Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Słodycze sezonowe
Figurki
LINDT Zajączek z czekolady mlecznej gold bunny WN
Zajączek z czekolady mlecznej gold bunny WN LINDT 10g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 23 opinii

LINDT Zajączek z czekolady mlecznej gold bunny WN

10 g
LINDT
Niemcy

Cena6,69 zł
669,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2350.00 kJ
28.0%
Wartość energetyczna (kcal)
564.00 kcal
28.2%
Tłuszcz (g)
36.00 g
51.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
22.00 g
110.0%
Węglowodany (g)
52.00 g
20.0%
w tym cukry (g)
50.00 g
55.6%
Białko (g)
7.10 g
14.2%
Sól (g)
0.31 g
5.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
4%
3
0%
2
0%
1
4%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Króliczki bez zabezpieczenia. Pogniotły się
20.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
ROBERT
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
669,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
10 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
LINDT
EAN:
96011683
Cena za kg:
669,00 zł/kg
Waga:
10 g
Marka:
LINDT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
96011683

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed końcem: patrz tył opakowania


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 100 x 10 g


Informacje producenta

Marka

Lindt


Marka standaryzowana

MarkaLindt

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada mleczna

Produkty z kategorii Figurki

4.8
z 13 opinii
LINDT Zajączek z mlecznej czekolady WN 50 g

LINDT

Zajączek z mlecznej czekolady WN

50 g
319,80 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
MILKA Zając z czekolady mlecznej WN 45 g

MILKA

Zając z czekolady mlecznej WN

45 g
199,78 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 23 opinii
LINDT Zajączek z czekolady mlecznej gold bunny WN 10 g

LINDT

Zajączek z czekolady mlecznej gold bunny WN

10 g
669,00 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka

Produkty marki LINDT

5.0
z 4 opinii
LINDT Lindor Praliny z białej czekolady z śmietankowym nadzieniem 100 g

LINDT Lindor

Praliny z białej czekolady z śmietankowym nadzieniem

100 g
233,90 zł/kg
Cena23,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 13 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady 100 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady

100 g
233,90 zł/kg
Cena23,39 zł
Do koszyka
5.0
z 87 opinii
LINDT EXCELLENCE Czekolada gorzka z pomarańczą i migdałami 100 g

LINDT EXCELLENCE

Czekolada gorzka z pomarańczą i migdałami

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 11 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej

200 g
184,95 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 33 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady

200 g
184,95 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.8
z 4 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem malinowo-śmietankowym 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem malinowo-śmietankowym

200 g
200,75 zł/kg
Cena40,15 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady o smaku pistacjowym 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady o smaku pistacjowym

200 g
184,95 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
LINDT Zajączek z mlecznej czekolady WN 50 g

LINDT

Zajączek z mlecznej czekolady WN

50 g
319,80 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
LINDT Czekolada mleczna z płynnym nadzieniem z dodatkiem Whisky 100 g

LINDT

Czekolada mleczna z płynnym nadzieniem z dodatkiem Whisky

100 g
211,50 zł/kg
Cena21,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 15 opinii
LINDT Czekolada mleczna z płynnym nadzieniem koniakowym 100 g

LINDT

Czekolada mleczna z płynnym nadzieniem koniakowym

100 g
211,50 zł/kg
Cena21,15 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LINDT Lindor Praliny mleczne BN 125 g

LINDT

Lindor Praliny mleczne BN

125 g
271,92 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
LINDT Lindor Czekolada mleczna z nadzieniem pomarańczowym 38 g

LINDT Lindor

Czekolada mleczna z nadzieniem pomarańczowym

38 g
203,95 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 4 opinii
LINDT Lindor Praliny jajeczka z mlecznej czekolady z nadzieniem WN 90 g

LINDT Lindor

Praliny jajeczka z mlecznej czekolady z nadzieniem WN

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
LINDT Lindor Praliny jajeczka z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej z nadzieniem WN 90 g

LINDT Lindor

Praliny jajeczka z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej z nadzieniem WN

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
LINDT Praliny z mlecznej czekolady białej i gorzkiej 75 g

LINDT

Praliny z mlecznej czekolady białej i gorzkiej

75 g
399,87 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
LINDT Lindor Praliny z białej czekolady z kawałkami truskawek 200 g

LINDT Lindor

Praliny z białej czekolady z kawałkami truskawek

200 g
200,75 zł/kg
Cena40,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store