Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy piniowe
BAKALLAND Orzechy pinii
Orzechy pinii BAKALLAND 75g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 14 opinii

BAKALLAND Orzechy pinii

75 g
BAKALLAND

Cena19,99 zł
266,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Orzechy pinii nazywane także piniolami - pozyskiwane z szyszek pewnego gatunku sosny. Są bogate w tłuszcze. Chrup je, gdy chcesz obniżyć zbyt wysoki poziom cholesterolu we krwi. Jada się je na surowo, prażone lub solone. Najlepiej smakują w sosach podawanych do dań z makaronem (są bazą włoskiego pesto), z jagnięciną, w ciastach, sałatkach owocowych i warzywnych, pasują też do dań świątecznych. Są bardzo delikatne w smaku. Nie nadają się do długiego przechowywania, gdyż szybko jełczeją. Występują w strefie śródziemnomorskiej.

Cechy

źródło cynku i magnezu

Dobra i polska firma


BAKALLAND Orzechy pinii


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Dostępne warianty
BAKALLAND Orzechy pekan
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2847.00 kJ
33.9%
Wartość energetyczna (kcal)
689.00 kcal
34.5%
Tłuszcz (g)
63.00 g
90.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.50 g
32.5%
Węglowodany (g)
10.00 g
3.8%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Błonnik (g)
6.20 g
Białko (g)
16.00 g
32.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Magnez (mg)
203.00 mg
54.0%
Cynk (mg)
5.60 mg
56.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2026
0
0
Ada
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
ILONA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.05.2025
0
0
Jędrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
266,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749010320
Cena za kg:
266,53 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749010320

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Otwórz torebkę Zdejmij ochronna folię Po wyjęciu porcji zamknij dociskając


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

BAKALLAND


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Opis produktu

Orzeszki pinii są źródłem cynku i magnezu. Cynk pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, a magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainę


Oświadczenia żywieniowe

źródło cynku i magnezu


Oświadczenia zdrowotne

Cynk pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, a magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia są ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pinia orzeszki


O marce

Bakalland - wyszukane przyjemności... prosto z plantacji!

Produkty z kategorii Orzechy piniowe

4.6
z 13 opinii

17% taniej

KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 14 opinii
BAKALLAND Orzechy pinii 75 g

BAKALLAND

Orzechy pinii

75 g
266,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 18 opinii
HEBAR Orzechy pinii 80 g

HEBAR

Orzechy pinii

80 g
287,38 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Orzeszki piniowe 100 g

BIO PLANET

Orzeszki piniowe

100 g
299,90 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 2 opinii
BIG NATURE Orzechy piniowe 200 g

BIG NATURE

Orzechy piniowe

200 g
199,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 52 opinii
BAKALLAND Rodzynki 200 g

BAKALLAND

Rodzynki

200 g
25,95 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 54 opinii
BAKALLAND Pestki dyni łuskane 200 g

BAKALLAND

Pestki dyni łuskane

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 50 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 300 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

300 g
72,63 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 88 opinii
BAKALLAND Morele suszone (całe owoce) 100 g

BAKALLAND

Morele suszone (całe owoce)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 81 opinii
BAKALLAND Mieszanka orzechów 100 g

BAKALLAND

Mieszanka orzechów

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store