Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

LINDT

LINDT

Słodycze Lindt są znane i cenione na całym świecie przez miliony miłośników czekolady. Produkty tej marki cechują się bezkonkurencyjnym, niezwykle mlecznym smakiem, gładką, rozpływającą się konsystencją i przyjemnym, czekoladowym aromatem.

Produkty Lindt swoją wyjątkową formułę zawdzięczają starannie wyselekcjonowanym ziarnom kakaowca pozyskiwanym z najwyższej jakości upraw, poddawanym procesom suszenia i fermentacji.

ProduktyLINDTwe Frisco.pl


5.0
z 87 opinii
LINDT EXCELLENCE Czekolada gorzka z pomarańczą i migdałami 100 g

LINDT EXCELLENCE

Czekolada gorzka z pomarańczą i migdałami

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

5.0
z 10 opinii
LINDT Czekolada mleczna z płynnym nadzieniem z dodatkiem Whisky 100 g

LINDT

Czekolada mleczna z płynnym nadzieniem z dodatkiem Whisky

100 g
211,50 zł/kg
Cena21,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 15 opinii
LINDT Czekolada mleczna z płynnym nadzieniem koniakowym 100 g

LINDT

Czekolada mleczna z płynnym nadzieniem koniakowym

100 g
211,50 zł/kg
Cena21,15 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
LINDT Lindor Czekolada mleczna z nadzieniem pomarańczowym 38 g

LINDT Lindor

Czekolada mleczna z nadzieniem pomarańczowym

38 g
203,95 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 4 opinii
LINDT Lindor Praliny z białej czekolady z śmietankowym nadzieniem 100 g

LINDT Lindor

Praliny z białej czekolady z śmietankowym nadzieniem

100 g
233,90 zł/kg
Cena23,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.8
z 13 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady 100 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady

100 g
233,90 zł/kg
Cena23,39 zł
Do koszyka

5.0
z 11 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej

200 g
184,95 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka

5.0
z 15 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady o smaku pistacjowym 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady o smaku pistacjowym

200 g
184,95 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem malinowo-śmietankowym 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem malinowo-śmietankowym

200 g
200,75 zł/kg
Cena40,15 zł
Do koszyka

5.0
z 33 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady 200 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady

200 g
184,95 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

5.0
z 6 opinii
LINDT Lindor Praliny mleczne BN 125 g

LINDT

Lindor Praliny mleczne BN

125 g
271,92 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka

4.9
z 7 opinii
LINDT Praliny z mlecznej czekolady białej i gorzkiej 75 g

LINDT

Praliny z mlecznej czekolady białej i gorzkiej

75 g
399,87 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.8
z 9 opinii
LINDT Lindor Praliny z białej czekolady z kawałkami truskawek 200 g

LINDT Lindor

Praliny z białej czekolady z kawałkami truskawek

200 g
200,75 zł/kg
Cena40,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

4.9
z 9 opinii
LINDT EXCELLENCE Praliny z mlecznej czekolady z pistacjowym nadzieniem 100 g

LINDT EXCELLENCE

Praliny z mlecznej czekolady z pistacjowym nadzieniem

100 g
242,50 zł/kg
Cena24,25 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
LINDT Lindor Praliny z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej 100 g

LINDT Lindor

Praliny z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej

100 g
233,90 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 13 opinii
LINDT Zajączek z mlecznej czekolady WN 50 g

LINDT

Zajączek z mlecznej czekolady WN

50 g
319,80 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.8
z 23 opinii
LINDT Zajączek z czekolady mlecznej gold bunny WN 10 g

LINDT

Zajączek z czekolady mlecznej gold bunny WN

10 g
669,00 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka

4.7
z 7 opinii
LINDT Lindor Praliny jajeczka z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej z nadzieniem WN 90 g

LINDT Lindor

Praliny jajeczka z mlecznej czekolady, białej i gorzkiej z nadzieniem WN

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
LINDT Lindor Praliny jajeczka z mlecznej czekolady z nadzieniem WN 90 g

LINDT Lindor

Praliny jajeczka z mlecznej czekolady z nadzieniem WN

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Doskonale dobrane składniki, unikalna receptura i dbanie o każdy, nawet najmniejszy szczegół to gwarancja wyjątkowej, gładkiej czekolady Lindt, która zadowoli kubki smakowe nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store