Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Dżemy
Pozostałe smaki
ŁOWICZ Dżem jagodowy niskosłodzony
Łowicz - Konfitura extra z brzoskwiń niskosłodzona. Aromatyczna konfitura z najlepszych składników.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 22 opinii

ŁOWICZ Dżem jagodowy niskosłodzony

280 g
ŁOWICZ

Cena7,89 zł
28,18 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Dżemy ŁOWICZA wyróżnia naturalność: nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy aromatów, nie są konserwowane chemicznie. Cały proces wytwarzania został tak dopracowany, aby gotowy produkt w pełni zachował smak, zapach i barwę dojrzałych owoców. W okresie sezonu owocowego nasze dżemy są zawsze produkowane ze świeżych owoców, dlatego pachną i smakują jak prawdziwie domowe. Kolejne atuty produktów dżemowych ŁOWICZA to niska zawartość cukru oraz wyjątkowa ilość owoców w całości lub dużych kawałkach.

Cechy

100 % leśnych jagód

bez konserwantów

Polska Marka


ŁOWICZ Dżem jagodowy niskosłodzony


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Dostępne warianty
ŁOWICZ Dżem z owoców leśnych niskosłodzony
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
604.00 kJ
7.2%
Wartość energetyczna (kcal)
142.00 kcal
7.1%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
34.00 g
13.1%
w tym cukry (g)
34.00 g
37.8%
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, wyraźny jagodowy smak.
18.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Maks
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.01.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,18 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
280 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397008946
Cena za kg:
28,18 zł/kg
Waga:
280 g
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397008946

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem:/ Numer partii (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Nasze owocowe menu jagodowy sernik jagodowe rogaliki Spróbuj!


Informacje producenta

Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

MarkaŁowicz

O marce

Łowicz Dżemy robimy od ponad 50 lat


Oświadczenia żywieniowe

Dżem jagodowy o obniżonej zawartości cukrów.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Dżem

Wariant jagodowy o obniżonej zawartości cukrów


Opis produktu

W Łowiczu mamy sprawdzone receptury na Twoje ulubione dżemy: z kawałkami owoców, intensywne w smaku. Robimy je przecież od 50 lat!

Produkty z kategorii Pozostałe smaki

5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 18 opinii
HERBAPOL Dżem mango-jabłkowy o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem mango-jabłkowy o obniżonej zawartości cukru

280 g
23,18 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 10 opinii
MK Dżem figowy o obniżonej zawartości cukru 315 g

MK

Dżem figowy o obniżonej zawartości cukru

315 g
14,76 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,65 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.5
z 11 opinii
HERBAPOL Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 83 opinii
HERBAPOL Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 8 opinii
HERBAPOL Dżem figowo-śliwkowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem figowo-śliwkowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 22 opinii
ŁOWICZ Dżem jagodowy niskosłodzony 280 g

ŁOWICZ

Dżem jagodowy niskosłodzony

280 g
28,18 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 33 opinii
HERBAPOL Dżem jabłkowy (100% jabłek z mazowieckich sadów) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem jabłkowy (100% jabłek z mazowieckich sadów) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Produkty marki ŁOWICZ

4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 68 opinii
ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory krojone bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 149 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Sos boloński 500 g

ŁOWICZ

Sos boloński

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,61 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 41 opinii
ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (łagodny) 180 g

ŁOWICZ

Sos do pizzy z ziołami (łagodny)

180 g
31,06 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 27 opinii
ŁOWICZ Deser ryżowo-owocowy - szarlotka z cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

ŁOWICZ

Deser ryżowo-owocowy - szarlotka z cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
31,50 zł/kg
Cena promocyjna3,15 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store