Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekoladki, bombonierki
Czekoladki
WAWEL Malaga Tiki Taki Kasztanki
Malaga Tiki Taki Kasztanki WAWEL 158g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

WAWEL Malaga Tiki Taki Kasztanki

158 g
WAWEL
Polska

Cena20,99 zł
132,85 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Malaga śmietankowa z rodzynkami Tiki Taki orzechowo-kokosowe Kasztanki kakaowe z wafelkami


WAWEL Malaga Tiki Taki Kasztanki


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
MAREK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
132,85 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
158 g
Dostawca:
WAWEL
Marka:
WAWEL
EAN:
5900102029433
Cena za kg:
132,85 zł/kg
Waga:
158 g
Marka:
WAWEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WAWEL
EAN:
5900102029433

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

WAWEL


Marka standaryzowana

MarkaWawel

Opis produktu

Malaga śmietankowa z rodzynkami Tiki Taki orzechowo-kokosowe Kasztanki kakaowe z wafelkami


O marce

Wiesz, czym są Dobre Składniki w słodyczach Wawel? To surowce pozyskane ze sprawdzonych źródeł, dbałość o krótki skład oraz najwyższa staranność w tworzeniu produktów. Dzięki temu nasze słodycze to jakość i przyjemność na królewskim poziomie. bez barwników bez sztucznych aromatów bez emulgatora E476 Więcej o programie na dobreskładniki.pl


Dodatkowe informacje

Więcej produktów kupisz na slodkiwawel.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kolekcja czekoladek

Produkty z kategorii Czekoladki

4.8
z 28 opinii

17% taniej

WAWEL Czekoladki Pastylka miętowa 210 g

WAWEL

Czekoladki Pastylka miętowa

210 g
71,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 22 opinii

21% taniej

WAWEL Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami 330 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami

330 g
60,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
25,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 18 opinii

21% taniej

WAWEL Czekoladki nadziewane Malaga śmietankowa z rodzynkami 330 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Malaga śmietankowa z rodzynkami

330 g
60,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
25,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 11 opinii

22% taniej

WAWEL Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe 330 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe

330 g
60,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
25,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
MILKA Czekoladki Singles mix 138 g

MILKA

Czekoladki Singles mix

138 g
210,07 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
WAWEL Malaga Tiki Taki Kasztanki 158 g

WAWEL

Malaga Tiki Taki Kasztanki

158 g
132,85 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
ZAINI Psi Patrol Czekoladowe jajko niespodzianka 20 g

ZAINI

Psi Patrol Czekoladowe jajko niespodzianka

20 g
262,50 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 2 opinii
RITTER SPORT Czekoladki Schokowurfel For you 176 g

RITTER SPORT

Czekoladki Schokowurfel For you

176 g
130,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 6 opinii
RITTER SPORT Czekoladki Schokowurfel Yogurt love 176 g

RITTER SPORT

Czekoladki Schokowurfel Yogurt love

176 g
130,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
5.0
z 9 opinii
WEDEL Czekoladki mleczne z czekoladowym nadzieniem 114 g

WEDEL

Czekoladki mleczne z czekoladowym nadzieniem

114 g
177,11 zł/kg
Cena20,19 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
WEDEL Czekoladki mleczne z dwuwarstwowym nadzieniem 117 g

WEDEL

Czekoladki mleczne z dwuwarstwowym nadzieniem

117 g
172,56 zł/kg
Cena20,19 zł
Do koszyka
4.2
z 5 opinii
ZAINI Czekoladowe jajko niespodzianka Sonic 20 g

ZAINI

Czekoladowe jajko niespodzianka Sonic

20 g
262,50 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
Łysoń Maliny w białej czekoladzie z miodem i pyłkiem pszczelim 50 g

Łysoń

Maliny w białej czekoladzie z miodem i pyłkiem pszczelim

50 g
585,80 zł/kg
Cena29,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
KINDER Niespodzianka Słodkie jajko z niespodzianką pokryte czekoladą mleczną 20 g

KINDER Niespodzianka

Słodkie jajko z niespodzianką pokryte czekoladą mleczną

20 g
319,50 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 16 opinii
MERCI Kolekcja czekoladek edycja zimowa 250 g

MERCI

Kolekcja czekoladek edycja zimowa

250 g
99,96 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
WAWEL Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami 160 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Kasztanki kakaowe z wafelkami

160 g
122,44 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 9 opinii
WAWEL Czekoladki nadziewane Malaga śmietankowa z rodzynkami 160 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Malaga śmietankowa z rodzynkami

160 g
116,56 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.0
z 4 opinii
WAWEL Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe 155 g

WAWEL

Czekoladki nadziewane Tiki Taki kokosowo orzechowe

155 g
125,74 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
4.5
z 10 opinii
WEDEL WW Cukierki czekoladowo-orzechowe archidowe 227 g

WEDEL WW

Cukierki czekoladowo-orzechowe archidowe

227 g
83,22 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka

Produkty marki WAWEL

5.0
z 225 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 216 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 29 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Protein 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Protein

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 48 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu 250 g

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku mlecznym 1 kg

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku mlecznym

1 kg
30,99 zł/kg
Frisco poleca
Cena30,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store