Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Zupki i obiadki
Zupki od 4-6 miesięcy
HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu
Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu BIO od pokoleń HIPP 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu

190 g
HIPP
1 szt.6 szt.

7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (25% taniej)
39,42 zł/kg
7,49 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (25% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zupka jarzynowa Hipp to coś, czym zachwyci się każdy maluch po 5 miesiący życia. Producent doskonale wie jak ważna jest jakość posiłków dzieci, dlatego w składzie znajdziemy produkty pochodzenia ekologicznego, które zapewniają najlepszy smak oraz największą zawartość witamin i minerałów prosto z natury.

Zupka jarzynowa Hipp nie zawiera sztucznych dodatków, to produkt idealny dla niemowląt. Przygotowanie zajmie zaledwie chwilę, wystarczy umieścić słoiczek lub miseczkę w ciepłej kąpieli wodnej i już po chwili można nakarmić smyka pysznym obiadkiem.

Zupka jarzynowa Hipp jest najlepsza, bo:

  • W składzie ma ekologiczne produkty
  • Pysznie smakuje
  • Jest idealna dla dzieci po 5 miesiacu życia

Cechy

BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp


HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.05.2027
Dostępne warianty
HIPP BIO od pokoleń Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio
bez cukru
Powiązane promocje
HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu 190 g
5,59 zł/szt. kupując 4 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
247.00 kJ
2.9%
Wartość energetyczna (kcal)
59.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
2.30 g
3.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g)
1.20 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g)
0.70 g
Węglowodany (g)
6.50 g
2.5%
w tym cukry (g)
1.70 g
1.9%
Białko (g)
2.30 g
4.6%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Sód (g)
0.02 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2025
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,42 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
Marka:
HIPP
EAN:
9062300111856
Cena za kg:
29,42 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
HIPP
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
EAN:
9062300111856

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Zupka stanowi część pełnego posiłku. Otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na wieczku Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

5


Informacje producenta

Marka

HiPP


Marka standaryzowana

MarkaHiPP

Podmarka

Podmarka ΒIO


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE


Opis produktu

Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku soli - naturalny, delikatny smak - kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 - ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników - bez aromatów Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.


O marce

HiPP BIO od pokoleń


Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku soli


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku soli

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Zupka warzywna z indykiem po 5. miesiącu


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

bez dodatku aromatów i zagęstników


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Unii Europejskiej

Produkty z kategorii Zupki od 4-6 miesięcy

4.8
z 4 opinii
GERBER ZUPKA Rosołek drobiowo-wołowy dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER ZUPKA

Rosołek drobiowo-wołowy dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 2 opinii
GERBER Wiosenna zupka z indykiem i koperkiem dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER

Wiosenna zupka z indykiem i koperkiem dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 4 opinii
GERBER Zupka jarzynowa z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu 190 g

GERBER

Zupka jarzynowa z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 3 opinii
GERBER ZUPKA Jarzynowa dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER ZUPKA

Jarzynowa dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Zupka Rosołek z cielęciny z ryżem - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Zupka

Rosołek z cielęciny z ryżem - po 6 miesiącu

190 g
23,63 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka jarzynowa - krem, po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka jarzynowa - krem, po 4 miesiącu

125 g
43,92 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Zupka Rosołek z kurczaka z ryżem - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Zupka

Rosołek z kurczaka z ryżem - po 6 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Zupka Jarzynowa - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Zupka

Jarzynowa - po 4 miesiącu

125 g
34,80 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Zupka Pomidorowa z kurczakiem i ryżem - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Zupka

Pomidorowa z kurczakiem i ryżem - po 6 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Zupka Marchewkowa z ryżem - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Zupka

Marchewkowa z ryżem - po 4 miesiącu

125 g
34,80 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027

Produkty marki HIPP

5.0
z 17 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.4
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Dynia z indykiem po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Dynia z indykiem po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 5 opinii
HIPP Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka i banany z biszkoptami po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka i banany z biszkoptami po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store