Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Słodycze sezonowe
Bombonierki
MILKA Zestaw słodyczy Milka Oreo WN
Zestaw słodyczy Milka Oreo WN MILKA 182g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

MILKA Zestaw słodyczy Milka Oreo WN

182 g
MILKA
Słowacja

Cena29,99 zł
164,78 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
164,78 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
182 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MILKA
EAN:
7622201444914
Cena za kg:
164,78 zł/kg
Waga:
182 g
Marka:
MILKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7622201444914

Produkty z kategorii Bombonierki

4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 104 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko śmietankowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko śmietankowe

340 g
71,03 zł/kg
Cena24,15 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
WAWEL Czekoladki nadziewane o smaku Wiśniówki 180 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane o smaku Wiśniówki

180 g
122,17 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LINDT Lindor Praliny mleczne BN 125 g

LINDT

Lindor Praliny mleczne BN

125 g
271,92 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
LINDT Lindor Praliny jajeczka z mlecznej czekolady z nadzieniem WN 90 g

LINDT Lindor

Praliny jajeczka z mlecznej czekolady z nadzieniem WN

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
LINDT Lindor Praliny jajeczka z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej z nadzieniem WN 90 g

LINDT Lindor

Praliny jajeczka z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej z nadzieniem WN

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
LINDT Praliny z mlecznej czekolady białej i gorzkiej 75 g

LINDT

Praliny z mlecznej czekolady białej i gorzkiej

75 g
399,87 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
WEDEL Zestaw słodyczy z pacynką zebrą 140 g

WEDEL

Zestaw słodyczy z pacynką zebrą

140 g
428,50 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
4.7
z 9 opinii
WAWEL Mieszanka choinkowa domek - galaretki w czekoladzie BN 200 g

WAWEL

Mieszanka choinkowa domek - galaretki w czekoladzie BN

200 g
119,95 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
MILKA Zestaw słodyczy Milka Oreo WN 182 g

MILKA

Zestaw słodyczy Milka Oreo WN

182 g
164,78 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MILKA

4.9
z 66 opinii
MILKA Choco Biscuit Herbatniki w mlecznej czekoladzie 150 g

MILKA Choco Biscuit

Herbatniki w mlecznej czekoladzie

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 89 opinii
MILKA Choco Brownie Ciastka z czekoladą i kawałkami czekolady mlecznej 6 szt. 150 g

MILKA Choco Brownie

Ciastka z czekoladą i kawałkami czekolady mlecznej 6 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
MILKA Choco Wafer Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt. 150 g

MILKA Choco Wafer

Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 30 opinii
MILKA Cake&Choc Ciastka biszkoptowe z kawałkami czekolady 175 g

MILKA Cake&Choc

Ciastka biszkoptowe z kawałkami czekolady

175 g
51,37 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 53 opinii
MILKA Choc&Choc Ciastka biszkoptowe z nadzieniem kakaowym i kaw. czeko. 6 szt. 150 g

MILKA Choc&Choc

Ciastka biszkoptowe z nadzieniem kakaowym i kaw. czeko. 6 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MILKA XL Cookies Ciastka z dużymi kawałkami czekolady 184 g

MILKA XL Cookies

Ciastka z dużymi kawałkami czekolady

184 g
48,86 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
MILKA Sensations Ciastka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego 156 g

MILKA Sensations

Ciastka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 24 opinii
MILKA Choco Brookie Ciastka z czekoladą i kawałkami ciasteczek 6szt. 132 g

MILKA Choco Brookie

Ciastka z czekoladą i kawałkami ciasteczek 6szt.

132 g
68,11 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
MILKA Sensations Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady mlecznej 156 g

MILKA Sensations

Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady mlecznej

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
MILKA Sensastion Czekoladowe ciastko OREO 156 g

MILKA

Sensastion Czekoladowe ciastko OREO

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
MILKA XL Cookies Ciastka z dużymi kawałkami czekolady i orzechów 184 g

MILKA XL Cookies

Ciastka z dużymi kawałkami czekolady i orzechów

184 g
48,86 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 11 opinii
MILKA Mmmax Whole Hazelnuts Czekolada mleczna 250 g

MILKA Mmmax

Whole Hazelnuts Czekolada mleczna

250 g
83,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 15 opinii
MILKA Mmmax Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami 300 g

MILKA Mmmax

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 33 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym 330 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym

330 g
51,18 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store