Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zupy i bazy do zup
Barszcz i żurek
KRAKUS Zupa barszcz czerwony
Zupa barszcz czerwony KRAKUS 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 287 opinii

KRAKUS Zupa barszcz czerwony

6 l
KRAKUS
Polska
1 szt.6 szt.

Cena53,94 zł
8,99 zł/l

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Prawdziwy król wigilijnego stołu to wyśmienita zupa, która smakuje nie tylko od święta! Barszcz Krakus powstaje na zagęszczonym soku z buraków i nie zawiera żadnych konserwantów. Jego receptura była doskonalona przez wiele lat. Dzięki temu smak jest wyrazisty i zdecydowany, a jednocześnie delikatny aksamitny. Dodaj do niego ulubione specjały – uszka, paszteciki, warzywa – lub wypij barszcz bez dodatków, prosto z kubka. Podawaj tę pyszną zupę od święta i na co dzień. Częstuj nią swoich najbliższych i przyjaciół. Sposób przygotowania? Wystarczy podgrzać!


KRAKUS Zupa barszcz czerwony


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Tagi
promocja
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
143.00 kJ
1.7%
Wartość energetyczna (kcal)
34.00 kcal
1.7%
Tłuszcz (g)
< 0.10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
7.10 g
2.7%
w tym cukry (g)
7.00 g
7.8%
Białko (g)
1.00 g
2.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
8,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
6 l
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
KRAKUS
EAN:
5900397734364
Cena za kg:
8,99 zł/l
Pojemność:
6 l
Marka:
KRAKUS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397734364

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce, tak jak świeże zupy. Spożyć w ciągu 48 godzin.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: wystarczy podgrzać.

Instrukcje dotyczące przygotowania

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od temperatury otoczenia)
Rekomendacja przygotowania: wstrząsnąć przed otwarciem, po otwarciu przelać do garnka. Podgrzać mieszając od czasu do czasu łyżką.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przepisów szukaj na: Uwielbiam.pl


Informacje producenta

Opis produktu

Barszcz to smak polskiej wigilii A barszcz Krakus - na zagęszczonym soku z buraków, bez konserwantów - to wyborna zupa, na którą zasługujesz nie tylko od święta. Dzięki sprawdzonemu od lat przepisowi, barszcz Krakus zachwyca doskonałym smakiem - wyrazistym, a zarazem delikatnym. Jest idealny na spotkanie z rodziną, z przyjaciółmi, ze znajomymi. Możesz podać go uroczyście, z uszkami lub pasztecikami... A na co dzień możesz pić go z kubka, bez żadnych dodatków. Bo barszcz Krakus nie potrzebuje towarzystwa by cieszyć.

Cechy

z buraków uprawianych w Polsce
bez konserwantów
łatwy w przygotowaniu, wystarczy podgrzać
intensywny bordowy kolor


Marka

Krakus


Marka standaryzowana

Marka:Krakus


O marce

Krakus Gwarancja Smaku Krakus Marka Eksportowa

Logotypy stron trzecich

FSC - Mix
Tetra Pak

Produkty z kategorii Barszcz i żurek

5.0
z 287 opinii
KRAKUS Zupa barszcz czerwony 1 l

KRAKUS

Zupa barszcz czerwony

1 l
8,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 105 opinii
BRACIA ZAWADZCY Żurek staropolski z beki domowy 500 ml

BRACIA ZAWADZCY

Żurek staropolski z beki domowy

500 ml
7,58 zł/l
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 54 opinii
KRAKUS Żurek (na naturalnym zakwasie) 1 l

KRAKUS

Żurek (na naturalnym zakwasie)

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 73 opinii
JEMYJEMY Żurek z kiełbasą wieprzową 450 g

JEMYJEMY

Żurek z kiełbasą wieprzową

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.9
z 38 opinii
Nowość
KOWALEWSKI Żywy zakwas z buraczków ćwikłowych (na barszcz) bezglutenowy BIO 320 ml

KOWALEWSKI

Żywy zakwas z buraczków ćwikłowych (na barszcz) bezglutenowy BIO

320 ml
24,34 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 27 opinii
PUDLISZKI Żurek z kiełbasą i boczkiem 440 g

PUDLISZKI

Żurek z kiełbasą i boczkiem

440 g
29,52 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 49 opinii
STAN Żurek tradycyjny 500 ml

STAN

Żurek tradycyjny

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.2
z 5 opinii
KROKUS Barszcz czerwony 850 ml

KROKUS

Barszcz czerwony

850 ml
25,87 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
KUCHNIA POLKI Żurek staropolski 350 g

KUCHNIA POLKI

Żurek staropolski

350 g
29,97 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

Produkty marki KRAKUS

4.9
z 576 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe 920 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe

920 g
9,23 zł/kg
8,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 287 opinii
KRAKUS Zupa barszcz czerwony 1 l

KRAKUS

Zupa barszcz czerwony

1 l
8,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 293 opinii
KRAKUS Chrzan 180 g

KRAKUS

Chrzan

180 g
27,72 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 229 opinii
Nowość
KRAKUS Ogórki kiszone 860 g

KRAKUS

Ogórki kiszone

860 g
13,94 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 101 opinii
KRAKUS Ogórki kanapkowe konserwowe 670 g

KRAKUS

Ogórki kanapkowe konserwowe

670 g
19,39 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 86 opinii
KRAKUS Ogórki korniszony z czosnkiem 500 g

KRAKUS

Ogórki korniszony z czosnkiem

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 29 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe kaszubskie 670 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe kaszubskie

670 g
17,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 56 opinii
Nowość
KRAKUS Ogórki korniszony z chili 500 g

KRAKUS

Ogórki korniszony z chili

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 44 opinii
KRAKUS Bulion drobiowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion drobiowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 25 opinii
KRAKUS Bulion warzywny (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion warzywny (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 18 opinii
KRAKUS Bulion wołowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion wołowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 17 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe kozackie 670 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe kozackie

670 g
17,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 67 opinii
KRAKUS FAMILIJNY Żurek (na naturalnym zakwasie) 1.5 l

KRAKUS FAMILIJNY

Żurek (na naturalnym zakwasie)

1.5 l
6,66 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 54 opinii
KRAKUS Żurek (na naturalnym zakwasie) 1 l

KRAKUS

Żurek (na naturalnym zakwasie)

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 42 opinii
KRAKUS Ćwikła z chrzanem 300 g

KRAKUS

Ćwikła z chrzanem

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 17 opinii
KRAKUS Grzybowa z podgrzybkami (koncentrat) 280 ml

KRAKUS

Grzybowa z podgrzybkami (koncentrat)

280 ml
42,82 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store