Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Kasza
Gryczana
Prażona
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g)
Bref – Duo Active Lime & Mint Zawieszka do WC w formie żelu pozostawia toaletę czystą i pachnącą.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 225 opinii

KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g)

4.8 kg
KUPIEC
Polska
1 szt.12 szt.

Cena71,88 zł
14,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kasza gryczana Kupiec produkt goszczący w kuchniach polskich od wielu lat. Dzięki tradycyjnej metodzie produkcji dostają Państwo gwarancję najlepszej jakości, maksymalnego oczyszczenia i przygotowanej bezpośrednio do przetworzenia najwyższego gatunku gryki. Kasza gryczana Kupiec w kuchni ma wiele zastosowań. Pasuje doskonale do mięs, gulaszy, warzyw i ogromnej ilości sosów. Można również zastąpić nią ryż w gołąbkach. Kasza gryczana ma właściwości odkwaszające organizm, dlatego powinno się ją spożywać regularnie. Posiada w swoim składzie więcej błonnika niż ryż i makaron, a ten świetnie wpływa na układ trawienny.


KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1507.00 kJ
17.9%
Wartość energetyczna (kcal)
355.00 kcal
17.8%
Tłuszcz (g)
3.10 g
4.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
69.30 g
26.7%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Błonnik (g)
5.90 g
Białko (g)
12.60 g
25.2%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
14,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
4.8 kg
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
KUPIEC
EAN:
5906747170004
Cena za kg:
14,97 zł/kg
Waga:
4.8 kg
Marka:
KUPIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5906747170004

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Jedną torebkę włożyć do 1 litra wrzątku. Dodać szczyptę soli. Gotować pod przykryciem. Wyjąć, odsączyć i rozciąć torebkę.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Jedna porcja 50 g dostarcza: energia 754 kJ 177 kcal 9%* w 100 g: 1507 kJ/355 kcal % RWS* 1 torebka = 100 g * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Przepisy

Pierożki z kaszą gryczaną Składniki dla 4 osób: farsz: - 200 g ugotowanej kaszy gryczanej Kupiec - cebula - 4 łyżki masła - 5 dag suszonych grzybów - 10 dag wędzonego boczku - szklanka mleka - sól, pieprz, zielona cebulka ciasto: - 2 szklanki mąki - szklanka śmietany 22% - 2 jajka - łyżka margaryny do formy - sól, pieprz do smaku Przygotowanie: Farsz: grzyby opłucz i mocz w mleku 2 godziny. Odsącz i gotuj w niewielkiej ilości wody ok. 30 min. Odcedź i drobno posiekaj. Cebulę obierz, posiekaj i lekko zrumień na łyżce masła. Boczek pokrój w drobną kostkę i podsmaż. Kaszę wymieszaj z cebulą, boczkiem i grzybami i podsmaż na pozostałym maśle stale mieszając, przypraw solą i pieprzem. Ciasto: mąkę przesiej do miski, dodaj szczyptę soli, śmietanę i jedno jajko. Wyrób miękkie, sprężyste ciasto, owiń folią i odłóż do lodówki na godzinę. Schłodzone ciasto rozwałkuj i wycinaj kwadraty, na każdym połóż farsz, złóż na pół po przekątnej i zlepiaj brzegi ciasta. Żaroodporne naczynie posmaruj margaryną i ułóż w nim pierożki, zostawiając odstępy. Wierzch pierożków posmaruj roztrzepanym jajkiem i piecz 25 minut w temperaturze 180°C.


Informacje producenta

Opis produktu

Warto spożywać Kaszę gryczaną, gdyż: nie zawiera glutenu; wpływa na obniżenie cholesterolu; zawiera spore ilości przeciwutleniacza rutyny, dzięki czemu działa wzmacniająco na naczynia krwionośne; jest wartościowa pod względem odżywczym; jest bogata w białko o wysokiej wartości odżywczej; zawiera witaminy B i PP, odpowiadające w organizmie za regenerację systemu nerwowego i regulację poziomu cukru we krwi; zawiera także żelazo, magnez, potas i wapń, czyli te wszystkie związki mineralne, dzięki którym organizm może prawidłowo funkcjonować; posiada niepowtarzalny smak i intensywny zapach; jest daniem lekkostrawnym.

Cechy

Konsumencki Lider Jakości 2013


Marka

Kupiec


Marka standaryzowana

Marka:Kupiec


O producencie

Posiadamy certyfikowane systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne na naszej stronie www.kupiec.pl

Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Gryczana

4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana palona BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana palona BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 155 opinii
SARITA Kasza gryczana (4x100g) 400 g

SARITA

Kasza gryczana (4x100g)

400 g
7,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027
4.9
z 12 opinii
HALINA Kasza gryczana prażona (4x125g) 500 g

HALINA

Kasza gryczana prażona (4x125g)

500 g
11,58 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026

Produkty marki KUPIEC

4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 106 opinii
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 262 opinii
KUPIEC Ryż biały (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 69 opinii
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 123 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
62,14 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 314 opinii
KUPIEC Bułka tarta 400 g

KUPIEC

Bułka tarta

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Kasza manna 400 g

KUPIEC

Kasza manna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 95 opinii
KUPIEC Kasza manna błyskawiczna 400 g

KUPIEC

Kasza manna błyskawiczna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 21 opinii
KUPIEC Kasza jaglana (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza jaglana (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store