Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Zupki i obiadki
Zupki od 4-6 miesięcy
GERBER Zupka jarzynowa z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu
Zupka jarzynowa z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu GERBER 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

GERBER Zupka jarzynowa z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu

190 g
GERBER
Polska

5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
44,68 zł/kg
8,49 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (27% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
ZUPKA Jarzynowa z cielęciną firmy GERBER przeznaczona dla maluszków, które ukończyły 5. miesiąc życia. Idealnie sprawdza się podczas rozszerzania diety, dając tym samym szkrabkom okazję do poznawania całkiem nowych i nieznanych im dotąd smaków. To środek spożywczy specjalnego przeznaczenia na niemowląt i dzieci, do których nie dodawane są żadne konserwanty, barwniki, czy sól.
Skład : marchew (38%), woda, kukurydza(15%), zielony groszek (8,5%), cielęcina (8%), skrobia kukurydziana, olej roślinny, (jarzyny ogółem 61,5%)
Po otwarciu nie przechowywać w lodówce dłużej niż 48 h

Cechy

bez dodatku soli
delikatny smak
źródło cynku


GERBER Zupka jarzynowa z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028
Dostępne warianty
GERBER Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bez cukru
Powiązane promocje
GERBER OBIADEK Kurczak w potrawce z jarzynkami dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g
6,19 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
277.00 kJ
3.3%
Wartość energetyczna (kcal)
66.00 kcal
3.3%
Tłuszcz (g)
2.40 g
3.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
7.20 g
2.8%
w tym cukry (g)
1.90 g
2.1%
Błonnik (g)
2.00 g
Białko (g)
2.90 g
5.8%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Zupka ostatnio jakby rzadsza konsystencja po podgrzaniu. Smak dobry , dziecku smakuje. Lubię produkty gerber trzymają jakość.
16.06.2025
0
0
aniadobosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Eliana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,58 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
GERBER
EAN:
5900452072134
Cena za kg:
32,58 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
GERBER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
5900452072134

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: - Potrzebną porcję przełóż do miseczki. - Podawaj po lekkim podgrzaniu. - Przed podaniem wymieszaj i sprawdź temperaturę produktu.


Przechowywanie

Zamknięte słoiki przechowuj w temperaturze pokojowej. Po otwarciu produkt przechowuj w zamkniętym słoiku w lodówce nie dłużej niż 24 godziny.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

5


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

!Nie używać, jeśli wieczko się ugina. Przy pierwszym otwarciu wieczko musi „kliknąć".


Informacje producenta

Marka

Gerber


Marka producenta

MarkaNestlé

Marka standaryzowana

MarkaGerber

Opis produktu

Zupka na bazie warzyw z dodatkiem cielęciny, w formie gładkiego i delikatnego przecieru. Dobry wybór dla maluchów po 5. miesiącu życia, które są w początkowym etapie rozszerzania ich diety. Różnorodność smaków, kolorów i zapachów. Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników.


O marce

Gerber Smaki od A do Z


O producencie

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo


Dodatkowe informacje

Czy wiesz, że... Stopień rozdrobienia i konsystencja posiłków Gerber zmienia się wraz z wiekiem dziecka? Zaczynając od produktów całkowicie przetartych, poprzez częściowo rozdrobnione, do takich z wyczuwalnymi grudkami i kawałkami. Zapytaj Eksperta Centrum Informacji dla Rodziców tel. 801 333 000 www.gerber.pl


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jarzynowa z cielęcinką dla niemowląt po 5. miesiącu


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

nie zawiera barwników


Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa

Produkty z kategorii Zupki od 4-6 miesięcy

4.8
z 4 opinii
GERBER ZUPKA Rosołek drobiowo-wołowy dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER ZUPKA

Rosołek drobiowo-wołowy dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 2 opinii
GERBER Wiosenna zupka z indykiem i koperkiem dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER

Wiosenna zupka z indykiem i koperkiem dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 4 opinii
GERBER Zupka jarzynowa z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu 190 g

GERBER

Zupka jarzynowa z cielęciną dla niemowląt po 5 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 3 opinii
GERBER ZUPKA Jarzynowa dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER ZUPKA

Jarzynowa dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Zupka Rosołek z cielęciny z ryżem - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Zupka

Rosołek z cielęciny z ryżem - po 6 miesiącu

190 g
23,63 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka jarzynowa - krem, po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka jarzynowa - krem, po 4 miesiącu

125 g
43,92 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Zupka Rosołek z kurczaka z ryżem - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Zupka

Rosołek z kurczaka z ryżem - po 6 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Zupka Jarzynowa - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Zupka

Jarzynowa - po 4 miesiącu

125 g
34,80 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Zupka Pomidorowa z kurczakiem i ryżem - po 6 miesiącu 190 g

BOBOVITA Zupka

Pomidorowa z kurczakiem i ryżem - po 6 miesiącu

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Zupka Marchewkowa z ryżem - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Zupka

Marchewkowa z ryżem - po 4 miesiącu

125 g
34,80 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027

Produkty marki GERBER

5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO 35 g

GERBER Organic

Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO

35 g
314,00 zł/kg
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 9 opinii
GERBER OBIADEK Wołowinka po staropolsku z kaszą dla niemowląt po 10 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Wołowinka po staropolsku z kaszą dla niemowląt po 10 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER Organic Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
38,32 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 7 opinii
GERBER Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu 190 g

GERBER

Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 7 opinii
Nowość
GERBER JUNIOR Zupka gulaszowa z ziemniaczkami 1-3 lata 250 g

GERBER JUNIOR

Zupka gulaszowa z ziemniaczkami 1-3 lata

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER Organic Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO 28 g

GERBER Organic

Chrupaki gryzaki banan po 10. miesiącu BIO

28 g
242,50 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 5 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
GERBER OBIADEK Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Rybka z ziemniaczkami, cukinią i brokułami dla niemowląt po 6 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Serduszka kukurydziane marchewka po 10. miesiąca życia BIO 28 g

GERBER Organic

Serduszka kukurydziane marchewka po 10. miesiąca życia BIO

28 g
242,50 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
GERBER DESEREK Gruszki Williamsa dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Gruszki Williamsa dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.5
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Warzywa z kurczakiem i kaszą dla dzieci po 12 miesiącu 250 g

GERBER OBIADEK

Warzywa z kurczakiem i kaszą dla dzieci po 12 miesiącu

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER OBIADEK Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 9 opinii
Nowość
GERBER Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia 180 g

GERBER

Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia

180 g
69,39 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
GERBER Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g 125 g

GERBER

Deserek Jabłka z bananami i morelami dla niemowląt po 4 miesiącu125g

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store