Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa rozpuszczalna
Crema
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO ORIGINAL (100% Arabica)
Kawa rozpuszczalna 100% Arabica ORIGINAL Espresso NESCAFÉ 95g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 20 opinii

NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO ORIGINAL (100% Arabica)

95 g
NESCAFÉ
Francja

Cena39,99 zł
420,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

NESCAFÉ Espresso Original to idealna propozycja dla kawowych entuzjastów, miłośników smaku klasycznej czarnej kawy bez kompromisów. Nasze espresso powstaje w 100% z wyselekcjonowanych przez naszych baristów ziaren arabiki, czemu zawdzięcza intensywny smak oraz niezwykły aromat. Całość wieńczy idealna crema - gęsta, delikatna kawowa pianka, nieodzowny atrybut prawdziwego espresso. Bogatszy, pełniejszy i głębszy smak espresso - dzięki NESCAFÉ Espresso Original możesz delektować się nim w zaciszu własnego domu przygotowując je w zaledwie parę chwil. NESCAFÉ Espresso Original to: • Aromatyczne i intensywne espresso stworzone w 100% z wyselekcjonowanych ziaren arabiki • Intensywny smak oraz niezwykły aromat • Gęsta, delikatna kawowa pianka • Idealna na Twoją chwilę przyjemności z kawą Dowiedz się więcej: https://www.nescafe.com/pl/kawy/espresso-original


Cechy

Gęsta, delikatna kawowa pianka

Intensywne i aromatyczne espresso


NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO ORIGINAL (100% Arabica)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Dostępne warianty
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO INTENSO (100% Arabica)
Pokaż wszystkie

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
jakość super
17.09.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
W smaku niezła ale przyzwyczaiłam się do granulowanej 7 Neski
13.09.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
lila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
420,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
95 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
NESCAFÉ
EAN:
7613037066593
Cena za kg:
420,95 zł/kg
Waga:
95 g
Marka:
NESCAFÉ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613037066593

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania Wsyp czubatą łyżeczkę kawy (ok. 2 g) do małej filiżanki do espresso. Zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą (60 ml) i delikatnie wymieszaj.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz spód opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Informacje producenta

Marka

Nescafé


Marka standaryzowana

MarkaNescafé

Opis produktu

NESCAFÉ Espresso Original to idealna propozycja dla kawowych entuzjastów, miłośników smaku klasycznej czarnej kawy bez kompromisów. Nasze espresso powstaje w 100% z wyselekcjonowanych przez naszych baristów ziaren arabiki, czemu zawdzięcza intensywny smak oraz niezwykły aromat. Całość wieńczy idealna crema - gęsta, delikatna kawowa pianka, nieodzowny atrybut prawdziwego espresso. Bogatszy, pełniejszy i głębszy smak espresso - dzięki NESCAFÉ Espresso Original możesz delektować się nim w zaciszu własnego domu przygotowując je w zaledwie parę chwil. NESCAFÉ Espresso Original to: • Aromatyczne i intensywne espresso stworzone w 100% z wyselekcjonowanych ziaren arabiki • Intensywny smak oraz niezwykły aromat • Gęsta, delikatna kawowa pianka • Idealna na Twoją chwilę przyjemności z kawą Dowiedz się więcej: https://www.nescafe.com/pl/kawy/espresso-original


O marce

Nescafé - najlepsze chwile Twojego poranka! Nescafé to ulubiona kawa Polaków. Od ponad 75 lat towarzyszy milionom ludzi na całym świecie o każdej porze dnia. Kawa Nescafé zdobyła Mount Everest, poleciała na Księżyc z misją Apollo 11 i zrewolucjonizowała sposób picia kawy. Pierwsze puszki kawy Nescafé pojawiły się w sklepach 1 kwietnia 1938 roku. To nie był prima aprilisowy żart tylko - jak się okazało - prawdziwa rewolucja. Nic dziwnego, że już kilka lat później (jeszcze w czasie drugiej wojny światowej) porcje kawy Nescafé znalazły się wśród racji żywnościowych amerykańskich żołnierzy, co przyczyniło się wkrótce potem do wypromowania marki Nescafé zarówno w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Wszystkich urzekał prosty sposób parzenia „nowej” kawy - wystarczyło zalać filiżankę lub kubek wrzątkiem i... gotowe. Przez ponad 75 lat marka Nescafé zmieniała się, rozwijała i wprowadziła wiele nowych doskonałych produktów, ale jedno pozostało niezmienne do dziś - bogaty smak i wyrazisty aromat!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kawa rozpuszczalna

Wariant Espresso Original

Produkty z kategorii Crema

4.9
z 107 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CREMA 200 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CREMA

200 g
124,95 zł/kg
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
38,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 20 opinii
MK CAFE Kawa rozpuszczalna PREMIUM CREMA 130 g

MK CAFE

Kawa rozpuszczalna PREMIUM CREMA

130 g
176,85 zł/kg
Cena promocyjna22,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 53 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna VELVET CREMA 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna VELVET CREMA

200 g
170,95 zł/kg
Cena34,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
4.9
z 47 opinii
JACOBS Kawa rozpuszczalna CREMA 200 g

JACOBS

Kawa rozpuszczalna CREMA

200 g
209,95 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 16 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO INTENSO (100% Arabica) 95 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna ESPRESSO INTENSO (100% Arabica)

95 g
420,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO ORIGINAL (100% Arabica) 95 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna ESPRESSO ORIGINAL (100% Arabica)

95 g
420,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki NESCAFÉ

4.9
z 107 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CREMA 200 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CREMA

200 g
124,95 zł/kg
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
38,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 112 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC 200 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 66 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.) 165 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.)

165 g
78,73 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Gold Kawa rozpuszczalna 100 g

NESCAFÉ Gold

Kawa rozpuszczalna

100 g
339,90 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 24 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CREAMY LATTE 3w1 (10 sasz.) 150 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CREAMY LATTE 3w1 (10 sasz.)

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 19 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC (refill) 150 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC (refill)

150 g
191,27 zł/kg
Cena28,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 16 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna ESPRESSO INTENSO (100% Arabica) 95 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna ESPRESSO INTENSO (100% Arabica)

95 g
420,95 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 36 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna bezkofeinowa 100 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna bezkofeinowa

100 g
289,90 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa Dallmayr CREMA D'ORO w kapsułkach (16 kaps.) 120 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa Dallmayr CREMA D'ORO w kapsułkach (16 kaps.)

120 g
266,58 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa Dallmayr CREMA D'ORO INTENSA w kapsułkach (16 kaps.) 112 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa Dallmayr CREMA D'ORO INTENSA w kapsułkach (16 kaps.)

112 g
285,63 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 11 opinii
NESCAFÉ Kawa Classic Caramel 95 g

NESCAFÉ

Kawa Classic Caramel

95 g
263,05 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
NESCAFÉ Kawa Classic Hazelnut 95 g

NESCAFÉ

Kawa Classic Hazelnut

95 g
272,11 zł/kg
Cena25,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 4 opinii
NESCAFÉ Kawa Frappe 3in1 Caramel 120 g

NESCAFÉ

Kawa Frappe 3in1 Caramel

120 g
124,92 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store