Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Owsiane zwykłe
LOVEGE Napój owsiany bez cukru
Napój owsiany bez cukru LOVEGE 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 171 opinii

LOVEGE Napój owsiany bez cukru

1 l
LOVEGE
Polska
1 szt.8 szt.

friscontowa cena
Cena6,49 zł
6,49 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Niska zawartość tłuszczów nasyconych. Naturalnie nie zawiera laktozy.


Cechy

bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry

bez laktozy

z witaminami B6, B12, D, E


LOVEGE Napój owsiany bez cukru


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.02.2027
Dostępne warianty
LOVEGE Napój owsiany bez cukru dla baristów
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
wegański
bez laktozy
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
132.00 kJ
1.6%
Wartość energetyczna (kcal)
31.00 kcal
1.6%
Tłuszcz (g)
0.70 g
1.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
5.70 g
2.2%
w tym cukry (g)
3.90 g
4.3%
Błonnik (g)
0.30 g
Białko (g)
0.40 g
0.8%
Sól (g)
0.13 g
2.2%
Witamina B6 (mg)
0.11 mg
7.9%
Witamina B12 (µg)
0.19 g
7.6%
Witamina D (µg)
0.38 g
7.6%
Witamina E (mg)
0.001 mg
0.0%
Wapń (mg)
60.00 mg
7.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
171 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️❤️
09.04.2026
0
0
Julian
zweryfikowano
Zgłaszam
bez cukru i to się liczy :)
09.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mleko jest trochę wodniste w strukturze
23.12.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
02.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
polska marka i super cena
25.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️spoko roślinne
30.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
6,49 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
SANTE
Marka:
LOVEGE
EAN:
5900617041104
Cena za kg:
6,49 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
LOVEGE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617041104

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem mocno wstrząsnąć. Produkt można wykorzystać do gotowania.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed:/ nr partii: patrz na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce (4-7 ℃), nie dłużej niż 4 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

4


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mix, FSC C014047


Informacje producenta

Marka

Sante


Marka standaryzowana

MarkaSante

Logotypy stron trzecich

FSC

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Niska zawartość tłuszczów nasyconych. Naturalnie nie zawiera laktozy.


O producencie

Polski Producent


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Niska zawartość tłuszczów nasyconych.

Naturalnie nie zawiera laktozy.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez laktozy

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bezglutenowy napój

Wariant owsiany

Produkty z kategorii Owsiane zwykłe

5.0
z 103 opinii
Nowość
INKA Napój owsiany z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój owsiany z wapniem i witaminami

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 34 opinii

20% taniej

NATUMI Napój Owsiany bez dodatku cukrów BIO 1 l

NATUMI

Napój Owsiany bez dodatku cukrów BIO

1 l
7,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 48 opinii
ALPRO Napój owsiany 1 l

ALPRO

Napój owsiany

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 171 opinii
LOVEGE Napój owsiany bez cukru 1 l

LOVEGE

Napój owsiany bez cukru

1 l
6,49 zł/l
friscontowa cena
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.8
z 5 opinii
OATLY Napój owsiany bez cukru 1 l

OATLY

Napój owsiany bez cukru

1 l
12,59 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 11 opinii
OATLY Napój owsiany 1 l

OATLY

Napój owsiany

1 l
12,59 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
5.0
z 7 opinii
OATLY Napój owsiany barista o smaku karmelu 1 l

OATLY

Napój owsiany barista o smaku karmelu

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 93 opinii
ALPRO Napój owsiany niesłodzony 1 l

ALPRO

Napój owsiany niesłodzony

1 l
10,99 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
INKA Napój owsiany 500 ml

INKA

Napój owsiany

500 ml
13,58 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 7 opinii
NATUMI Napój owsiany bezglutenowy bez cukru 1 l

NATUMI

Napój owsiany bezglutenowy bez cukru

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 7 opinii
NATUMI Napój owsiany Omega-3 bez dodatku cukrów BIO 1 l

NATUMI

Napój owsiany Omega-3 bez dodatku cukrów BIO

1 l
11,89 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
NATUMI Napój Owsiany bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Owsiany bezglutenowy BIO

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 3 opinii
NATUMI Napój owsiany z algami morskimi bez dodatku cukrów BIO 1 l

NATUMI

Napój owsiany z algami morskimi bez dodatku cukrów BIO

1 l
9,49 zł/l
Cena9,49 zł
Do koszyka
5.0
z 62 opinii
ALPRO To nie mlek napój owsiany 1 l

ALPRO

To nie mlek napój owsiany

1 l
13,75 zł/l
Cena13,75 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 500 ml

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 16 opinii
ISOLA BIO Napój owsiany BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój owsiany BIO

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Produkty marki LOVEGE

4.9
z 18 opinii
LOVEGE Napój owsiano - orzechowy bez cukru 1 l

LOVEGE

Napój owsiano - orzechowy bez cukru

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 34 opinii
LOVEGE Napój owsiany o smaku słony karmel dla baristów 1 l

LOVEGE

Napój owsiany o smaku słony karmel dla baristów

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 147 opinii
LOVEGE Napój owsiany bez cukru dla baristów 1 l

LOVEGE

Napój owsiany bez cukru dla baristów

1 l
6,99 zł/l
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 193 opinii
LOVEGE Napój migdałowy bez cukru (bezglutenowy) 1 l

LOVEGE

Napój migdałowy bez cukru (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 31 opinii
LOVEGE Hummus z papryką na ostro bezglutenowy 115 g

LOVEGE

Hummus z papryką na ostro bezglutenowy

115 g
39,04 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.9
z 80 opinii
LOVEGE Hummus klasyczny bezglutenowy 115 g

LOVEGE

Hummus klasyczny bezglutenowy

115 g
39,04 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
4.9
z 85 opinii
LOVEGE Hummus z suszonymi pomidorami bezglutenowy 115 g

LOVEGE

Hummus z suszonymi pomidorami bezglutenowy

115 g
39,04 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.9
z 44 opinii
LOVEGE Pasta ze słonecznika z pomidorami bezglutenowa 175 g

LOVEGE

Pasta ze słonecznika z pomidorami bezglutenowa

175 g
35,37 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.9
z 23 opinii
LOVEGE Paprykarz z kaszą jaglaną 180 g

LOVEGE

Paprykarz z kaszą jaglaną

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.8
z 20 opinii
Nowość
LOVEGE Napój barista o smaku migdałowym z dodatkiem wapnia. 1 l

LOVEGE

Napój barista o smaku migdałowym z dodatkiem wapnia.

1 l
8,79 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store