Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Pełnoziarnisty
MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste
Makaron Penne Rigate Integrale   rurki skośne pełnoziarniste Primo Gusto MELISSA 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 37 opinii

MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste

7.5 kg
MELISSA
Grecja
1 szt.15 szt.

Cena112,35 zł
14,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Makaron Penne Rigate Integrali Melissa w kształcie rurki pełnoziarnistej to wyjątkowy makaron charakteryzujący się łatwością przygotowania i bogatym smakiem.

Makaron Primo Gusto Melissa produkowany jest tylko z najwyższej jakości składników. Zawiera dużą ilość naturalnego błonnika, który korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Poza tym makaron ten bogaty jest w witaminę B, która działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy.

Makaron Penne Rigate Integrali – pomysł na szybki i zdrowy obiad:

  • Szybkość przygotowania: wystarczy gotować go przez 13-14 minut w osolonej wodzie
  • 100% pełnoziarnistej mąki durum

MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.09.2028
Dostępne warianty
MELISSA Primo Gusto Makaron penne rigate (rurka skośna)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1422.00 kJ
16.9%
Wartość energetyczna (kcal)
336.00 kcal
16.8%
Tłuszcz (g)
2.00 g
2.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
64.00 g
24.6%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
0.15 g
2.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
14,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
7.5 kg
Dostawca:
ATLANTA
Marka:
MELISSA
EAN:
5201193401291
Cena za kg:
14,98 zł/kg
Waga:
7.5 kg
Marka:
MELISSA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ATLANTA
EAN:
5201193401291

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu

Instrukcje dotyczące przygotowania

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia)
1. Na każde 100 g makaronu należy użyć 1 l wody i 10 g soli. 2. Wrzucić makaron do osolonej, wrzącej wody i zamieszać. Gotować 13'-14' minut od czasu do czasu mieszając. 3. Odcedzić makaron pozostawiając niewielką ilość wody. Dodać oliwę lub masło.


Informacje producenta

Cechy

składniki zdrowej diety
pełne ziarno


Marka

Primo Gusto


Marka standaryzowana

Marka:Primo Gusto


O producencie

Melissa - Kikizas s.a. posiada wdrożony certyfikowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności zgodnie z ISO 9001:2008 i ISO 22000:2005

Pochodzenie

:Produkt grecki

Produkty z kategorii Pełnoziarnisty

5.0
z 37 opinii

23% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 84 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 45 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 60 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry z orkiszem pełnoziarniste (fusili) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry z orkiszem pełnoziarniste (fusili)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 43 opinii
Nowość
MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
4.9
z 16 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - świdry 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - świdry

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 13 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - spaghetti

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 33 opinii

15% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste

500 g
16,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
5.0
z 17 opinii
BARILLA Integrale Makaron penne rigate pełnoziarniste (pióra nacinane) 500 g

BARILLA Integrale

Makaron penne rigate pełnoziarniste (pióra nacinane)

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.8
z 26 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Spaghetti Integrale - spaghetti pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Spaghetti Integrale - spaghetti pełnoziarniste

500 g
14,98 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2028
4.9
z 14 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Farfalle Integrale - kokardki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Farfalle Integrale - kokardki pełnoziarniste

500 g
14,98 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2029
5.0
z 10 opinii
BARILLA Integrale Makaron spaghetti pełnoziarniste (n. 5) 500 g

BARILLA Integrale

Makaron spaghetti pełnoziarniste (n. 5)

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 23 opinii
ALCE NERO Makaron tagliatelle (gniazda) pełnoziarniste z pszenicy durum BIO 250 g

ALCE NERO

Makaron tagliatelle (gniazda) pełnoziarniste z pszenicy durum BIO

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
5.0
z 31 opinii
NOVELLE Makaron razowy - spaghetti 400 g

NOVELLE

Makaron razowy - spaghetti

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2028
4.9
z 58 opinii
NOVELLE Makaron razowy - świderki 400 g

NOVELLE

Makaron razowy - świderki

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2028
4.9
z 14 opinii
GRANORO Makaron pełnoziarnisty fusilli (świderki) BIO 500 g

GRANORO

Makaron pełnoziarnisty fusilli (świderki) BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2028
5.0
z 21 opinii
GRANORO Makaron pełnoziarnisty mezze penne rigate (pióra) BIO 500 g

GRANORO

Makaron pełnoziarnisty mezze penne rigate (pióra) BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
5.0
z 7 opinii
GRANORO Makaron pełnoziarnisty spaghetti BIO 500 g

GRANORO

Makaron pełnoziarnisty spaghetti BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
5.0
z 24 opinii
NOVELLE Makaron żytni pełnoziarnisty - świderki 400 g

NOVELLE

Makaron żytni pełnoziarnisty - świderki

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2028

Produkty marki MELISSA

5.0
z 310 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 55 opinii

21% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron rigatoni (rurka karbowana) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron rigatoni (rurka karbowana)

500 g
10,98 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
5.0
z 20 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory suszone 340 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory suszone

340 g
29,38 zł/kg
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 19 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata Rustica (przecier pomidorowy) 350 g

MELISSA Primo Gusto

Passata Rustica (przecier pomidorowy)

350 g
17,11 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 37 opinii

23% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
4.9
z 43 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Farfalle - kokardki 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Farfalle - kokardki

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
4.9
z 129 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka)

500 g
13,38 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
5.0
z 64 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Orzo Medium - w formie ryżu 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Orzo Medium - w formie ryżu

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
5.0
z 30 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Conchigliette - muszelka mała 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Conchigliette - muszelka mała

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
5.0
z 43 opinii
Nowość
MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
4.4
z 7 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem

500 g
12,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
4.8
z 33 opinii

15% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste

500 g
16,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
4.9
z 19 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron gnocchi 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron gnocchi

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
4.9
z 42 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory w całości bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory w całości bez skórki

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron bucatini (rurka spaghetti) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron bucatini (rurka spaghetti)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
4.9
z 75 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone bez pestek 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone bez pestek

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store