Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Multiwitaminowe
HORTEX Sok 100% Multiwitamina
Sok 100% Multiwitamina HORTEX 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 55 opinii

HORTEX Sok 100% Multiwitamina

1 l
HORTEX
1 szt.6 szt.

Cena6,95 zł
6,95 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odporność Wzbogacony w 10 witamin. Źródło 10 witamin. Foliany, witamina A, witamina C, witamina B₆ i witamina B₁₂ pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Picie co najmniej 100 ml soku dziennie pomaga osiągnąć korzystny efekt dla zdrowia.


Cechy

źródło 10 witamin


HORTEX Sok 100% Multiwitamina


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Dostępne warianty
HORTEX Sok jabłkowy 100%
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
187.00 kJ
2.2%
Wartość energetyczna (kcal)
44.00 kcal
2.2%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
10.60 g
4.1%
w tym cukry (g)
10.30 g
11.4%
Białko (g)
0.30 g
0.6%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Witamina A (µg)
120.00 g
15.0%
Witamina B6 (mg)
0.105 mg
7.5%
Witamina B12 (µg)
0.188 g
7.5%
Witamina C (mg)
12.00 mg
15.0%
Witamina E (mg)
0.90 mg
7.5%
Tiamina (B1) (mg)
0.083 mg
Niacyna (B3) (mg)
1.20 mg
Kwas foliowy (µg)
15.00 g
7.5%
Kwas pantotenowy (mg)
0.45 mg
7.5%
Biotyna (µg)
3.75 g
7.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
55 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
16%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️💯🔥👍️
22.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
6,95 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
AMIDO
Marka:
HORTEX
EAN:
5900500028083
Cena za kg:
6,95 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AMIDO
EAN:
5900500028083

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem wstrząsnąć. Ewentualny osad, rozwarstwienie oraz ciemnienie soku są naturalne i nie stanowią wady. Przymocowana zakrętka! Otwieraj i zamykaj Bez przekręcania Po prostu unieś! Zamknij klik!


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC Tetra Pak chroni to co dobre


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

FSC


Opis produktu

Odporność Wzbogacony w 10 witamin. Źródło 10 witamin. Foliany, witamina A, witamina C, witamina B₆ i witamina B₁₂ pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Picie co najmniej 100 ml soku dziennie pomaga osiągnąć korzystny efekt dla zdrowia.


Oświadczenia żywieniowe

źródło 10 witamin


Oświadczenia zdrowotne

foliany, witamina A, witamina C, witamina B₆ i witamina B₁₂ pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego

Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sok 100 %

Wariant multiwitamina

Produkty z kategorii Multiwitaminowe

5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Multiwitamina Classic Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Multiwitamina Classic Sok 100% PET

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina PET

300 ml
11,97 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 36 opinii
TARCZYN Sok multiwitamina 8 witamin 300 ml

TARCZYN

Sok multiwitamina 8 witamin

300 ml
11,30 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 28 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 200 ml

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 55 opinii
HORTEX Sok 100% Multiwitamina 1 l

HORTEX

Sok 100% Multiwitamina

1 l
6,95 zł/l
Cena6,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 13 opinii
CAPPY Napój multiwitamina nektar 1 l

CAPPY

Napój multiwitamina nektar

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
LEON Sok 100% multiwitamina 200 ml

LEON

Sok 100% multiwitamina

200 ml
12,95 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki HORTEX

4.9
z 441 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 107 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 75 opinii
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 132 opinii
HORTEX Gotowa zupa pomidorowa z makaronem 350 g

HORTEX

Gotowa zupa pomidorowa z makaronem

350 g
31,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 670 opinii
HORTEX Szpinak rozdrobniony mrożony 450 g

HORTEX

Szpinak rozdrobniony mrożony

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store