Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa rozpuszczalna
Klasyczna
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC
Kawa rozpuszczalna Classic NESCAFÉ 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 111 opinii

NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC

200 g
NESCAFÉ
Hiszpania

Cena34,99 zł
174,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kawa rozpuszczalna NESCAFÉ Classic to niezwykle aromatyczny, smaczny i pobudzający napój, jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek kaw. Idealnie sprawdzi się niemal przy każdej okazji – na poranne pobudzenie, dodatek do deseru czy popołudniowy zastrzyk energii.

Kawa znana jest od lat ze swoich wyjątkowych właściwości. Oprócz wspomnianego wyżej pobudzenia, kawa przyśpiesza też tępo przemiany materii, niweluje ryzyko wystąpienia depresji oraz poprawia krążenie krwi. Dodatkowo wspiera też pamięć i koncentrację.

Kawa rozpuszczalna NESCAFÉ Classic to:

  • Czysta esencja kawy
  • Głęboki i wyrazisty smak
  • Niepowtarzalny aromat

Cechy

podwójna filtracja, pełniejszy smak


NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Dostępne warianty
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CREMA
Pokaż wszystkie

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
111 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
TO JEST BANGER, najlepsza kawa z rozpuszczalnych, smaczna, choć dla mnie trochę słaba, muszę sypać 3 łyżeczki ale cóż, jest dobra🤭⭐💗
23.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Od wielu lat piję tę kawę i bardzo mi smakuje.
07.05.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zwykle ok
03.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę dobra, z mlekiem lub bez jest smaczna, wydajna i dobrze się rozpuszcza.
07.09.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
To dobra marka👍️
07.08.2025
0
0
Henryka
zweryfikowano
Zgłaszam
Do kawy Nescafé jestem przyzwyczajona i zawsze ja kupuję.
31.07.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Tę kawę piję od lat. I żadnej innej.
27.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
174,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
NESCAFÉ
EAN:
7613031918881
Cena za kg:
174,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
NESCAFÉ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613031918881

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wsyp do kubka 1-2 łyżeczki kawy (2 g) i zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

NESCAFÉ


Marka standaryzowana

MarkaNescafé

Podmarka

Podmarka Classic


Opis produktu

Kawa NESCAFÉ Classic powstaje poprzez unikalny proces palenia ziaren. Dzięki zaawansowanej technologii podwójnej filtracji pozostawia to, co najlepsze w kawie - pełniejszy smak pozbawiony goryczy oraz głęboki aromat świeżo zmielonych ziaren. To idealna kawa na dobry początek dnia o bogatym smaku i wyrazistym aromacie. NESCAFÉ Classic to: • Niepowtarzalny, bogaty aromat i wyrazisty smak kawy rozpuszczalnej • Kawa stworzona z średnio palonych ziaren robusty pochodzących z rejonu Wietnamu oraz Indonezji • 100% naturalnej kawy rozpuszczalnej • Mocna nuta kawowa, wyrazisty smak oraz niska kwasowość • Zaawansowana technologia podwójnej filtracji zapewnia pełniejszy smak i aromat • Kawa idealna do podawania na ciepło i na zimno Dowiedz się więcej: https://www.nescafe.com/pl/kawy/classic


O marce

Nescafé - najlepsze chwile Twojego poranka! Nescafé to ulubiona kawa Polaków. Od ponad 75 lat towarzyszy milionom ludzi na całym świecie o każdej porze dnia. Kawa Nescafé zdobyła Mount Everest, poleciała na Księżyc z misją Apollo 11 i zrewolucjonizowała sposób picia kawy. Pierwsze puszki kawy Nescafé pojawiły się w sklepach 1 kwietnia 1938 roku. To nie był prima aprilisowy żart tylko - jak się okazało - prawdziwa rewolucja. Nic dziwnego, że już kilka lat później (jeszcze w czasie drugiej wojny światowej) porcje kawy Nescafé znalazły się wśród racji żywnościowych amerykańskich żołnierzy, co przyczyniło się wkrótce potem do wypromowania marki Nescafé zarówno w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Wszystkich urzekał prosty sposób parzenia „nowej” kawy - wystarczyło zalać filiżankę lub kubek wrzątkiem i... gotowe. Przez ponad 75 lat marka Nescafé zmieniała się, rozwijała i wprowadziła wiele nowych doskonałych produktów, ale jedno pozostało niezmienne do dziś - bogaty smak i wyrazisty aromat!


O producencie

Od 2010 r. Nescafé rozdała ponad 220 milionów sadzonek kawy plantatorom na całym świecie, dbając tym samym o zrównoważone rozwój i jakość swojej kawy. Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa rozpuszczalna

Produkty z kategorii Klasyczna

4.9
z 111 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC 200 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 19 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC (refill) 150 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC (refill)

150 g
191,27 zł/kg
Cena28,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Produkty marki NESCAFÉ

4.9
z 107 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CREMA 200 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CREMA

200 g
124,95 zł/kg
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
38,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 66 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.) 165 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.)

165 g
78,73 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO ORIGINAL (100% Arabica) 95 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna ESPRESSO ORIGINAL (100% Arabica)

95 g
420,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 16 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO INTENSO (100% Arabica) 95 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna ESPRESSO INTENSO (100% Arabica)

95 g
420,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Gold Kawa rozpuszczalna 100 g

NESCAFÉ Gold

Kawa rozpuszczalna

100 g
339,90 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa Dallmayr CREMA D'ORO w kapsułkach (16 kaps.) 120 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa Dallmayr CREMA D'ORO w kapsułkach (16 kaps.)

120 g
266,58 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.8
z 36 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna bezkofeinowa 100 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna bezkofeinowa

100 g
289,90 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 19 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC (refill) 150 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC (refill)

150 g
191,27 zł/kg
Cena28,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 24 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CREAMY LATTE 3w1 (10 sasz.) 150 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CREAMY LATTE 3w1 (10 sasz.)

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa Dallmayr CREMA D'ORO INTENSA w kapsułkach (16 kaps.) 112 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa Dallmayr CREMA D'ORO INTENSA w kapsułkach (16 kaps.)

112 g
285,63 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 6 opinii
NESCAFÉ Kawa Classic Hazelnut 95 g

NESCAFÉ

Kawa Classic Hazelnut

95 g
272,11 zł/kg
Cena25,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 11 opinii
NESCAFÉ Kawa Classic Caramel 95 g

NESCAFÉ

Kawa Classic Caramel

95 g
263,05 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
NESCAFÉ Kawa Frappe 3in1 Caramel 120 g

NESCAFÉ

Kawa Frappe 3in1 Caramel

120 g
124,92 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store