Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy włoskie
Całe (obrane)
BAKALLAND Orzechy włoskie
Orzechy włoskie BAKALLAND 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 122 opinii

BAKALLAND Orzechy włoskie

100 g
BAKALLAND

Cena8,49 zł
84,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

FRISCO FRESH poleca orzechy włoskie Bakkaland. Orzechy włoskie znane są przede wszystkim z tego, że mają świetny wpływ na nasz organizm. Są dość wysokokaloryczne, ale wcale nie powodują przybierania na wadze. Orzechy włoskie zawierają pełnowartościowe białko, a także porcję szlachetnych tłuszczy.

3 orzechy pokrywają zapotrzebowanie dzienne na kwasy omega-3, dzięki czemu mogą zastępować ryby w diecie. Poprawiają one krążenie, mają świetny wpływ na stan naszej cery. Orzechy włoskie można jeść oddzielnie albo jako dodatek do mieszanek nasion i owoców, spożywać z Muesli i płatkami śniadaniowymi, a także dodawać je do licznych dań głównych i panierek (np. do kurczaka).


Cechy

wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3

Dobra i polska firma


BAKALLAND Orzechy włoskie


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Dostępne warianty
BAKALLAND Orzechy laskowe
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2823.00 kJ
33.6%
Wartość energetyczna (kcal)
683.00 kcal
34.2%
Tłuszcz (g)
63.00 g
90.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.30 g
26.5%
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g)
10.00 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g)
47.00 g
Węglowodany (g)
9.40 g
3.6%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Błonnik (g)
5.90 g
Białko (g)
17.00 g
34.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Kwasy tłuszczowe Omega 3 (g)
9.30 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
122 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
4%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko jak na zdjęciu
23.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
22.10.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna przekąska.
22.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
To nie była najwysza jakość orzechów. Skórka jest obłupana.
24.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzechy dobre, nie pokruszone a całe, duże, samo zdrowie.
11.06.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok produkt
08.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
W orzechach były kawałki łupin
04.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
84,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749022019
Cena za kg:
84,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749022019

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Otwórz torebkę Zdejmij ochronną folię Po wyjęciu porcji zamknij dociskając


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Pomimo dołożenia z naszej strony wszelkich starań, orzechy mogą sporadycznie zawierać fragmenty łupin.


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Opis produktu

Orzechy włoskie cechują się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych omega-3. 100 g orzechów włoskich zawiera 9,3 g kwasu alfa-linolenowego. Kwas alfa-linolenowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 g kwasu alfa-linolenowego dziennie (czyli ok. 1 porcji orzechów). Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny styl życia są bardzo ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


O marce

Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainę


Oświadczenia żywieniowe

Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3


Oświadczenia zdrowotne

Kwas alfa-linolenowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny styl życia są bardzo ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Włoskie orzechy

Produkty z kategorii Orzechy włoskie

4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 37 opinii
BIO PLANET Orzechy włoskie BIO 100 g

BIO PLANET

Orzechy włoskie BIO

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 14 opinii
BAKALLAND Orzechy pinii 75 g

BAKALLAND

Orzechy pinii

75 g
266,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
BAKALLAND Popcorn maślany 90 g

BAKALLAND

Popcorn maślany

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Popcorn solony 90 g

BAKALLAND

Popcorn solony

90 g
36,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Popcorn serowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn serowy

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.7
z 6 opinii
BAKALLAND Popcorn karmelowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn karmelowy

90 g
38,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 81 opinii
BAKALLAND Mieszanka orzechów 100 g

BAKALLAND

Mieszanka orzechów

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store