Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy rybne
Paprykarz
LOVEGE Paprykarz z kaszą jaglaną
Paprykarz z kaszą jaglaną LOVEGE 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 23 opinii

LOVEGE Paprykarz z kaszą jaglaną

180 g
LOVEGE
Polska

Cena5,99 zł
33,28 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Doskonałe smakuje z Waflami ryzowymi i kukurydzianymi Sante oraz Pieczywem chrupkim Sante. Polecamy jako dodatek do wytrawnych naleśników lub chrupiących warzyw.


Cechy

bez glutenu!


LOVEGE Paprykarz z kaszą jaglaną


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.01.2028
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
625.00 kJ
7.4%
Wartość energetyczna (kcal)
149.00 kcal
7.5%
Tłuszcz (g)
4.90 g
7.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
20.00 g
7.7%
w tym cukry (g)
5.80 g
6.4%
Błonnik (g)
5.10 g
Białko (g)
3.70 g
7.4%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
JACEK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
stanislaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.04.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,28 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
SANTE
Marka:
LOVEGE
EAN:
5900617037435
Cena za kg:
33,28 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
LOVEGE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617037435

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i nr partii podane na wieczku opakowania. Przechowywać w temperaturze od +5 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 48 h. Charakterystyczna dla wyrobu ciemniejsza warstwa pod wieczkiem jest wynikiem procesu produkcyjnego i nie wpływa na jakość, ani smak produktu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 5

Maks. temp. °C 25


Informacje producenta

Marka

Sante


Marka standaryzowana

MarkaSante

Opis produktu

Doskonałe smakuje z Waflami ryzowymi i kukurydzianymi Sante oraz Pieczywem chrupkim Sante. Polecamy jako dodatek do wytrawnych naleśników lub chrupiących warzyw.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Paprykarz

Wariant z kaszą jaglaną

Produkty z kategorii Paprykarz

4.9
z 117 opinii
DEGA Paprykarz szczeciński 135 g

DEGA

Paprykarz szczeciński

135 g
14,74 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 49 opinii
MK Paprykarz szczeciński 160 g

MK

Paprykarz szczeciński

160 g
18,69 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
4.9
z 23 opinii
LOVEGE Paprykarz z kaszą jaglaną 180 g

LOVEGE

Paprykarz z kaszą jaglaną

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028

Produkty marki LOVEGE

4.9
z 18 opinii
LOVEGE Napój owsiano - orzechowy bez cukru 1 l

LOVEGE

Napój owsiano - orzechowy bez cukru

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 34 opinii
LOVEGE Napój owsiany o smaku słony karmel dla baristów 1 l

LOVEGE

Napój owsiany o smaku słony karmel dla baristów

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 147 opinii
LOVEGE Napój owsiany bez cukru dla baristów 1 l

LOVEGE

Napój owsiany bez cukru dla baristów

1 l
6,99 zł/l
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 193 opinii
LOVEGE Napój migdałowy bez cukru (bezglutenowy) 1 l

LOVEGE

Napój migdałowy bez cukru (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 171 opinii
LOVEGE Napój owsiany bez cukru 1 l

LOVEGE

Napój owsiany bez cukru

1 l
6,49 zł/l
friscontowa cena
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.9
z 80 opinii
LOVEGE Hummus klasyczny bezglutenowy 115 g

LOVEGE

Hummus klasyczny bezglutenowy

115 g
39,04 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
4.9
z 85 opinii
LOVEGE Hummus z suszonymi pomidorami bezglutenowy 115 g

LOVEGE

Hummus z suszonymi pomidorami bezglutenowy

115 g
39,04 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.9
z 31 opinii
LOVEGE Hummus z papryką na ostro bezglutenowy 115 g

LOVEGE

Hummus z papryką na ostro bezglutenowy

115 g
39,04 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.9
z 44 opinii
LOVEGE Pasta ze słonecznika z pomidorami bezglutenowa 175 g

LOVEGE

Pasta ze słonecznika z pomidorami bezglutenowa

175 g
35,37 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.8
z 20 opinii
Nowość
LOVEGE Napój barista o smaku migdałowym z dodatkiem wapnia. 1 l

LOVEGE

Napój barista o smaku migdałowym z dodatkiem wapnia.

1 l
8,79 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store