Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dla malucha i rodziców
Zupki i obiadki

Zupki i obiadki

Wróć do Dla malucha i rodziców

Obiadki od 4 miesiącaObiadki od 5-6 miesiącaObiadki od 7-8 miesiącaObiadki od 9-10 miesiącaObiadki od 12-15 miesiącaZupki od 4-6 miesięcyZupki od 7 miesiąca



4.7
z 3 opinii
GERBER ZUPKA Jarzynowa dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER ZUPKA

Jarzynowa dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.8
z 4 opinii
GERBER Zupka jarzynowa z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu 190 g

GERBER

Zupka jarzynowa z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Zupka Rosołek z cielęciny z ryżem - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Zupka

Rosołek z cielęciny z ryżem - po 6 miesiącu

190 g
23,63 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028

5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Zupka Jarzynowa - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Zupka

Jarzynowa - po 4 miesiącu

125 g
34,80 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027

5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Zupka Rosołek z kurczaka z ryżem - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Zupka

Rosołek z kurczaka z ryżem - po 6 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027

5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Zupka Pomidorowa z kurczakiem i ryżem - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Zupka

Pomidorowa z kurczakiem i ryżem - po 6 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027

5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Zupka Marchewkowa z ryżem - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Zupka

Marchewkowa z ryżem - po 4 miesiącu

125 g
34,80 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027

5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Brokuły - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA

Brokuły - po 4 miesiącu

125 g
36,40 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027

5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Obiadek Marchewka - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Obiadek

Marchewka - po 4 miesiącu

125 g
36,40 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027

5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszotto z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszotto z warzywami i indykiem po 12. miesiącu

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

4.8
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młode jarzynki z ryżem i indykiem po 9 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Młode jarzynki z ryżem i indykiem po 9 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

4.9
z 8 opinii
HIPP BIO Spaghetti z pomidorami i mozzarellą - po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO

Spaghetti z pomidorami i mozzarellą - po 7 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

5.0
z 4 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jarzynki z kurczakiem i kluseczkami - po 9 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Jarzynki z kurczakiem i kluseczkami - po 9 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027

5.0
z 3 opinii
HOLLE Obiadek mięsny wołowina - po 5 miesiącu BIO 125 g

HOLLE

Obiadek mięsny wołowina - po 5 miesiącu BIO

125 g
91,92 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 2 opinii
GERBER Organic Obiadek Słodkie ziemniaki z warzywami i kurczakiem dla niemowląt po 10 miesiącu BIO 190 g

GERBER Organic

Obiadek Słodkie ziemniaki z warzywami i kurczakiem dla niemowląt po 10 miesiącu BIO

190 g
51,84 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń rosołek z kurczaka z kaszką manną po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

rosołek z kurczaka z kaszką manną po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

5.0
z 3 opinii
GERBER Organic Marchewka słodki ziemniak dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Marchewka słodki ziemniak dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młode jarzynki z cielęciną BIO - po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Młode jarzynki z cielęciną BIO - po 7 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Risotto z marchewką i indykiem BIO - po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Risotto z marchewką i indykiem BIO - po 7 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 4 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka jarzynowa z ziemniaczkami po 12 miesiącu 250 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka jarzynowa z ziemniaczkami po 12 miesiącu

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 6 opinii
HOLLE Obiadek mięsny kurczak - po 5 miesiącu BIO 125 g

HOLLE

Obiadek mięsny kurczak - po 5 miesiącu BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Penne z pomidorami marchewką i cukinią po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Penne z pomidorami marchewką i cukinią po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka jarzynowa - krem, po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka jarzynowa - krem, po 4 miesiącu

125 g
43,92 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchew z ziemniakami, po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchew z ziemniakami, po 4 miesiącu

125 g
43,92 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

4.0
z 1 opinii
HOLLE Obiadek szpinak z ziemniakami - po 5 miesiącu BIO 190 g

HOLLE

Obiadek szpinak z ziemniakami - po 5 miesiącu BIO

190 g
36,26 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2028

5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną cielęciną i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

SMILEAT Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym gulaszem z fasoli po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 1 opinii
SMILEAT Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologicznym indykiem i warzywami po 6 miesiącu BIO

230 g
43,43 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

SMILEAT Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO 230 g

SMILEAT

Słoiczek z ekologiczną dynią i cukinią po 6 miesiącu BIO

230 g
51,26 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 1 opinii
HOLLE Kuskus z warzywami i mięsem z kurczaka bezglutenowy po 8 miesiącu BIO 220 g

HOLLE

Kuskus z warzywami i mięsem z kurczaka bezglutenowy po 8 miesiącu BIO

220 g
45,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Koperkowa z ryżem i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Koperkowa z ryżem i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
12

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store