Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Soki z kiszonek
CHARSZNICKIE Sok z kapusty kiszonej BIO
Sok z kapusty kiszonej BIO CHARSZNICKIE 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 25 opinii

CHARSZNICKIE Sok z kapusty kiszonej BIO

500 ml
CHARSZNICKIE

Cena9,49 zł
18,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
CHARSZNICKIE Sok z buraków kiszonych 100% BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne👍
24.02.2026
1
0
BOŻENA
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry,domowy sok z kapusty,bez dodatku octu.Samo zdrowie
12.05.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
CHARSZNICKIE
EAN:
5906395043064
Cena za kg:
18,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
CHARSZNICKIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5906395043064

Produkty z kategorii Soki z kiszonek

4.4
z 9 opinii
CHARASZNICKIE KISZONKI Sok z kiszonej kapusty 500 ml

CHARASZNICKIE KISZONKI

Sok z kiszonej kapusty

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 57 opinii
BIO FOOD Sok z buraka kiszonego bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z buraka kiszonego bezglutenowy BIO

300 ml
26,30 zł/l
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
4.9
z 28 opinii
BIO FOOD Sok z buraków i selerów kiszonych bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z buraków i selerów kiszonych bezglutenowy BIO

300 ml
29,30 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
5.0
z 23 opinii
BIO FOOD Sok z kapusty kiszonej bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z kapusty kiszonej bezglutenowy BIO

300 ml
24,97 zł/l
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
4.9
z 11 opinii
BIO FOOD Sok z ogórka kiszonego bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z ogórka kiszonego bezglutenowy BIO

300 ml
24,50 zł/l
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
4.7
z 3 opinii
BIO FOOD Sok wielowarzywny kiszony bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok wielowarzywny kiszony bezglutenowy BIO

300 ml
33,30 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
5.0
z 25 opinii
CHARSZNICKIE Sok z kapusty kiszonej BIO 500 ml

CHARSZNICKIE

Sok z kapusty kiszonej BIO

500 ml
18,98 zł/l
Cena9,49 zł
Do koszyka
4.7
z 32 opinii
CHARSZNICKIE Sok z buraków kiszonych 100% BIO 500 ml

CHARSZNICKIE

Sok z buraków kiszonych 100% BIO

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
CHARSZNICKIE Sok z ogórków kiszonych BIO 500 ml

CHARSZNICKIE

Sok z ogórków kiszonych BIO

500 ml
18,98 zł/l
Cena9,49 zł
Do koszyka

Produkty marki CHARSZNICKIE

4.9
z 1141 opinii
CHARSZNICKIE Ogórki kiszone BIO 500 g

CHARSZNICKIE

Ogórki kiszone BIO

500 g
29,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 460 opinii
CHARSZNICKIE Kapusta kiszona BIO 750 g

CHARSZNICKIE

Kapusta kiszona BIO

750 g
19,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 186 opinii
CHARSZNICKIE Surówka z kapusty kiszonej BIO 650 g

CHARSZNICKIE

Surówka z kapusty kiszonej BIO

650 g
23,06 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.7
z 32 opinii
CHARSZNICKIE Sok z buraków kiszonych 100% BIO 500 ml

CHARSZNICKIE

Sok z buraków kiszonych 100% BIO

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
CHARSZNICKIE Sok z ogórków kiszonych BIO 500 ml

CHARSZNICKIE

Sok z ogórków kiszonych BIO

500 ml
18,98 zł/l
Cena9,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store