Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Słodycze sezonowe

Słodycze sezonowe

Wróć do Słodycze, przekąski, bakalie

FigurkiKalendarze adwentoweBombonierkiTabliczkiCzekoladki



4.9
z 96 opinii
WEDEL Torcik Wedlowski 250 g

WEDEL

Torcik Wedlowski

250 g
91,96 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka

4.9
z 39 opinii
KINDER Chocolate Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 150 g

KINDER Chocolate

Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

150 g
73,27 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.9
z 19 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt. 50 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt.

50 g
91,00 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
WAWEL Czekolada Premium Gruszka Migdał delikatnie gorzka 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Gruszka Migdał delikatnie gorzka

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 3 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka 43% z kawałkami pistacji 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka 43% z kawałkami pistacji

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 9 opinii
WAWEL Czekoladki nadziewane o smaku Wiśniówki 180 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane o smaku Wiśniówki

180 g
122,17 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
WAWEL Malaga Tiki Taki Kasztanki 158 g

WAWEL

Malaga Tiki Taki Kasztanki

158 g
132,85 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
MERCI Kolekcja czekoladek edycja zimowa 250 g

MERCI

Kolekcja czekoladek edycja zimowa

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
LINDT Lindor Praliny mleczne BN 125 g

LINDT

Lindor Praliny mleczne BN

125 g
271,92 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka

4.9
z 7 opinii
LINDT Praliny z mlecznej czekolady białej i gorzkiej 75 g

LINDT

Praliny z mlecznej czekolady białej i gorzkiej

75 g
399,87 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka


4.9
z 104 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko śmietankowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko śmietankowe

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka

4.7
z 7 opinii
LINDT Lindor Praliny jajeczka z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej z nadzieniem WN 90 g

LINDT Lindor

Praliny jajeczka z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej z nadzieniem WN

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
LINDT Lindor Praliny jajeczka z mlecznej czekolady z nadzieniem WN 90 g

LINDT Lindor

Praliny jajeczka z mlecznej czekolady z nadzieniem WN

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
WEDEL Zestaw słodyczy z pacynką zebrą 140 g

WEDEL

Zestaw słodyczy z pacynką zebrą

140 g
428,50 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka

4.7
z 9 opinii
WAWEL Mieszanka choinkowa domek - galaretki w czekoladzie BN 200 g

WAWEL

Mieszanka choinkowa domek - galaretki w czekoladzie BN

200 g
119,95 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
MILKA Zestaw słodyczy Milka Oreo WN 182 g

MILKA

Zestaw słodyczy Milka Oreo WN

182 g
164,78 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka


4.8
z 13 opinii
LINDT Zajączek z mlecznej czekolady WN 50 g

LINDT

Zajączek z mlecznej czekolady WN

50 g
319,80 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.8
z 14 opinii
MILKA Zając z czekolady mlecznej WN 45 g

MILKA

Zając z czekolady mlecznej WN

45 g
199,78 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.8
z 23 opinii
LINDT Zajączek z czekolady mlecznej gold bunny WN 10 g

LINDT

Zajączek z czekolady mlecznej gold bunny WN

10 g
669,00 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka

4.9
z 11 opinii
MILKA Jajka czekoladowe z nadzieniem Oreo WN 86 g

MILKA

Jajka czekoladowe z nadzieniem Oreo WN

86 g
116,16 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 9 opinii
MILKA Jajko czekoladowe z nadzieniem Oreo WN 128 g

MILKA

Jajko czekoladowe z nadzieniem Oreo WN

128 g
179,61 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
WEDEL Jajeczka z mlecznej czekolady z nadzieniem karmelowym i chrupkami WN 104 g

WEDEL

Jajeczka z mlecznej czekolady z nadzieniem karmelowym i chrupkami WN

104 g
129,71 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki klasyczne 300 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki klasyczne

300 g
55,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Mandarynkowa 90 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Mandarynkowa

90 g
92,78 zł/kg
Cena8,35 zł
Do koszyka

4.4
z 11 opinii
WEDEL Czekolada mleczna i karmelowa WN 80 g

WEDEL

Czekolada mleczna i karmelowa WN

80 g
101,88 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027

5.0
z 3 opinii
WEDEL Dziecięcy kalendarz adwentowy z pralinami BN 1 szt

WEDEL

Dziecięcy kalendarz adwentowy z pralinami BN

1 szt
Cena52,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store