Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa rozpuszczalna
3w1
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.)
3in1 Rozpuszczalny napój kawowy (10 saszetek) NESCAFÉ 165g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 66 opinii

NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.)

165 g
NESCAFÉ
Węgry

Cena12,99 zł
78,73 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odkryj saszetki z napojem kawowym NESCAFÉ® 3in1. Pyszne połączenie białej kawy i cukru na chwilę z NESCAFÉ®, kiedy najbardziej jej potrzebujesz. Każda saszetka NESCAFÉ® 3in1 to starannie wyselekcjonowane, profesjonalnie, umiarkowanie ciemno palone, ziarna kawy. Dzięki idealnej proporcji składników w kilka sekund otrzymasz delikatny i bogaty kubek napoju kawowego. Saszetki NESCAFÉ® 3in1 mają idealny rozmiar. W sam raz do Twojego plecaka, torby, biurka lub kuchni – dzięki temu możesz zamienić kolejną przerwę na chwilę z NESCAFÉ®, gdziekolwiek jesteś. • NESCAFÉ® 3in1 to napój kawowy z idealną proporcją składników. • Napój jest prosty w przygotowaniu. Wystarczy wsypać zawartość saszetki do kubka, zalać gorącą wodą, zamieszać i gotowe. Odkryj inne warianty: • NESCAFÉ® 3in1 Creamy Latte • NESCAFÉ® 3in1 Strong • NESCAFÉ® 3in1 Brown Sugar • NESCAFÉ® 2in1 Unsweetened Taste


Cechy

Prosta w przygotowaniu

Każda saszetka to perfekcyjnie dobrana proporcja składników

Starannie wyselekcjonowane ziarna wysokiej jakości


NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
183.00 kJ
2.2%
Wartość energetyczna (kcal)
43.00 kcal
2.2%
Tłuszcz (g)
1.30 g
1.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.20 g
6.0%
Węglowodany (g)
7.70 g
3.0%
w tym cukry (g)
5.90 g
6.6%
Błonnik (g)
0.30 g
Białko (g)
0.10 g
0.2%
Sól (g)
0.13 g
2.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
66 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
2%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Super kawa pod względem cenowym i smakowym.
19.11.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
08.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie czuć kawy w tej kawie. Rzeczywiście jest to napój o lekkim posmaku kawy.
02.06.2025
0
0
Łucjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Aksamitny smak, dobrze dobrane proporcje
17.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
78,73 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
165 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
NESCAFÉ
EAN:
7613036842365
Cena za kg:
78,73 zł/kg
Waga:
165 g
Marka:
NESCAFÉ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613036842365

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Z jednej saszetki przygotujesz 150 ml napoju. Wsyp zawartość torebki do kubka, zalej 150 ml gorącej, ale nie wrzącej wody i wymieszaj.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

10 x 16,5 g 165 g e Nutri-Score obliczono dla 100 ml produktu po przygotowaniu. Więcej informacji www.nestle.pl/nutriscore


Informacje producenta

Marka

Nescafé


Marka standaryzowana

MarkaNescafé

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Odkryj saszetki z napojem kawowym NESCAFÉ® 3in1. Pyszne połączenie białej kawy i cukru na chwilę z NESCAFÉ®, kiedy najbardziej jej potrzebujesz. Każda saszetka NESCAFÉ® 3in1 to starannie wyselekcjonowane, profesjonalnie, umiarkowanie ciemno palone, ziarna kawy. Dzięki idealnej proporcji składników w kilka sekund otrzymasz delikatny i bogaty kubek napoju kawowego. Saszetki NESCAFÉ® 3in1 mają idealny rozmiar. W sam raz do Twojego plecaka, torby, biurka lub kuchni – dzięki temu możesz zamienić kolejną przerwę na chwilę z NESCAFÉ®, gdziekolwiek jesteś. • NESCAFÉ® 3in1 to napój kawowy z idealną proporcją składników. • Napój jest prosty w przygotowaniu. Wystarczy wsypać zawartość saszetki do kubka, zalać gorącą wodą, zamieszać i gotowe. Odkryj inne warianty: • NESCAFÉ® 3in1 Creamy Latte • NESCAFÉ® 3in1 Strong • NESCAFÉ® 3in1 Brown Sugar • NESCAFÉ® 2in1 Unsweetened Taste


O marce

Nescafé to ulubiona kawa Polaków. Od ponad 75 lat towarzyszy milionom ludzi na całym świecie o każdej porze dnia. Kawa Nescafé zdobyła Mount Everest, poleciała na Księżyc z misją Apollo 11 i zrewolucjonizowała sposób picia kawy. Pierwsze puszki kawy Nescafé pojawiły się w sklepach 1 kwietnia 1938 roku. To nie był prima aprilisowy żart tylko - jak się okazało - prawdziwa rewolucja. Nic dziwnego, że już kilka lat później (jeszcze w czasie drugiej wojny światowej) porcje kawy Nescafé znalazły się wśród racji żywnościowych amerykańskich żołnierzy, co przyczyniło się wkrótce potem do wypromowania marki Nescafé zarówno w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Wszystkich urzekał prosty sposób parzenia „nowej” kawy - wystarczyło zalać filiżankę lub kubek wrzątkiem i... gotowe. Przez ponad 75 lat marka Nescafé zmieniała się, rozwijała i wprowadziła wiele nowych doskonałych produktów, ale jedno pozostało niezmienne do dziś - bogaty smak i wyrazisty aromat!


O producencie

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo


Dodatkowe informacje

Opakowanie jest przeznaczone do różnych celów sprzedażowych, oznakowanie może się różnić między rynkami.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Rozpuszczalny napój kawowy

Wariant 3in1 Classic

Produkty z kategorii 3w1

5.0
z 66 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.) 165 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.)

165 g
78,73 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 24 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CREAMY LATTE 3w1 (10 sasz.) 150 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CREAMY LATTE 3w1 (10 sasz.)

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 4 opinii
NESCAFÉ Kawa Frappe 3in1 Caramel 120 g

NESCAFÉ

Kawa Frappe 3in1 Caramel

120 g
124,92 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki NESCAFÉ

4.9
z 107 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CREMA 200 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CREMA

200 g
124,95 zł/kg
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
38,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 111 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC 200 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 36 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna bezkofeinowa 100 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna bezkofeinowa

100 g
289,90 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 19 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC (refill) 150 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC (refill)

150 g
191,27 zł/kg
Cena28,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 24 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CREAMY LATTE 3w1 (10 sasz.) 150 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CREAMY LATTE 3w1 (10 sasz.)

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO ORIGINAL (100% Arabica) 95 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna ESPRESSO ORIGINAL (100% Arabica)

95 g
420,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 16 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO INTENSO (100% Arabica) 95 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna ESPRESSO INTENSO (100% Arabica)

95 g
420,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa Dallmayr CREMA D'ORO w kapsułkach (16 kaps.) 120 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa Dallmayr CREMA D'ORO w kapsułkach (16 kaps.)

120 g
266,58 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Gold Kawa rozpuszczalna 100 g

NESCAFÉ Gold

Kawa rozpuszczalna

100 g
339,90 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa Dallmayr CREMA D'ORO INTENSA w kapsułkach (16 kaps.) 112 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa Dallmayr CREMA D'ORO INTENSA w kapsułkach (16 kaps.)

112 g
285,63 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 6 opinii
NESCAFÉ Kawa Classic Hazelnut 95 g

NESCAFÉ

Kawa Classic Hazelnut

95 g
272,11 zł/kg
Cena25,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 11 opinii
NESCAFÉ Kawa Classic Caramel 95 g

NESCAFÉ

Kawa Classic Caramel

95 g
263,05 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
NESCAFÉ Kawa Frappe 3in1 Caramel 120 g

NESCAFÉ

Kawa Frappe 3in1 Caramel

120 g
124,92 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store