Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Słodycze sezonowe
Czekoladki
MILKA Jajko czekoladowe z nadzieniem Oreo WN
Jajko czekoladowe z nadzieniem Oreo WN MILKA 128g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

MILKA Jajko czekoladowe z nadzieniem Oreo WN

128 g
MILKA
Ukraina

Cena22,99 zł
179,61 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Milka Oreo Eggs and spoon to czekoladowe jajka z mlecznej czekolady z mleka alpejskiego, wypełnione delikatnym, kremowym nadzieniem z kawałkami kakaowych ciasteczek. Każde jajko jest zapakowane indywidualnie wraz z małą łyżeczką, co czyni je idealną słodką przekąską do jedzenia prosto z opakowania, doskonałą na specjalne okazje, takie jak Wielkanoc, lub jako pyszna chwila przyjemności. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. teraz z drewnianą łyżeczką / bez plastiku


MILKA Jajko czekoladowe z nadzieniem Oreo WN


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2348.00 kJ
28.0%
Wartość energetyczna (kcal)
563.00 kcal
28.2%
Tłuszcz (g)
35.00 g
50.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
18.00 g
90.0%
Węglowodany (g)
53.00 g
20.4%
w tym cukry (g)
51.00 g
56.7%
Błonnik (g)
1.40 g
Białko (g)
6.70 g
13.4%
Sól (g)
0.29 g
4.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
lila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Aleh
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0
ARLETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
179,61 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
128 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MILKA
EAN:
7622210940032
Cena za kg:
179,61 zł/kg
Waga:
128 g
Marka:
MILKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7622210940032

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA: Przed użyciem umyj i sprawdź drewnianą łyżeczkę. Wyrzuć przy pierwszych oznakach zużycia.


Informacje producenta

Marka

Milka


Marka standaryzowana

MarkaMilka

Opis produktu

Milka Oreo Eggs and spoon to czekoladowe jajka z mlecznej czekolady z mleka alpejskiego, wypełnione delikatnym, kremowym nadzieniem z kawałkami kakaowych ciasteczek. Każde jajko jest zapakowane indywidualnie wraz z małą łyżeczką, co czyni je idealną słodką przekąską do jedzenia prosto z opakowania, doskonałą na specjalne okazje, takie jak Wielkanoc, lub jako pyszna chwila przyjemności. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. teraz z drewnianą łyżeczką / bez plastiku


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jajko Czekoladowe

Wariant Oreo

Produkty z kategorii Czekoladki

4.9
z 39 opinii
KINDER Chocolate Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 150 g

KINDER Chocolate

Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

150 g
73,27 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 19 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt. 50 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt.

50 g
91,00 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
WAWEL Malaga Tiki Taki Kasztanki 158 g

WAWEL

Malaga Tiki Taki Kasztanki

158 g
132,85 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
MILKA Jajka czekoladowe z nadzieniem Oreo WN 86 g

MILKA

Jajka czekoladowe z nadzieniem Oreo WN

86 g
116,16 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
MILKA Jajko czekoladowe z nadzieniem Oreo WN 128 g

MILKA

Jajko czekoladowe z nadzieniem Oreo WN

128 g
179,61 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
WEDEL Jajeczka z mlecznej czekolady z nadzieniem karmelowym i chrupkami WN 104 g

WEDEL

Jajeczka z mlecznej czekolady z nadzieniem karmelowym i chrupkami WN

104 g
129,71 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
MERCI Kolekcja czekoladek edycja zimowa 250 g

MERCI

Kolekcja czekoladek edycja zimowa

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki klasyczne 300 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki klasyczne

300 g
55,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka

Produkty marki MILKA

4.9
z 66 opinii
MILKA Choco Biscuit Herbatniki w mlecznej czekoladzie 150 g

MILKA Choco Biscuit

Herbatniki w mlecznej czekoladzie

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 55 opinii
MILKA Choco Wafer Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt. 150 g

MILKA Choco Wafer

Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 89 opinii
MILKA Choco Brownie Ciastka z czekoladą i kawałkami czekolady mlecznej 6 szt. 150 g

MILKA Choco Brownie

Ciastka z czekoladą i kawałkami czekolady mlecznej 6 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
MILKA Cake&Choc Ciastka biszkoptowe z kawałkami czekolady 175 g

MILKA Cake&Choc

Ciastka biszkoptowe z kawałkami czekolady

175 g
51,37 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 53 opinii
MILKA Choc&Choc Ciastka biszkoptowe z nadzieniem kakaowym i kaw. czeko. 6 szt. 150 g

MILKA Choc&Choc

Ciastka biszkoptowe z nadzieniem kakaowym i kaw. czeko. 6 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MILKA XL Cookies Ciastka z dużymi kawałkami czekolady 184 g

MILKA XL Cookies

Ciastka z dużymi kawałkami czekolady

184 g
48,86 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
MILKA Choco Brookie Ciastka z czekoladą i kawałkami ciasteczek 6szt. 132 g

MILKA Choco Brookie

Ciastka z czekoladą i kawałkami ciasteczek 6szt.

132 g
68,11 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
MILKA Sensations Ciastka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego 156 g

MILKA Sensations

Ciastka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 29 opinii
MILKA Sensations Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady mlecznej 156 g

MILKA Sensations

Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady mlecznej

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
MILKA Sensastion Czekoladowe ciastko OREO 156 g

MILKA

Sensastion Czekoladowe ciastko OREO

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
MILKA Mmmax Whole Hazelnuts Czekolada mleczna 250 g

MILKA Mmmax

Whole Hazelnuts Czekolada mleczna

250 g
83,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 14 opinii
MILKA XL Cookies Ciastka z dużymi kawałkami czekolady i orzechów 184 g

MILKA XL Cookies

Ciastka z dużymi kawałkami czekolady i orzechów

184 g
48,86 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 15 opinii
MILKA Mmmax Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami 300 g

MILKA Mmmax

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 7 opinii
MILKA Mmmax Triolade Czekolada mleczna 276 g

MILKA Mmmax

Triolade Czekolada mleczna

276 g
76,05 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store