Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Pomidory
Całe
MELISSA Primo Gusto Pomidory w całości bez skórki
Pomidory w całości bez skórki Primo Gusto MELISSA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 42 opinii

MELISSA Primo Gusto Pomidory w całości bez skórki

4.8 kg
MELISSA
Włochy
1 szt.12 szt.

Cena62,28 zł
12,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Pomidory są znanym od wielu lat warzywem, które jako jedyne charakteryzuje się właściwościami antydepresyjnymi. Naukowcy na całym świecie zgodnie przyznają, że dieta obfitująca właśnie w ten składnik sprawia, że nasze zdrowie psychiczne będzie znajdować się w o wiele lepszej kondycji. Znacznie zmniejszy się podatność zachorowania na depresję. Warto wskazać, że pomidory posiadają jeszcze więcej właściwości, m.in. ograniczają ryzyko wystąpienia raka prostaty czy zawału serca z uwagi na zawarty dobroczynnie działający likopen. Obecność antyoksydantów eliminuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry.

MELISSA Primo Gusto Pomidory w całości bez skórki


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2028
Dostępne warianty
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
78.00 kJ
0.9%
Wartość energetyczna (kcal)
18.00 kcal
0.9%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
3.50 g
1.3%
w tym cukry (g)
3.10 g
3.4%
Białko (g)
1.10 g
2.2%
Sól (g)
0.25 g
4.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
12,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
4.8 kg
Dostawca:
ATLANTA
Marka:
MELISSA
EAN:
5201193096022
Cena za kg:
12,98 zł/kg
Waga:
4.8 kg
Marka:
MELISSA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ATLANTA
EAN:
5201193096022

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2-3 dni.


Informacje producenta

Marka

Primo Gusto


Marka standaryzowana

Marka:Primo Gusto


Pochodzenie

:Wyprodukowano i zapakowano w UE


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Produkty z kategorii Pomidory

5.0
z 8 opinii
VITALIANA Pomidory całe (bez skórki) BIO 400 g

VITALIANA

Pomidory całe (bez skórki) BIO

400 g
12,47 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 13 opinii
ŁOWICZ Pomidory całe bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory całe bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 42 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory w całości bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory w całości bez skórki

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 40 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory całe bez skórki 400 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory całe bez skórki

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
5.0
z 49 opinii
MUTTI Pomidory całe (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory całe (bez skórki)

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 12 opinii
METELLIANA Pomidory pelati całe bez skórki 400 g

METELLIANA

Pomidory pelati całe bez skórki

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
4.9
z 27 opinii
MANFUSO Pomidory pelati bez skórki BIO 400 g

MANFUSO

Pomidory pelati bez skórki BIO

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 15 opinii
MK Pomidory (całe) 400 g

MK

Pomidory (całe)

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 36 opinii
CIRIO Pomidory pelati bez skóry 400 g

CIRIO

Pomidory pelati bez skóry

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory koktajlowe 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory koktajlowe

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 26 opinii
PODRAVKA Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PODRAVKA

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2028
5.0
z 4 opinii
LA BIO IDEA Pomidory pelati (bez skórki) BIO 400 g

LA BIO IDEA

Pomidory pelati (bez skórki) BIO

400 g
20,47 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.6
z 5 opinii
ALCE NERO Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym BIO 400 g

ALCE NERO

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym BIO

400 g
22,88 zł/kg
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 9 opinii
HAPPY FRUCHT Pomidory bez skórki 400 g

HAPPY FRUCHT

Pomidory bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Produkty marki MELISSA

5.0
z 310 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 129 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka)

500 g
13,38 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
4.9
z 55 opinii

21% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron rigatoni (rurka karbowana) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron rigatoni (rurka karbowana)

500 g
10,98 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
5.0
z 64 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Orzo Medium - w formie ryżu 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Orzo Medium - w formie ryżu

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
4.9
z 43 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Farfalle - kokardki 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Farfalle - kokardki

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
5.0
z 20 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory suszone 340 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory suszone

340 g
29,38 zł/kg
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 19 opinii
MELISSA Primo Gusto Passata Rustica (przecier pomidorowy) 350 g

MELISSA Primo Gusto

Passata Rustica (przecier pomidorowy)

350 g
17,11 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 30 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Conchigliette - muszelka mała 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Conchigliette - muszelka mała

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
5.0
z 37 opinii

23% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Penne Rigate Integrale - rurki skośne pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
4.8
z 33 opinii

15% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Tagliatelle Integrale - wstążki pełnoziarniste

500 g
16,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
5.0
z 43 opinii
Nowość
MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
4.4
z 7 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem

500 g
12,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
4.9
z 19 opinii

26% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron gnocchi 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron gnocchi

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
4.9
z 42 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory w całości bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory w całości bez skórki

400 g
12,97 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 224 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Spaghetti No 6 - tradycyjne spaghetti 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Spaghetti No 6 - tradycyjne spaghetti

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
5.0
z 12 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron bucatini (rurka spaghetti) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron bucatini (rurka spaghetti)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store