Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Rodzynki
BAKALLAND Rodzynki sułtańskie
Świeża makrela patroszona Świeża makrela patroszona Ftisco Fish- smaczna i zdrowa
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 29 opinii

BAKALLAND Rodzynki sułtańskie

100 g
BAKALLAND
UE/Poza UE

Cena3,79 zł
37,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Rodzynki sułtańskie Bakalland to produkt najwyższej jakości. Najdoskonalsze owoce są długo i dokładnie wyszukiwane z najlepszych zbiorów na świecie. Rodzynki Bakalland są wolne od utleniaczy. Są naturalne i nie zawierają konserwantów.

Rodzynki sułtańskie to świetna przekąska. Mają dużo energii pochodzącej z węglowodanów. Świetnie sprawdzą się w porannej owsiance czy jogurcie. Warto dodawać je również do ciast i sałatek. Dobrze komponują się także z mięsem oraz innymi daniami wytrawnymi. Ich naturalny smak nada każdej potrawie wyjątkowego charakteru.

Rodzynki są naturalnym źródłem:

  • Żelaza
  • Potasu
  • Witaminy B6

Cechy

źródło błonnika pokarmowego i żelaza

Dobra i polska firma


BAKALLAND Rodzynki sułtańskie


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Dostępne warianty
BAKALLAND Rodzynki luksusowe
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1347.00 kJ
16.0%
Wartość energetyczna (kcal)
318.00 kcal
15.9%
Tłuszcz (g)
0.70 g
1.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
72.00 g
27.7%
w tym cukry (g)
66.00 g
73.3%
Błonnik (g)
4.70 g
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
10.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, nie tylko do ciasta. Świetnie zastępują inne słodkości.
29.12.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Aleh
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Barbarella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Henryka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749020084
Cena za kg:
37,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749020084

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Sekretny świat rodzynek zachwyca od wieków. Już starożytni przodkowie odkryli zalety owoców, które dodawały im siły do działania. Do suszenia wykorzystywane są specjalne gatunki winogron - bezpestkowe, które pod wpływem promieni słonecznych zamieniają się w soczyste rodzynki.


O marce

Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.


Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika pokarmowego i żelaza


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Rodzynki

Produkty z kategorii Rodzynki

4.8
z 52 opinii
BAKALLAND Rodzynki 200 g

BAKALLAND

Rodzynki

200 g
25,95 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 35 opinii
KRESTO Rodzynki 200 g

KRESTO

Rodzynki

200 g
32,45 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.8
z 44 opinii
KRESTO Rodzynki Jumbo 200 g

KRESTO

Rodzynki Jumbo

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 29 opinii
BAKALLAND Rodzynki sułtańskie 100 g

BAKALLAND

Rodzynki sułtańskie

100 g
37,90 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Rodzynki luksusowe 100 g

BAKALLAND

Rodzynki luksusowe

100 g
41,90 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

400 g
54,97 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 48 opinii
HEBAR Rodzynki sułtanki 400 g

HEBAR

Rodzynki sułtanki

400 g
26,97 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 22 opinii
BIG NATURE Rodzynki suszone 1 kg

BIG NATURE

Rodzynki suszone

1 kg
19,99 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 20 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 200 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 11 opinii
BAKADELIO Rodzynki sułtańskie 150 g

BAKADELIO

Rodzynki sułtańskie

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.0
z 1 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

1 kg
48,99 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 14 opinii
BAKALLAND Orzechy pinii 75 g

BAKALLAND

Orzechy pinii

75 g
266,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
BAKALLAND Popcorn maślany 90 g

BAKALLAND

Popcorn maślany

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Popcorn solony 90 g

BAKALLAND

Popcorn solony

90 g
36,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Popcorn serowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn serowy

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.7
z 6 opinii
BAKALLAND Popcorn karmelowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn karmelowy

90 g
38,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store