Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Kremy i masy
BAKALLAND Masa makowa z bakaliami
Masa makowa z bakaliami BAKALLAND 850g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 21 opinii

BAKALLAND Masa makowa z bakaliami

850 g
BAKALLAND
Polska

Cena11,99 zł
14,11 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Masa makowa z bakaliami Bakalland to doskonałej jakości gotowa masa makowa wykonana według tradycyjnego przepisu. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza starannie dobranym składnikom – rodzynkom, skórce pomarańczowej, figom oraz orzechom włoskim.

Masa makowa Bakalland nadaje ciastom odpowiedni smak i delikatną konsystencję. Wszystko to dzięki trzykrotnie mielonemu makowi. Jedno opakowanie zawiera dwie porcje produktu.

Masa makowa Bakalland – szybki sposób na świąteczny makowiec:

  • Wysoka zawartość żelaza, wapnia oraz błonnika pokarmowego
  • Wygodne opakowanie
  • Klasyczna receptura
  • Połączenie wysokiej jakości maku z bakaliami

Cechy

idealna do makowca

Dobra i polska firma


BAKALLAND Masa makowa z bakaliami


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2028
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
900.00 kJ
10.7%
Wartość energetyczna (kcal)
215.00 kcal
10.8%
Tłuszcz (g)
9.80 g
14.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.30 g
6.5%
Węglowodany (g)
22.00 g
8.5%
w tym cukry (g)
19.00 g
21.1%
Błonnik (g)
8.00 g
Białko (g)
5.60 g
11.2%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Wapń (mg)
385.00 mg
48.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Basia
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę dobra. Świetny skład.
21.12.2025
0
1
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna i ułatwiająca przygotowanie potraw
19.12.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
💯🚀💪
16.04.2025
0
0
MARZENA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0
papilio55papilio
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
850 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749560016
Cena za kg:
14,11 zł/kg
Waga:
850 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749560016

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Propozycje zastosowania wypieki, desery, potrawy


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Opis produktu

Produkt dostępny w naszej ofercie powstaje z wysokiej jakości, wyselekcjonowanych ziaren, które następnie są poddawane dwukrotnemu mieleniu. Dzięki temu masa uzyskuje zwartą, delikatnie wilgotną konsystencję i stanowi idealny dodatek do ciast i deserów. Do masy makowej dodajemy także wyśmienitą kompozycję słodkich i pachnących bakalii, dzięki czemu wszystkie zapachy idealnie się uzupełniają i tworzą razem oryginalny aromat. Tak przygotowana masa jest gotowa do wykorzystania i nie trzeba do niej już nic dodawać. Dzięki temu świetnemu składnikowi zaoszczędzisz dużo czasu na samodzielnej obróbce maku, a w rezultacie - na robieniu ciasta. Masa makowa - składnik wyśmienitych wypieków Masa makowa to składnik kilku wigilijnych wypieków, a także niektórych potraw. Tradycyjny makowiec lub drożdżowa strucla makowa to wyśmienite ciasta, bez których wiele osób nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia. Kutia to kolejny przysmak, którego głównym składnikiem - poza kluskami - jest masa makowa. Wystarczy dodać odrobinę miodu i jedna z wigilijnych potraw jest gotowa w kilka chwil. Na bazie maku z dodatkiem bakalii można także stworzyć inne rozpływające się w ustach desery, chętnie przygotowywane na wiele okazji. Tort makowy z kremem kakaowym warto przyrządzić na urodziny najbliższych, a słodki seromakowiec - na niedzielną wizytę przyjaciół.


O marce

Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainę


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Masa makowa

Wariant z bakaliami


Oświadczenia żywieniowe

Źródło wapnia, żelaza i błonnika

Produkty z kategorii Kremy i masy

4.9
z 60 opinii
MLECZNA ZAGRODA Bita śmietana w sprayu 250 ml

MLECZNA ZAGRODA

Bita śmietana w sprayu

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 83 opinii
PRESIDENT Bita śmietanka w sprayu 250 g

PRESIDENT

Bita śmietanka w sprayu

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
DR. OETKER Śmietan-fix 9 g

DR. OETKER

Śmietan-fix

9 g
143,33 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 48 opinii
DELECTA Kajmak - masa krówkowa tradycyjna 400 g

DELECTA

Kajmak - masa krówkowa tradycyjna

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 9 opinii
DELECTA Kajmak - masa krówkowa orzechowa 400 g

DELECTA

Kajmak - masa krówkowa orzechowa

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 14 opinii
HELIO Masa krówkowa - kajmak (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa - kajmak (bezglutenowa)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 2 opinii
HELIO Masa krówkowa o sm. waniliowym (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa o sm. waniliowym (bezglutenowa)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 10 opinii
HELIO Masa krówkowa o sm. advocata (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa o sm. advocata (bezglutenowa)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.7
z 11 opinii
HELIO Masa krówkowa o sm. kukułka (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa o sm. kukułka (bezglutenowa)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 9 opinii
HELIO Masa makowa z bakaliami i miodem (bezglutenowa) 850 g

HELIO

Masa makowa z bakaliami i miodem (bezglutenowa)

850 g
14,11 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.5
z 8 opinii
HELIO Masa makowa z bakaliami (bezglutenowa) 850 g

HELIO

Masa makowa z bakaliami (bezglutenowa)

850 g
12,69 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 21 opinii
DELECTA Mix do śmietany 13 g

DELECTA

Mix do śmietany

13 g
99,23 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 21 opinii
BAKALLAND Masa makowa z bakaliami 850 g

BAKALLAND

Masa makowa z bakaliami

850 g
14,11 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 29 opinii
BAKALLAND Masa makowa z białego maku o smaku marcepanowym 400 g

BAKALLAND

Masa makowa z białego maku o smaku marcepanowym

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 1 opinii
DELECTA Kajmak - masa krówkowa kokosowa 460 g

DELECTA

Kajmak - masa krówkowa kokosowa

460 g
21,72 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 14 opinii
BAKALLAND Orzechy pinii 75 g

BAKALLAND

Orzechy pinii

75 g
266,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
BAKALLAND Popcorn maślany 90 g

BAKALLAND

Popcorn maślany

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Popcorn solony 90 g

BAKALLAND

Popcorn solony

90 g
36,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Popcorn serowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn serowy

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.7
z 6 opinii
BAKALLAND Popcorn karmelowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn karmelowy

90 g
38,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store