Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Krótki
Penne
BARILLA Makaron penne rigate (pióra nacinane)
Makaron pióra nacinane - Penne Rigate
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 119 opinii

BARILLA Makaron penne rigate (pióra nacinane)

500 g
BARILLA
Włochy
1 szt.15 szt.

Cena6,85 zł
13,70 zł/kg
Kaucja: + 3,00 zł

Promocja do 31.12.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Makaron nacinane pióra od Barilli to wysokiej klasy produkt, najczęściej używany do przygotowywania dań z kuchni włoskiej. Makaron pióra najlepiej smakuje przygotowany al dente, ponieważ wówczas można docenić jego niebywałą sprężystość.

Makaron pióra to jeden z najczęściej wykorzystywanych rodzajów makaronów, jakie są używane do obiadu. Charakteryzuje się kształtem – tworzą go niewielkie, niezbyt cienkie rurki, posiadające kanelury, czyli delikatne, podłużne rowki.

Makaron pióra świetnie sprawdzi się do:

  • Przygotowania dań typu zapiekanka makaronowa z różnymi warzywami
  • Przyrządzenia tradycyjnego włoskiego dania makaronowego z bazylią i pomidorami
  • Stworzenia sałatki makaronowej

Kraj pochodzenia: Włochy


Cechy

Makaron z wysokiej jakości pszenicy durum

Zachowuje idealną teksturę aldente po ugotowaniu

Charakterystyczne rowki zatrzymują sos dla pełni smaku

Łatwy do łączenia z tradycyjnymi i nowoczesnymi sosami


BARILLA Makaron penne rigate (pióra nacinane)


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.09.2028
Dostępne warianty
BARILLA Makaron fusili (świderki)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
Frisco okazja
Powiązane promocje
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna 500 ml
odbierz za 1 gr

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1521.00 kJ
18.1%
Wartość energetyczna (kcal)
359.00 kcal
18.0%
Tłuszcz (g)
2.00 g
2.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
71.00 g
27.3%
w tym cukry (g)
3.50 g
3.9%
Błonnik (g)
3.00 g
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
119 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
💪💪💪
15.04.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Great pasta for anything you wanna do from simple pasta dinner to zapiekanki
15.04.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeden z najlepszych 💯
28.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Z tym makaronem udają się wszystkie dania. Zapiekanki również
24.10.2025
0
1

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,70 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIG BRANDS GROUP MEF
Marka:
BARILLA
EAN:
8076802085738
Cena za kg:
13,70 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
BARILLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG BRANDS GROUP MEF
EAN:
8076802085738

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

100 g makaronu - 1 litr wody - 7 g soli. Doprowadzić wodę do wrzenia i posolić. Dodać makaron i gotować przez 11 minut, od czasu do czasu mieszając. Po ugotowaniu makaron odcedzić i podawać.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Barilla


Marka standaryzowana

MarkaBarilla

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Barilla Penne Rigate n.73 to klasyka włoskiej kuchni, która nigdy nie wychodzi z mody. Ścięte pod kątem rurki z charakterystycznymi rowkami idealnie zatrzymują sos, dzięki czemu każdy kęs jest pełen smaku. Doskonale komponuje się zarówno z tradycyjnymi sosami mięsnymi i pomidorowymi, jak i nowoczesnymi, warzywnymi połączeniami. Świetnie sprawdzi się także w zapiekankach makaronowych.


O marce

Barilla to włoska, rodzinna firma spożywcza, która została założona w 1877 roku. Obecnie jesteśmy już międzynarodową Grupą, obecną w ponad 100 krajach. Jesteśmy światowym liderem na rynku makaronów i gotowych sosów w Europie kontynentalnej, produktów piekarniczych we Włoszech i chrupkiego pieczywa w Skandynawii. Grupa Barilla jest uznawana na całym świecie jako symbol włoskiej wiedzy specjalistycznej.


Dodatkowe informacje

www.barilla.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron

Wariant penne rigate


Pochodzenie

:Kraj produkcji został oznaczony literą w nawiasie, zamieszczoną obok daty: (A) Włochy - (F) Włochy - (E) Włochy - (GG) Grecja.


Informacje dotyczące suplementu diety

Bezpieczeństwo stosowania

bezpieczne 100%, zaufaj mi


Skład produktu

ultra fajny


Substancje alergenne

na pewno brak


Możliwe reakcje nietolerancji

Hiper super


Zalecana dzienna porcja

Duuużo


Warunki przechowywania

Ciepełko

Produkty z kategorii Krótki

4.9
z 157 opinii
LUBELLA Makaron pióra (penne rigate) 400 g

LUBELLA

Makaron pióra (penne rigate)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
4.9
z 55 opinii

21% taniej

MELISSA Primo Gusto Makaron rigatoni (rurka karbowana) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron rigatoni (rurka karbowana)

500 g
10,98 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
5.0
z 119 opinii
BARILLA Makaron penne rigate (pióra nacinane) 500 g

BARILLA

Makaron penne rigate (pióra nacinane)

500 g
13,70 zł/kg
Cena6,85 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
4.8
z 19 opinii
BARILLA Colezzione Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe)

500 g
1,90 zł/kg
Cena promocyjna0,95 zł
1,00 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
BARILLA Makaron maccheroni (krótkie rurki) 500 g

BARILLA

Makaron maccheroni (krótkie rurki)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 21 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
4.9
z 9 opinii
BARILLA Colezzione Makaron casarecce (skrętki) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron casarecce (skrętki)

500 g
3,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena promocyjna1,97 zł
0,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 4,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 60 opinii
RUMMO Makaron penne rigate (rurki skośne) 500 g

RUMMO

Makaron penne rigate (rurki skośne)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2028
4.9
z 151 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron penne rigate (rurka skośna) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron penne rigate (rurka skośna)

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
5.0
z 20 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Penne (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.9
z 23 opinii
SAM MILLS Makaron penne (rurka skośna) bezglutenowy 500 g

SAM MILLS

Makaron penne (rurka skośna) bezglutenowy

500 g
13,58 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2028
5.0
z 9 opinii
KETO CHEF Makaron konjac penne bezglutenowy BIO 270 g

KETO CHEF

Makaron konjac penne bezglutenowy BIO

270 g
25,89 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027
5.0
z 19 opinii
GRANORO Makaron pennoni rigati (pióra) BIO 500 g

GRANORO

Makaron pennoni rigati (pióra) BIO

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
4.9
z 38 opinii
MAKARONY POLSKIE Makaron pióra 400 g

MAKARONY POLSKIE

Makaron pióra

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2030
5.0
z 9 opinii
SCHAR Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.7
z 3 opinii
SCHAR Makaron penne (rurki) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron penne (rurki) bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

Produkty marki BARILLA

5.0
z 105 opinii
BARILLA Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

BARILLA

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
73,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
5.0
z 217 opinii
BARILLA Makaron spaghetti 500 g

BARILLA

Makaron spaghetti

500 g
15,66 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,83 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
4.9
z 77 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii)

400 g
4,97 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
5.0
z 120 opinii
BARILLA Makaron fusili (świderki) 500 g

BARILLA

Makaron fusili (świderki)

500 g
13,70 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,85 zł
Kaucja: + 1,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 81 opinii
BARILLA Makaron bavette 500 g

BARILLA

Makaron bavette

500 g
3,18 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 86 opinii
BARILLA Colezzione Makaron tagliatelle (wstążka) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron tagliatelle (wstążka)

500 g
21,58 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 62 opinii
BARILLA Colezzione Makaron Farfalle (kokardki) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron Farfalle (kokardki)

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
4.9
z 25 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
4.9
z 58 opinii
BARILLA Makaron spaghettini 500 g

BARILLA

Makaron spaghettini

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.9
z 38 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 41 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027
4.8
z 19 opinii
BARILLA Colezzione Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe)

500 g
1,90 zł/kg
Cena promocyjna0,95 zł
1,00 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
BARILLA Makaron maccheroni (krótkie rurki) 500 g

BARILLA

Makaron maccheroni (krótkie rurki)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 39 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 21 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
5.0
z 28 opinii
BARILLA Pesto Rosso 200 g

BARILLA

Pesto Rosso

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store