Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Mydła
Uzupełniające
YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon - zapas
Mydło w płynie Wanilia i Cynamon   zapas YOPE 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 17 opinii

YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon - zapas

500 ml
YOPE

Cena18,99 zł
37,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 02.08.2028
Dostępne warianty
YOPE Mydło w płynie Werbena - zapas
Pokaż wszystkie
Tagi
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Liwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
YOPE
Marka:
YOPE
EAN:
5905279370012
Cena za kg:
37,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
YOPE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
YOPE
EAN:
5905279370012

Produkty z kategorii Uzupełniające

4.9
z 168 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 92 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 44 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 70 opinii
LUKSJA Mydło w płynie Róża zapas 900 ml

LUKSJA

Mydło w płynie Róża zapas

900 ml
6,66 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 45 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

1.5 l
10,97 zł/l
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.9
z 45 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
YOPE Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 5 opinii
YOPE Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 39 opinii
LUYA Mydło do rąk w płynie Mak i Kakao - zapas 800 ml

LUYA

Mydło do rąk w płynie Mak i Kakao - zapas

800 ml
8,74 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028
4.8
z 36 opinii

24% taniej

PALMOLIVE Naturals Kremowe mydło w płynie do rąk Mleko i Oliwka - zapas 1 l

PALMOLIVE Naturals

Kremowe mydło w płynie do rąk Mleko i Oliwka - zapas

1 l
15,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
20,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.5
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 23 opinii
LUYA Mydło do rąk w płynie Konwalia i Migdał - zapas 800 ml

LUYA

Mydło do rąk w płynie Konwalia i Migdał - zapas

800 ml
8,74 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 46 opinii
DOVE Cream Wash Kremowe mydło w płynie - zapas 500 ml

DOVE Cream Wash

Kremowe mydło w płynie - zapas

500 ml
23,98 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
5.0
z 1 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.9
z 21 opinii
DOVE Fine Silk Jedwabiście kremowe mydło w płynie - zapas 500 ml

DOVE Fine Silk

Jedwabiście kremowe mydło w płynie - zapas

500 ml
23,98 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 13 opinii
PALMOLIVE Mydło w płynie do rąk „Mleko i Miód” - zapas 1 l

PALMOLIVE

Mydło w płynie do rąk „Mleko i Miód” - zapas

1 l
15,99 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
PROTEX Ultra Mydło w płynie - uzupełnienie 500 ml

PROTEX Ultra

Mydło w płynie - uzupełnienie

500 ml
21,78 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
4.8
z 13 opinii
LUKSJA DEEPLY RELAXING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy - zapas 900 ml

LUKSJA DEEPLY RELAXING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy - zapas

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 21 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleko i Migdały - zapas 1 l

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleko i Migdały - zapas

1 l
15,99 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
4.9
z 10 opinii
APART Kremowe mydło w płynie Gardenia - refill 900 ml

APART

Kremowe mydło w płynie Gardenia - refill

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tajemniczy Ogród 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tajemniczy Ogród

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Lilia 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Lilia

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2027
4.8
z 5 opinii
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tropikalny Raj 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli 1500 ml Tropikalny Raj

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 1 opinii
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Róża 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Róża

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
4.5
z 2 opinii
APART Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Irys 1.5 l

APART

Floral Care pielęgnacyjny płyn do kąpieli Irys

1.5 l
7,26 zł/l
Frisco poleca
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2027
4.9
z 18 opinii
APART Floral Care Pielęgnacyjne mydło w płynie Irys & Jaśmin - refill 900 ml

APART Floral Care

Pielęgnacyjne mydło w płynie Irys & Jaśmin - refill

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
5.0
z 3 opinii
LUKSJA Mydło w płynie Korzenne Ciasteczko zapas 900 ml

LUKSJA

Mydło w płynie Korzenne Ciasteczko zapas

900 ml
9,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 24 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

1.5 l
10,97 zł/l
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 52 opinii
CAREX Mydło w płynie Original uzupełnienie 1 l

CAREX

Mydło w płynie Original uzupełnienie

1 l
15,99 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
4.9
z 32 opinii
Nowość
YOPE Mydło w płynie Werbena - zapas 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Werbena - zapas

500 ml
39,90 zł/l
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.9
z 17 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon - zapas 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia i Cynamon - zapas

500 ml
37,98 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
5.0
z 29 opinii
CAREX Antybakteryjne mydło w płynie Moisture - zapas 500 ml

CAREX

Antybakteryjne mydło w płynie Moisture - zapas

500 ml
19,90 zł/l
Cena9,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
5.0
z 12 opinii
CAREX Antybakteryjne mydło w płynie Original - zapasy 500 ml

CAREX

Antybakteryjne mydło w płynie Original - zapasy

500 ml
19,90 zł/l
Cena9,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.9
z 17 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Milk & Orchid - uzupełnienie 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Milk & Orchid - uzupełnienie

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.8
z 13 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleko i Miód - zapas 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleko i Miód - zapas

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
5.0
z 31 opinii
PALMOLIVE HYGIENE-PLUS Mydło w płynie Limonka - uzupełnienie Kitchen 500 ml

PALMOLIVE HYGIENE-PLUS

Mydło w płynie Limonka - uzupełnienie Kitchen

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
4.9
z 8 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie - zapas 2 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczne mydło w płynie - zapas

2 l
14,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 11 opinii
LUKSJA PURELY ENERGIZING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu cytrusów - zapas 900 ml

LUKSJA PURELY ENERGIZING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu cytrusów - zapas

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2031
4.9
z 16 opinii
ABE Mydło w płynie morskie z algami 5 l

ABE

Mydło w płynie morskie z algami

5 l
5,11 zł/l
Cena25,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
5.0
z 16 opinii
ABE Mydło w płynie owoce południowe 5 l

ABE

Mydło w płynie owoce południowe

5 l
5,11 zł/l
Cena25,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2028
4.9
z 11 opinii
PALMOLIVE Mydło w płynie Aquarium - zapas 500 ml

PALMOLIVE

Mydło w płynie Aquarium - zapas

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
5.0
z 9 opinii
APART Family Care Lipidowe mydło w płynie Tajemniczy Ogród 1.5 l

APART Family Care

Lipidowe mydło w płynie Tajemniczy Ogród

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 4 opinii
APART Family Care Lipidowe mydło w płynie Oliwkowy Gaj 1.5 l

APART Family Care

Lipidowe mydło w płynie Oliwkowy Gaj

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2028
5.0
z 11 opinii
APART Family Care Lipidowe mydło w płynie Tropikalny Raj 1.5 l

APART Family Care

Lipidowe mydło w płynie Tropikalny Raj

1.5 l
10,50 zł/l
Cena15,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2030
5.0
z 7 opinii
BIAŁY JELEŃ Mydło naturalne - zapas 5 l

BIAŁY JELEŃ

Mydło naturalne - zapas

5 l
9,56 zł/l
Cena47,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.2
z 9 opinii
LUKSJA MIND BALANCING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu kawy - zapas 900 ml

LUKSJA MIND BALANCING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu kawy - zapas

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2031
5.0
z 1 opinii
Nowość
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 400 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

400 ml
17,47 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2030
5.0
z 2 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas 400 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas

400 ml
17,47 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2030
5.0
z 1 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 400 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

400 ml
17,47 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2031
SODASAN Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie 1 l

SODASAN

Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.9
z 7 opinii
APART Creamy Care Kremowe mydło w płynie Mleko i Miód - refill 900 ml

APART Creamy Care

Kremowe mydło w płynie Mleko i Miód - refill

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2031
5.0
z 1 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie wygładzające róża i proteiny mleka Zapas 1.55 l

LUKSJA

Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie wygładzające róża i proteiny mleka Zapas

1.55 l
8,38 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
APART Floral Care Pielęgnacyjne mydło w płynie Lilia - refill 900 ml

APART Floral Care

Pielęgnacyjne mydło w płynie Lilia - refill

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2028
GRON BALANCE Mydło do rąk - zapas 1 l

GRON BALANCE

Mydło do rąk - zapas

1 l
19,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki YOPE

5.0
z 23 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
4.8
z 14 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
YOPE Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 5 opinii
YOPE Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.5
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.8
z 17 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Ogórek

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 43 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
4.8
z 11 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia i Cynamon

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 5 opinii
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Jaśmin Tonka

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 12 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Pistacja Karmel 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Pistacja Karmel

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 4 opinii
YOPE Olejkowy żel do higieny intymnej 250 ml

YOPE

Olejkowy żel do higieny intymnej

250 ml
63,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Szafran Śliwka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Szafran Śliwka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Jaśmin Tonka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Jaśmin Tonka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store