Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Owsiane zwykłe
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy)
Owies (bezglutenowy) Just Plants TYMBARK 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 75 opinii

TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy)

1 l
TYMBARK
Polska
1 szt.6 szt.

Cena6,99 zł
6,99 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt bezglutenowy. Just Plants to moc polskiego zboża! To owies sprawia, że: możesz cieszyć się naturalnie słodkim smakiem bez dodatku cukru! oraz rozkoszować się gęstą i kremową konsystencją. Prosty skład woda, owies, olej słonecznikowy Bez żadnych zagęstników, stabilizatorów, aromatów Bogaty w wapń + witaminy D i B12 Just Plants idealne do picia! Niska zawartość soli.


Cechy

bez glutenu

bez dodatku cukru

wapń, witaminy D, B12

prosty skład

Polska Marka

bez laktozy


TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Tagi
promocja
wegetariański
bezglutenowy
wegański
bez laktozy
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
234.00 kJ
2.8%
Wartość energetyczna (kcal)
56.00 kcal
2.8%
Tłuszcz (g)
3.00 g
4.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
6.30 g
2.4%
w tym cukry (g)
3.50 g
3.9%
Błonnik (g)
0.70 g
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Witamina B12 (µg)
0.375 g
15.0%
Witamina D (µg)
0.75 g
15.0%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
75 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry, świetny skład, nie dosładzany i mało kalorii
15.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
04.05.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Super Star za skład i smak.
22.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
moje ulubione, do kawy idealne
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
19.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna polecam 👍️👍️👍️💯
31.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
17.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze! Idealny skład!!!
03.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne, moje ulubione, nie jest takie wodniste, jest białe więc dobrze się pije w kawą. I co ważnne - nie jest słodkie
18.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
moje ulubione, mało kalorii, bez cukru, bez tłuszczu, jest białe a nie takie przezroczyste, dobrze zabiela kawę
04.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
moje ulubione mleko roślinne, nie ma osadu
02.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
6,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334020116
Cena za kg:
6,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334020116

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Użyte surowce mogą powodować naturalne rozwarstwienie produktu. Wstrząśnij przed otwarciem.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w górnej części opakowania. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Chroń przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowaj w lodowce i spożyj w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Informacje producenta

Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

MarkaTymbark

Podmarka

Podmarka Just Plants


Opis produktu

Produkt bezglutenowy. Just Plants to moc polskiego zboża! To owies sprawia, że: możesz cieszyć się naturalnie słodkim smakiem bez dodatku cukru! oraz rozkoszować się gęstą i kremową konsystencją. Prosty skład woda, owies, olej słonecznikowy Bez żadnych zagęstników, stabilizatorów, aromatów Bogaty w wapń + witaminy D i B12 Just Plants idealne do picia! Niska zawartość soli.


Dodatkowe informacje

Czy wiesz, że nie tylko zawartość, ale również karton jest plant-based a zakrętka z trzciny cukrowej?


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Źródło wapnia i witamin: D i B12.

Niska zawartość soli.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez laktozy

Bez dodatku cukru

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój

Wariant owies

Produkty z kategorii Owsiane zwykłe

5.0
z 103 opinii
Nowość
INKA Napój owsiany z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój owsiany z wapniem i witaminami

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 34 opinii

20% taniej

NATUMI Napój Owsiany bez dodatku cukrów BIO 1 l

NATUMI

Napój Owsiany bez dodatku cukrów BIO

1 l
7,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 48 opinii
ALPRO Napój owsiany 1 l

ALPRO

Napój owsiany

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 171 opinii
LOVEGE Napój owsiany bez cukru 1 l

LOVEGE

Napój owsiany bez cukru

1 l
6,49 zł/l
friscontowa cena
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.9
z 11 opinii
OATLY Napój owsiany 1 l

OATLY

Napój owsiany

1 l
12,59 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
5.0
z 7 opinii
OATLY Napój owsiany barista o smaku karmelu 1 l

OATLY

Napój owsiany barista o smaku karmelu

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.8
z 5 opinii
OATLY Napój owsiany bez cukru 1 l

OATLY

Napój owsiany bez cukru

1 l
12,59 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 93 opinii
ALPRO Napój owsiany niesłodzony 1 l

ALPRO

Napój owsiany niesłodzony

1 l
10,99 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
INKA Napój owsiany 500 ml

INKA

Napój owsiany

500 ml
13,58 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
5.0
z 7 opinii
NATUMI Napój owsiany Omega-3 bez dodatku cukrów BIO 1 l

NATUMI

Napój owsiany Omega-3 bez dodatku cukrów BIO

1 l
11,89 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 7 opinii
NATUMI Napój owsiany bezglutenowy bez cukru 1 l

NATUMI

Napój owsiany bezglutenowy bez cukru

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 7 opinii
NATUMI Napój Owsiany bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Owsiany bezglutenowy BIO

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 3 opinii
NATUMI Napój owsiany z algami morskimi bez dodatku cukrów BIO 1 l

NATUMI

Napój owsiany z algami morskimi bez dodatku cukrów BIO

1 l
9,49 zł/l
Cena9,49 zł
Do koszyka
5.0
z 62 opinii
ALPRO To nie mlek napój owsiany 1 l

ALPRO

To nie mlek napój owsiany

1 l
13,75 zł/l
Cena13,75 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 500 ml

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 16 opinii
ISOLA BIO Napój owsiany BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój owsiany BIO

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Produkty marki TYMBARK

4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 414 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 160 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 240 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 61 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 99 opinii
TYMBARK Just Plants napój roślinny owies migdał (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

napój roślinny owies migdał (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 49 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 30 opinii
TYMBARK Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store