Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Dżemy, miody i kremy
Dżemy

Dżemy

Wróć do Dżemy, miody i kremy

TruskawkoweWiśniowePorzeczkoweMalinoweBrzoskwinioweMoreloweZ owoców leśnychPozostałe smaki



4.9
z 85 opinii
HERBAPOL Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 105 opinii
HERBAPOL Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 160 opinii
HERBAPOL Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 149 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 52 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka


4.9
z 94 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal wiśniowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal wiśniowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 28 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal malinowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal malinowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 31 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów 225 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów

225 g
48,84 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 114 opinii
ŁOWICZ Dżem wiśniowy (100% polskich wiśni) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem wiśniowy (100% polskich wiśni) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 67 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal z czarnej i czerwonej porzeczki 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal z czarnej i czerwonej porzeczki

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem z czarnych porzeczek (100% polskich porzeczek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem z czarnych porzeczek (100% polskich porzeczek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026


4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 82 opinii
ŁOWICZ Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 77 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem z czarnej porzeczki 200 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem z czarnej porzeczki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 3 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy w MINI porcjach (30 szt.) 750 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy w MINI porcjach (30 szt.)

750 g
38,00 zł/kg
Cena28,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.5
z 11 opinii
HERBAPOL Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.8
z 73 opinii
HERBAPOL Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru

280 g
19,61 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 80 opinii
HERBAPOL Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.8
z 86 opinii
HERBAPOL Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 83 opinii
HERBAPOL Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 8 opinii
HERBAPOL Dżem figowo-śliwkowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem figowo-śliwkowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 11 opinii
ŁOWICZ Dżem z owoców leśnych niskosłodzony 280 g

ŁOWICZ

Dżem z owoców leśnych niskosłodzony

280 g
30,68 zł/kg
Cena8,59 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 22 opinii
ŁOWICZ Dżem jagodowy niskosłodzony 280 g

ŁOWICZ

Dżem jagodowy niskosłodzony

280 g
28,18 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 33 opinii
HERBAPOL Dżem jabłkowy (100% jabłek z mazowieckich sadów) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem jabłkowy (100% jabłek z mazowieckich sadów) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 18 opinii
HERBAPOL Dżem mango-jabłkowy o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem mango-jabłkowy o obniżonej zawartości cukru

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 6 opinii
FOODS BY ANN Dżem truskawkowy z chia (wegański) 200 g

FOODS BY ANN

Dżem truskawkowy z chia (wegański)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 4 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy w MINI porcjach (30 szt.) 750 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy w MINI porcjach (30 szt.)

750 g
38,00 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki


5.0
z 9 opinii
MK Dżem truskawkowy o obniżonej zawartości cukru 315 g

MK

Dżem truskawkowy o obniżonej zawartości cukru

315 g
15,84 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2027

4.9
z 10 opinii
MK Dżem figowy o obniżonej zawartości cukru 315 g

MK

Dżem figowy o obniżonej zawartości cukru

315 g
15,84 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027

5.0
z 19 opinii
EKO WITAL Mus morelowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus morelowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

4.9
z 19 opinii
EKO WITAL Mus truskawkowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus truskawkowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

5.0
z 8 opinii
EKO WITAL Mus malinowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus malinowy BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

4.8
z 6 opinii
EKO WITAL Mus wiśniowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus wiśniowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store