Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Multiwitaminowe
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina
Warzywa na patelnię - Hortex. Kompozycja znakomitych i chrupiących warzyw.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

TYMBARK Sok 100% Multiwitamina

5.4 l
TYMBARK
1 szt.27 szt.

Cena61,83 zł
11,45 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sok Multiwitamina Tymbark to 100% bogatego smaku, w którym znajdziemy wyłącznie owoce i moc witamin. Połączenie owoców, takich jak jabłka, banany, pomarańcze, kiwi i ananas sprawia, że jest po prostu przepyszny.

Sok Multiwitamina Tymbark został wzbogacony o witaminy C, A, niacynę i wiele innych. Dzięki temu jednocześnie nawadniamy organizm i uzupełniamy potrzebne witaminy. Doskonały smak wynika z naturalnej słodkości owoców.

Sok Multiwitamina Tymbark - dlaczego warto go mieć?

  • To 100% owoców
  • W kartoniku znajduje się 200 ml
  • Wzbogacony o wiele witamin

TYMBARK Sok 100% Multiwitamina


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
214.00 kJ
2.5%
Wartość energetyczna (kcal)
51.00 kcal
2.6%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
12.00 g
13.3%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Witamina A (µg)
232.00 g
29.0%
Witamina E (mg)
1.80 mg
15.0%
Witamina C (mg)
12.00 mg
15.0%
Tiamina (B1) (mg)
0.165 mg
Ryboflawina (B2) (mg)
0.21 mg
Niacyna (B3) (mg)
2.40 mg
Witamina B6 (mg)
0.21 mg
15.0%
Kwas foliowy (µg)
30.00 g
15.0%
Witamina B12 (µg)
0.375 g
15.0%
Biotyna (µg)
7.50 g
15.0%
Kwas pantotenowy (mg)
0.90 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
11,45 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
5.4 l
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334121578
Cena za kg:
11,45 zł/l
Pojemność:
5.4 l
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334121578

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godz.

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed otwarciem.


Informacje producenta

Opis produktu

Przyjaciele ze Stumilowego Lasu wiedzą, że razem można zdziałać najwięcej. Dotyczy to także owoców, z których połączenia powstała multiwitamina Tymbark. Ten soczysty miks najlepiej smakuje, najlepiej orzeźwia i ma największą porcję witamin! Czuj się zdrowiej z każdym łykiem i ruszaj na spotkanie przygody!

Cechy

z dodatkiem witamin, częściowo z soków zagęszczonych
bogactwo witamin - kochaj zdrowie, kochaj życie


Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

Marka:Tymbark


O marce

Kartoniki Tymbark to pyszne owocowe smaki dla dzieci w atrakcyjnych, bajkowych opakowaniach.

Oświadczenia żywieniowe

Wysoka zawartość witamin: A, E, C, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, B6, kwasu foliowego, B12, biotyny, kwasu pantotenowego.


Logotypy stron trzecich

Tetra Pak

Produkty z kategorii Multiwitaminowe

5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Multiwitamina Classic Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Multiwitamina Classic Sok 100% PET

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 55 opinii
HORTEX Sok 100% Multiwitamina 1 l

HORTEX

Sok 100% Multiwitamina

1 l
6,95 zł/l
Cena6,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 6 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina PET

300 ml
11,97 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 36 opinii
TARCZYN Sok multiwitamina 8 witamin 300 ml

TARCZYN

Sok multiwitamina 8 witamin

300 ml
11,30 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 28 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 200 ml

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 13 opinii
CAPPY Napój multiwitamina nektar 1 l

CAPPY

Napój multiwitamina nektar

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
LEON Sok 100% multiwitamina 200 ml

LEON

Sok 100% multiwitamina

200 ml
12,95 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki TYMBARK

4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 414 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 160 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 61 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 49 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 240 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 99 opinii
TYMBARK Just Plants napój roślinny owies migdał (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

napój roślinny owies migdał (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 30 opinii
TYMBARK Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store