lipidowe mydło w płynie Tajemniczy Ogród 1.5 l

APART Family Care

Lipidowe mydło w płynie Tajemniczy Ogród

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 11 opinii
APART Family Care Lipidowe mydło w płynie Tropikalny Raj 1.5 l

APART Family Care

Lipidowe mydło w płynie Tropikalny Raj

1.5 l
10,50 zł/l
Cena15,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2030
5.0
z 4 opinii
APART Family Care Lipidowe mydło w płynie Oliwkowy Gaj 1.5 l

APART Family Care

Lipidowe mydło w płynie Oliwkowy Gaj

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2028
SODASAN Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie 1 l

SODASAN

Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.2
z 9 opinii
LUKSJA MIND BALANCING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu kawy - zapas 900 ml

LUKSJA MIND BALANCING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu kawy - zapas

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2031
5.0
z 1 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie wygładzające róża i proteiny mleka Zapas 1.55 l

LUKSJA

Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie wygładzające róża i proteiny mleka Zapas

1.55 l
8,38 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 11 opinii
PALMOLIVE Mydło w płynie Aquarium - zapas 500 ml

PALMOLIVE

Mydło w płynie Aquarium - zapas

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
4.9
z 7 opinii
APART Creamy Care Kremowe mydło w płynie Mleko i Miód - refill 900 ml

APART Creamy Care

Kremowe mydło w płynie Mleko i Miód - refill

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2031
5.0
z 1 opinii
Nowość
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 400 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

400 ml
17,47 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2030
5.0
z 2 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas 400 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas

400 ml
17,47 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2030
5.0
z 1 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 400 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

400 ml
17,47 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2031
APART Floral Care Pielęgnacyjne mydło w płynie Lilia - refill 900 ml

APART Floral Care

Pielęgnacyjne mydło w płynie Lilia - refill

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2028
GRON BALANCE Mydło do rąk - zapas 1 l

GRON BALANCE

Mydło do rąk - zapas

1 l
19,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ABE

4.9
z 16 opinii
ABE Mydło w płynie morskie z algami 5 l

ABE

Mydło w płynie morskie z algami

5 l
5,11 zł/l
Cena25,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store