Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa rozpuszczalna
Cappuccino
MOKATE Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne)
Cappuccino waniliowe MOKATE 110g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

MOKATE Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne)

110 g
MOKATE
Polska

Cena6,65 zł
60,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Cappuccino waniliowe MOKATE Maestro Renato Bonni to produkt najlepszej jakości, który pozwoli ci na chwileczkę zapomnienia. Jeśli lubisz kawę, ale oczekujesz od niej czegoś więcej, MOKATE Cappuccino na pewno spełni twoje oczekiwania.

Ta kawa jest niezwykle aromatyczna i delikatna, ale wystarczająco mocna, aby pobudzić cię do działania. Kawa Mokate Cappuccino wykonana jest z najlepszej jakości składników. Kawa pokryta pianką to wspaniały pomysł na przywitanie gości bądź sprawienie przyjemności sobie i rodzinie.

Spróbuj Cappuccino waniliowe i odkryj nowe oblicze kawy.

Cechy

deserowa pianka!

kochane za smak!


MOKATE Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne)


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.08.2027
Dostępne warianty
MOKATE Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1858.00 kJ
22.1%
Wartość energetyczna (kcal)
441.00 kcal
22.1%
Tłuszcz (g)
13.00 g
18.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
12.00 g
60.0%
Węglowodany (g)
74.00 g
28.5%
w tym cukry (g)
52.00 g
57.8%
Białko (g)
6.60 g
13.2%
Sól (g)
0.30 g
5.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona wersja napoju kawowego. Kawy generalnie nie piję lecz gdy mam chęć na napój z jej lekkim aromatem, waniliowe wariacje, nawet te w proszku zadowalają.
16.01.2026
0
0
Łucjan
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️Aksamitny smak, dobrze dobrane proporcje
17.05.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.03.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
GRAŻYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.10.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
60,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
110 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MOKATE
EAN:
5902891280217
Cena za kg:
60,45 zł/kg
Waga:
110 g
Marka:
MOKATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5902891280217

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Propozycja przygotowania: wsypać około 5 łyżeczek (20 g) Cappuccino do kubka. Zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą (200 ml, 80°C), jednocześnie mieszając.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości (BB) oraz numer partii produkcyjnej (P) na zgrzewie. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Inspiracje z Cappuccino Beza Cappuccino Składniki - 6 białek - szczypta soli - 60 g Cappuccino Mokate - 60 g mąki ziemniaczanej - 250 g cukru pudru - 2 łyżki soku z cytryny Przygotowanie Białka ze szczyptą soli ubijamy na sztywną pianę. Następnie, ciągle mieszając dodajemy stopniowo pozostałe składniki. Masę przekładamy łyżką, formując pożądany kształt, na blachę wyłożoną pergaminem. Pieczemy w temperaturze 130° przez 45 minut.


Informacje producenta

Marka

Mokate


Marka standaryzowana

MarkaMokate

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Cappuccino

Wariant smak waniliowy


Opis produktu

Cappuccino to słynna włoska specjalność, produkowana od wielu lat: kawa espresso z idealną mleczną pianką na powierzchni, szczyptą sypkiej czekolady. W tej wersji wzbogacona delikatną i wykwintną waniliową nutą. Według włoskiej tradycji Cappuccino powinno pijać się do śniadania, jednak ten pyszny napój kawowy może być doskonałą propozycją na każdą porę dnia dla koneserów wykwintnej odmiany kawy. Subtelny waniliowy smak włoskiego Cappuccino w połączeniu z aksamitną pianką, zamknięty został w poręcznym opakowaniu, typu "struna" dla zachowania jego pełnego, wyrafinowanego smaku i zniewalającego aromatu. Możesz je również wykorzystać w przygotowywaniu deserów i słodkich wypieków. zawiera pełne mleko specjalnie wyselekcjonowana kawa zawiera naturalną wanilię z Madagaskaru

Podmarka

Podmarka:Caffetteria


Dodatkowe informacje

Odwiedź nas na facebook'u

Produkty z kategorii Cappuccino

5.0
z 29 opinii
MOKATE Cappuccino z belgijską czekoladą (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino z belgijską czekoladą (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.9
z 13 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
4.9
z 18 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. orzechowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. orzechowym (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
5.0
z 17 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. słonego karmelu (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. słonego karmelu (rozpuszczalne)

110 g
60,45 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 66 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.) 165 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.)

165 g
78,73 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 28 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne)

110 g
60,45 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 9 opinii
MOKATE Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru) 20 g

MOKATE

Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
5.0
z 16 opinii
MOKATE Cappuccino z belgijską czekoladą (8 sasz.) 160 g

MOKATE

Cappuccino z belgijską czekoladą (8 sasz.)

160 g
57,44 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027

Produkty marki MOKATE

5.0
z 29 opinii
MOKATE Cappuccino z belgijską czekoladą (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino z belgijską czekoladą (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.9
z 13 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
4.9
z 18 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. orzechowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. orzechowym (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
5.0
z 17 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. słonego karmelu (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. słonego karmelu (rozpuszczalne)

110 g
60,45 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 9 opinii
MOKATE Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru) 20 g

MOKATE

Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
5.0
z 16 opinii
MOKATE Cappuccino z belgijską czekoladą (8 sasz.) 160 g

MOKATE

Cappuccino z belgijską czekoladą (8 sasz.)

160 g
57,44 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 10 opinii
MOKATE Cappuccino z magnezem i witaminą B6 (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino z magnezem i witaminą B6 (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store