Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Sosy pomidorowe
Boloński
ŁOWICZ Sos boloński
Płyn do prania Color - Sensitiv Detergent - Sodasan. Skutecznie usuwa plamy i chroni kolory tkanin.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 82 opinii

ŁOWICZ Sos boloński

3 kg
ŁOWICZ
Polska
1 szt.6 szt.

Cena52,74 zł
17,58 zł/kg
Kaucja: + 6,00 zł

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sos boloński Łowicz to aromatyczne połączenie naturalnych składników – świeżych pomidorów, kawałków warzyw, przypraw i ziół, produkt o charakterystycznym dla kuchni włoskiej smaku i gęstej konsystencji.

Sos boloński świetnie komponuje się z ryżem, makaronem, warzywami, pasuje do dań mięsnych oraz ryb. Nie zawiera konserwantów – produkt zachowuje świeżość dzięki zastosowaniu techniki pakowania aseptycznego. Doskonały produkt dla zapracowanych – sos wystarczy podgrzać i połączyć z makaronem lub ryżem.

Sos boloński – najważniejsze cechy:

  • Wyrazisty, naturalny smak
  • Brak środków konserwujących
  • Jedno opakowanie: dania dla 2-3 osób

ŁOWICZ Sos boloński


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027
Dostępne warianty
ŁOWICZ Sos spaghetti
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
178.00 kJ
2.1%
Wartość energetyczna (kcal)
43.00 kcal
2.2%
Tłuszcz (g)
1.00 g
1.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
6.50 g
2.5%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Białko (g)
1.30 g
2.6%
Sól (g)
1.40 g
23.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
17,58 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
3 kg
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397716599
Cena za kg:
17,58 zł/kg
Waga:
3 kg
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397716599

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przepis na spaghetti z mięsem mielonym Potrzebujesz Sos boloński Łowicz, ok. 400 g mięsa mielonego, 2 łyżki oleju, ok. 300 g makaronu spaghetti Lubella. Przygotowanie 1. Mięso mielone podsmaż na 2 łyżkach oleju. 2. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 3. Podawaj z makaronem spaghetti Lubella. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.


Informacje producenta

Cechy

pełen dojrzałych pomidorów
bez konserwantów
Polski Producent


Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

Marka:Łowicz


O marce

Łowicz Samo najlepsze

Dodatkowe informacje

Będzie smakowałooo! Z Łowicza świeżość, Z Bolonii głębia. Ten sos boloński Polak uwielbia!

Produkty z kategorii Sosy pomidorowe

4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Sos boloński 500 g

ŁOWICZ

Sos boloński

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 25 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
5.0
z 41 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027
5.0
z 20 opinii
PRIMAVIKA Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe 470 g

PRIMAVIKA

Bolognese roślinne z białkiem grochowym bezglutenowe

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 12 opinii
DAWTONA Sos boloński z bazylią 520 g

DAWTONA

Sos boloński z bazylią

520 g
14,02 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Sos do spaghetti po bolońsku 480 g

PUDLISZKI

Sos do spaghetti po bolońsku

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ŁOWICZ

4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 68 opinii
ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory krojone bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 149 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Sos boloński 500 g

ŁOWICZ

Sos boloński

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 41 opinii
ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (łagodny) 180 g

ŁOWICZ

Sos do pizzy z ziołami (łagodny)

180 g
31,06 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 6 opinii
ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru 400 ml

ŁOWICZ

Zagęszczona baza napoju o smaku malinowym bez cukru

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store