Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Dla dzieci

Dla dzieci

Wróć do Żele i płyny do kąpieli

Płyny do kąpieliŻel i szamponŻele pod prysznic



5.0
z 2 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu gruszki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu gruszki

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031

5.0
z 3 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic odżywczy 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic odżywczy

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031

5.0
z 10 opinii

19% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

1 l
25,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

4.8
z 8 opinii
YOPE Żel pod prysznic dla dzieci Pomarańcza i Jabłko 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic dla dzieci Pomarańcza i Jabłko

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028

5.0
z 2 opinii

26% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028

26% taniej

BAMBINO RODZINA Kremowy żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Kremowy żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2028

4.7
z 3 opinii

26% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027

5.0
z 3 opinii

27% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu jeżyn i malin

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031

5.0
z 5 opinii
BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic nawilżający 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic nawilżający

1 l
32,99 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031

5.0
z 3 opinii
JOHNSONS® Bedtime Żel do mycia ciała na dobranoc 500 ml

JOHNSONS® Bedtime

Żel do mycia ciała na dobranoc

500 ml
51,98 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2029

5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Top-to-Toe Płyn do mycia ciała i włosów z pompką 500 ml

JOHNSONS® Top-to-Toe

Płyn do mycia ciała i włosów z pompką

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2028


5.0
z 2 opinii
Botanic Garden Szampon i żel do mycia ciała dla dzieci lody śmietankowe 300 ml

Botanic Garden

Szampon i żel do mycia ciała dla dzieci lody śmietankowe

300 ml
26,63 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

5.0
z 2 opinii
Botanic Garden Szampon i żel do mycia ciała dla dzieci mleczko kokosowe 300 ml

Botanic Garden

Szampon i żel do mycia ciała dla dzieci mleczko kokosowe

300 ml
26,63 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

4.5
z 4 opinii
Botanic Garden Szampon i żel do mycia ciała dla dzieci guma balonowa 300 ml

Botanic Garden

Szampon i żel do mycia ciała dla dzieci guma balonowa

300 ml
26,63 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029

5.0
z 2 opinii
Botanic Garden Szampon i żel do mycia ciała dla dzieci czekolada 300 ml

Botanic Garden

Szampon i żel do mycia ciała dla dzieci czekolada

300 ml
26,63 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

5.0
z 4 opinii
BOBINI Baby Żel do mycia ciała i włosów 300 ml 300 ml

BOBINI Baby

Żel do mycia ciała i włosów 300 ml

300 ml
47,63 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027

5.0
z 1 opinii
NIVEA Kids Żel do mycia ciała 2w1 o zapachu owocowych żelków 500 ml

NIVEA Kids

Żel do mycia ciała 2w1 o zapachu owocowych żelków

500 ml
50,38 zł/l
Cena25,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029


4.9
z 7 opinii
BAMBINO Żel do mycia ciała i włosów 400 ml

BAMBINO

Żel do mycia ciała i włosów

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

5.0
z 3 opinii
PSI PATROL Żel pod prysznic 2w1 Truskawka 300 ml

PSI PATROL

Żel pod prysznic 2w1 Truskawka

300 ml
41,50 zł/l
Cena12,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028

5.0
z 4 opinii
NIVEA Baby Żel 2w1 do mycia ciała i włosów 500 ml

NIVEA Baby

Żel 2w1 do mycia ciała i włosów

500 ml
61,98 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2029

BAMBINO Kojący żel 2w1 do włosów i ciała dla niemowląt 400 ml

BAMBINO

Kojący żel 2w1 do włosów i ciała dla niemowląt

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030

5.0
z 1 opinii
NIVEA Baby Żel 2w1 do mycia ciała i włosów na dobranoc 200 ml

NIVEA Baby

Żel 2w1 do mycia ciała i włosów na dobranoc

200 ml
112,45 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2028

5.0
z 1 opinii
DZIDZIUŚ Żel&Szampon dla niemowląt i dzieci 500 ml

DZIDZIUŚ

Żel&Szampon dla niemowląt i dzieci

500 ml
35,78 zł/l
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

BAMBINO Dzieciaki Żel do mycia ciała i włosów 2w1 Surykatki - zapas 900 ml

BAMBINO Dzieciaki

Żel do mycia ciała i włosów 2w1 Surykatki - zapas

900 ml
31,10 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2030

JOHNSONS® 2in1 Bubble Płyn do kąpieli i mycia ciała 500 ml

JOHNSONS® 2in1 Bubble

Płyn do kąpieli i mycia ciała

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2029

4.9
z 7 opinii

17% taniej

BAMBINO RODZINA Olejek pod prysznic o zapachu moreli 400 ml

BAMBINO RODZINA

Olejek pod prysznic o zapachu moreli

400 ml
74,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 9 opinii
BOBINI Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028

5.0
z 4 opinii
PSI PATROL Pianotwory 6x16 g 16 g

PSI PATROL

Pianotwory 6x16 g

16 g
1018,12 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027

5.0
z 3 opinii
PALMOLIVE Naturals Żel i płyn do kąpieli dla dzieci 750 ml

PALMOLIVE Naturals

Żel i płyn do kąpieli dla dzieci

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029

5.0
z 8 opinii
BOBINI Pianka do mycia 300 ml

BOBINI

Pianka do mycia

300 ml
38,30 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2029

5.0
z 14 opinii
BOBINI Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu truskawek 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu truskawek

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2028

5.0
z 5 opinii
BAMBINO Płyn do kąpieli 400 ml

BAMBINO

Płyn do kąpieli

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028

BOBINI Kids Płyn do kąpieli 500 ml

BOBINI Kids

Płyn do kąpieli

500 ml
33,98 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-03-2028


BOBINI Baby Płyn do kąpieli 300 ml

BOBINI Baby

Płyn do kąpieli

300 ml
46,63 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2027

5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Cottontouch Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 500 ml

JOHNSONS® Cottontouch

Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2028

NIVEA Baby Płyn do mycia łagodna kąpiel 450 ml

NIVEA Baby

Płyn do mycia łagodna kąpiel

450 ml
68,87 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028

4.7
z 3 opinii
BAMBINO Pianka do mycia dla dzieci 500 ml

BAMBINO

Pianka do mycia dla dzieci

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.3
z 3 opinii
BOBINI Fun Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu jabłuszka - Wysoka piana 500 ml

BOBINI Fun

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu jabłuszka - Wysoka piana

500 ml
25,38 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2028

5.0
z 5 opinii
BOBINI Fun Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów - Wysoka piana 500 ml

BOBINI Fun

Płyn do kąpieli i żel do mycia o zapachu cytrusów - Wysoka piana

500 ml
25,38 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store