Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy nerkowca
Całe (obrane)
KRESTO Orzechy nerkowca
Orzechy nerkowca KRESTO 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 59 opinii

KRESTO Orzechy nerkowca

100 g
KRESTO

Cena9,99 zł
99,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Orzechy nerkowca firmy KRESTO znane są przede wszystkim z kuchni bliskowschodniej, nazywane inaczej nerkowcem lub nanerczem zachodnim. Tam dodaje się je do ciast, sałatek, pasuje również smakiem do potraw z kurczakiem. Orzechy nie tylko dodadzą lekko słodkawego, wyrazistego smaku, ale także pięknie i efektownie będą wyglądać na talerzu. Można je jeść prażone, solone, a także oblane białą lub ciemną czekoladą.

Orzechy nerkowca są bogatym źródłem białka i węglowodanów. Zawierają również cynk i kwas foliowy, który poleca się spożywać przede wszystkim kobietom w ciąży.

Ponadto diabetycy także mogą włączyć orzechy nerkowca do swojej diety, ponieważ zawierają bardzo niski indeks glikemiczny.


Cechy

NIEZWYKLE CHRUPKIE

WARTOŚCIOWA PRZEKĄSKA

ŹRÓDŁO POTASU I MAGNEZU


KRESTO Orzechy nerkowca


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
KRESTO Orzechy włoskie
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2506.00 kJ
29.8%
Wartość energetyczna (kcal)
604.00 kcal
30.2%
Tłuszcz (g)
46.00 g
65.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
9.20 g
46.0%
Węglowodany (g)
30.00 g
11.5%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
3.00 g
Białko (g)
15.00 g
30.0%
Sól (g)
0.04 g
0.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
99,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451028105
Cena za kg:
99,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451028105

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

KRESTO


Marka standaryzowana

MarkaKresto

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Orzechy nerkowca KRESTO idealnie sprawdzą się jako szybka i pełnowartościowa przekąska. Z powodzeniem można je dodawać do jogurtu lub owsianki, równie dobrze komponują się z daniami mięsnymi lub farszami.


O marce

KRESTO - Jakość, którą widać! KRESTO - świadome odżywianie!


O producencie

Orzechy nerkowca KRESTO idealnie sprawdzą się jako szybka i pełnowartościowa przekąska. Z powodzeniem można je dodawać do jogurtu lub owsianki, równie dobrze komponują się z daniami mięsnymi lub farszami.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Nerkowce


Pochodzenie

:Kraj pochodzenia: A-Indie, B-Wietnam, C-Tanzania. Kod kraju pochodzenia podany został po dacie minimalnej trwałości.

Produkty z kategorii Orzechy nerkowca

5.0
z 71 opinii
HEBAR Orzechy nerkowca 400 g

HEBAR

Orzechy nerkowca

400 g
72,47 zł/kg
Cena promocyjna28,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 13 opinii

19% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 1 kg

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

1 kg
49,99 zł/kg
Cena promocyjna49,99 zł
61,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 50 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 300 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

300 g
72,63 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Orzechy nerkowca BIO 100 g

BIO PLANET

Orzechy nerkowca BIO

100 g
117,90 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 33 opinii
HEBAR Orzechy nerkowca 100 g

HEBAR

Orzechy nerkowca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 17 opinii
BIO PLANET Orzechy nerkowca BIO 350 g

BIO PLANET

Orzechy nerkowca BIO

350 g
105,69 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki KRESTO

5.0
z 37 opinii

20% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 19 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 24 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 13 opinii

17% taniej

KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 15 opinii

15% taniej

KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 45 opinii
KRESTO Pestki dyni 100 g

KRESTO

Pestki dyni

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 11 opinii
KRESTO Migdały Nonpareil 150 g

KRESTO

Migdały Nonpareil

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 24 opinii
KRESTO Mix orzechów (migdały arachidowe nerkowce laskowe) 140 g

KRESTO

Mix orzechów (migdały arachidowe nerkowce laskowe)

140 g
77,07 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store