Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa rozpuszczalna
Cappuccino
MOKATE Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru)
Cappuccino ZERO o smaku maliny i kokosa MOKATE 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

MOKATE Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru)

20 g
MOKATE
Polska

Cena3,59 zł
179,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Źródło błonnika. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Cechy

z glikozydami stewiolowymi ze stewii

źródło błonnika

bez dodatku cukru, oleju palmowego i kokosowego


MOKATE Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru)


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.01.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1451.00 kJ
17.3%
Wartość energetyczna (kcal)
347.00 kcal
17.4%
Tłuszcz (g)
7.40 g
10.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.80 g
24.0%
Węglowodany (g)
37.00 g
14.2%
w tym cukry (g)
29.00 g
32.2%
Błonnik (g)
26.00 g
Białko (g)
20.00 g
40.0%
Sól (g)
0.66 g
11.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
doskonały smak
24.07.2025
0
0
agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne i bez cukru :)
17.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Błażej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
179,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MOKATE
EAN:
5900649091009
Cena za kg:
179,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
MOKATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900649091009

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Zawartość saszetki wsypać do kubka. Zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą (250 ml, 80 ℃), dokładnie zamieszać.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości (BB) oraz numer partii produkcyjnej (P) na zgrzewie. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Mokate


Marka standaryzowana

MarkaMokate

Podmarka

Podmarka Zero


Opis produktu

Źródło błonnika. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika

bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Cappuccino

Wariant smak malina i kokos

Produkty z kategorii Cappuccino

5.0
z 29 opinii
MOKATE Cappuccino z belgijską czekoladą (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino z belgijską czekoladą (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.9
z 13 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
4.9
z 18 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. orzechowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. orzechowym (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
4.9
z 29 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne)

110 g
60,45 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 66 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.) 165 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.)

165 g
78,73 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 17 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. słonego karmelu (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. słonego karmelu (rozpuszczalne)

110 g
60,45 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 16 opinii
MOKATE Cappuccino z belgijską czekoladą (8 sasz.) 160 g

MOKATE

Cappuccino z belgijską czekoladą (8 sasz.)

160 g
57,44 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 9 opinii
MOKATE Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru) 20 g

MOKATE

Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027

Produkty marki MOKATE

5.0
z 29 opinii
MOKATE Cappuccino z belgijską czekoladą (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino z belgijską czekoladą (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.9
z 13 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
4.9
z 18 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. orzechowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. orzechowym (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
4.9
z 29 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne)

110 g
60,45 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 17 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. słonego karmelu (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. słonego karmelu (rozpuszczalne)

110 g
60,45 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 16 opinii
MOKATE Cappuccino z belgijską czekoladą (8 sasz.) 160 g

MOKATE

Cappuccino z belgijską czekoladą (8 sasz.)

160 g
57,44 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 10 opinii
MOKATE Cappuccino z magnezem i witaminą B6 (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino z magnezem i witaminą B6 (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store