Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Multiwitaminowe

Multiwitaminowe

Wróć do Owocowe




5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 12 opinii
TYMBARK Multiwitamina Classic Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Multiwitamina Classic Sok 100% PET

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.8
z 55 opinii
HORTEX Sok 100% Multiwitamina 1 l

HORTEX

Sok 100% Multiwitamina

1 l
6,95 zł/l
Cena6,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 6 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina PET

300 ml
11,97 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 36 opinii
TARCZYN Sok multiwitamina 8 witamin 300 ml

TARCZYN

Sok multiwitamina 8 witamin

300 ml
11,30 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 28 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 200 ml

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 13 opinii
CAPPY Napój multiwitamina nektar 1 l

CAPPY

Napój multiwitamina nektar

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 21 opinii
LEON Sok 100% multiwitamina 200 ml

LEON

Sok 100% multiwitamina

200 ml
12,95 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 5 opinii
CAPPY Napój o smaku multiwitamina 330 ml

CAPPY

Napój o smaku multiwitamina

330 ml
12,09 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store