Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Napoje
Soki i napoje

Soki i napoje

Wróć do Napoje

JabłkowePomarańczoweOwocoweLemoniadyIce teaNa bazie marchewkiPomidoroweWarzywneSoki z kiszonek



5.0
z 29 opinii
TYMBARK Polskie jabłko - brzoskwinia 1 l

TYMBARK

Polskie jabłko - brzoskwinia

1 l
6,39 zł/l
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 34 opinii
TYMBARK Polskie jabłko - czerwona porzeczka 1 l

TYMBARK

Polskie jabłko - czerwona porzeczka

1 l
6,65 zł/l
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 10 opinii
TYMBARK Polskie jabłko - agrest 1 l

TYMBARK

Polskie jabłko - agrest

1 l
7,29 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 116 opinii
LIMMI Sok z cytryny 200 ml

LIMMI

Sok z cytryny

200 ml
32,75 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 5 opinii
CAPPY Napój o smaku multiwitamina 330 ml

CAPPY

Napój o smaku multiwitamina

330 ml
12,09 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.4
z 9 opinii
CHARASZNICKIE KISZONKI Sok z kiszonej kapusty 500 ml

CHARASZNICKIE KISZONKI

Sok z kiszonej kapusty

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

4.9
z 9 opinii
HOLLINGER Napój z czerwonych winogron BIO 200 ml

HOLLINGER

Napój z czerwonych winogron BIO

200 ml
21,75 zł/l
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2027

5.0
z 10 opinii
HOLLINGER Napój jabłkowy BIO 200 ml

HOLLINGER

Napój jabłkowy BIO

200 ml
21,95 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2027

4.9
z 37 opinii
EKO WITAL Sok z granatów 100% BIO 1 l

EKO WITAL

Sok z granatów 100% BIO

1 l
23,49 zł/l
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027

4.8
z 57 opinii
BIO FOOD Sok z buraka kiszonego bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z buraka kiszonego bezglutenowy BIO

300 ml
26,30 zł/l
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028

4.8
z 13 opinii

15% taniej

HOLLINGER Sok pomarańczowy BIO 1 l

HOLLINGER

Sok pomarańczowy BIO

1 l
16,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2027

5.0
z 25 opinii
CHARSZNICKIE Sok z kapusty kiszonej BIO 500 ml

CHARSZNICKIE

Sok z kapusty kiszonej BIO

500 ml
18,98 zł/l
Cena9,49 zł
Do koszyka

4.7
z 32 opinii
CHARSZNICKIE Sok z buraków kiszonych 100% BIO 500 ml

CHARSZNICKIE

Sok z buraków kiszonych 100% BIO

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
HOLLINGER Napój gruszkowy BIO 200 ml

HOLLINGER

Napój gruszkowy BIO

200 ml
22,25 zł/l
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027

5.0
z 11 opinii
Z DOMU REMBOWSKICH Lemoniada z kwiatem czarnego bzu BIO 275 ml

Z DOMU REMBOWSKICH

Lemoniada z kwiatem czarnego bzu BIO

275 ml
23,60 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027

4.9
z 23 opinii
CHARSZNICKIE Sok z ogórków kiszonych BIO 500 ml

CHARSZNICKIE

Sok z ogórków kiszonych BIO

500 ml
18,98 zł/l
Cena9,49 zł
Do koszyka

4.9
z 15 opinii
Z DOMU REMBOWSKICH Lemoniada z limonką BIO 275 ml

Z DOMU REMBOWSKICH

Lemoniada z limonką BIO

275 ml
21,78 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027

4.9
z 28 opinii
BIO FOOD Sok z buraków i selerów kiszonych bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z buraków i selerów kiszonych bezglutenowy BIO

300 ml
29,30 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028

5.0
z 6 opinii
BIO FOOD Sok z marchwi kiszonej bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z marchwi kiszonej bezglutenowy BIO

300 ml
32,97 zł/l
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027

5.0
z 23 opinii
BIO FOOD Sok z kapusty kiszonej bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z kapusty kiszonej bezglutenowy BIO

300 ml
24,97 zł/l
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028

4.9
z 16 opinii
YOKO Napój Matcha BIO 330 ml

YOKO

Napój Matcha BIO

330 ml
23,18 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027

5.0
z 3 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Malin 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Malin

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027

5.0
z 4 opinii
Tomarchio Napój gazowany cytrynowy BIO 275 ml

Tomarchio

Napój gazowany cytrynowy BIO

275 ml
35,96 zł/l
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

4.8
z 6 opinii
TŁOCZNIA MAURERA SOK JABŁKOWY BIO 750 ml

TŁOCZNIA MAURERA

SOK JABŁKOWY BIO

750 ml
18,20 zł/l
Cena13,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027

5.0
z 10 opinii
HOLLINGER Sok wieloowocowy z sokiem z marchwi BIO 1 l

HOLLINGER

Sok wieloowocowy z sokiem z marchwi BIO

1 l
13,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027

5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Sok z aronii BIO 500 ml

BIO PLANET

Sok z aronii BIO

500 ml
31,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
17,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 16 opinii
TŁOCZNIA MAURERA Sok z marchewki i jabłek BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok z marchewki i jabłek BIO

300 ml
29,30 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027

4.9
z 17 opinii
BIO FOOD Sok z granatu bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z granatu bezglutenowy BIO

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028

5.0
z 11 opinii
EKO WITAL Sok z aronii BIO 100% 500 ml

EKO WITAL

Sok z aronii BIO 100%

500 ml
21,58 zł/l
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027

4.9
z 11 opinii
BIO FOOD Sok z ogórka kiszonego bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z ogórka kiszonego bezglutenowy BIO

300 ml
24,50 zł/l
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028

5.0
z 4 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Rokitnika 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Rokitnika

500 ml
89,98 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027

4.8
z 4 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Żurawiny 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Żurawiny

500 ml
95,98 zł/l
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027

4.7
z 3 opinii
BIO FOOD Sok wielowarzywny kiszony bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok wielowarzywny kiszony bezglutenowy BIO

300 ml
33,30 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028

4.9
z 8 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Aronii 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Aronii

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027

5.0
z 23 opinii
Nowość
TŁOCZNIA MAURERA Sok jabłkowy BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok jabłkowy BIO

300 ml
27,83 zł/l
Cena8,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027

4.8
z 9 opinii
TŁOCZNIA MAURERA Sok z jabłek i kwiatu czarnego bzu BIO 300 ml

TŁOCZNIA MAURERA

Sok z jabłek i kwiatu czarnego bzu BIO

300 ml
29,30 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2026

5.0
z 2 opinii
Nowość
POLSKA RÓŻA granat sok 500 ml

POLSKA RÓŻA

granat sok

500 ml
57,98 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027

5.0
z 1 opinii
PEPPA PIG Napój jabłko - gruszka BIO (3 x 200ml) 600� ml

PEPPA PIG

Napój jabłko - gruszka BIO (3 x 200ml)

600 ml
15,75 zł/l
Cena9,45 zł
Do koszyka
1234

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store