Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa rozpuszczalna
Cappuccino
MOKATE Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne)
Cappuccino śmietankowe MOKATE 110g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 13 opinii

MOKATE Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne)

110 g
MOKATE
Polska

Frisco poleca
Cena6,49 zł
59,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Cappuccino śmietankowe MOKATE to doskonale skomponowana mieszanka kawy rozpuszczalnej z dodatkami, dzięki którym zyskuje ona niepowtarzalny smak aromatycznego napoju.

Napój nie wymaga gotowania ani parzenia w ekspresie, idealnie rozpuszczając się w gorącej wodzie i oferując wyjątkowy smak śmietankowej kawy. Wystarczy kilka łyżeczek proszku, a możesz delektować się klasyczną włoską kawą dla poszukiwaczy niepowtarzalnych wrażeń.

Śmietankowe cappuccino wyróżnia się wyjątkową delikatnością i przyjemnym aromatem, który doskonale poprawi humor i pomoże pozbyć się codziennego stresu.

Cechy

deserowa pianka!

kochane za smak!


MOKATE Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne)


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.08.2027
Dostępne warianty
MOKATE Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1820.00 kJ
21.7%
Wartość energetyczna (kcal)
432.00 kcal
21.6%
Tłuszcz (g)
11.00 g
15.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
10.00 g
50.0%
Węglowodany (g)
75.00 g
28.8%
w tym cukry (g)
53.00 g
58.9%
Białko (g)
7.20 g
14.4%
Sól (g)
0.27 g
4.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre .
09.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.05.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0
magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Illia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
110 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MOKATE
EAN:
5902891280200
Cena za kg:
59,00 zł/kg
Waga:
110 g
Marka:
MOKATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5902891280200

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Propozycja przygotowania: wsypać około 5 łyżeczek (20 g) Cappuccino do kubka. Zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą (200 ml, 80°C), jednocześnie mieszając.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości (BB) oraz numer partii produkcyjnej (P) na zgrzewie. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Inspiracje z Cappuccino Shake Cappuccino z lodami Składniki - 60 g Cappuccino Mokate - 150 ml wody - 200 g mleka schłodzonego - 1 gałka ulubionych lodów - Bita śmietana do dekoracji Przygotowanie Przygotować napar cappuccino, odstawić do wystudzenia. Do blendera przelać przygotowane wcześniej cappuccino, mleko i gałkę lodów. Całość zblendować, przelać do szklanki i udekorować bitą śmietaną.


Informacje producenta

Marka

Mokate


Marka standaryzowana

MarkaMokate

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Cappuccino

Wariant smak śmietankowy


Opis produktu

Włoska specjalność, produkowana od wielu lat, kawa espresso z idealną mleczną pianką na powierzchni, szczyptą sypkiej czekolady oraz orzechową nutą. Według włoskiej tradycji Cappuccino powinno pijać się do śniadania, jednak ten pyszny napój kawowy może być doskonałą propozycją na każdą porę dnia dla koneserów wykwintnej odmiany kawy. Wyborny smak włoskiego Cappuccino podkreślony orzechową nutą w połączeniu z aksamitną pianką, zamknięty w poręcznym opakowaniu, typu "struna" dla zachowania jego pełnego, wyrafinowanego smaku i zniewalającego aromatu. zawiera pełne mleko specjalnie wyselekcjonowana kawa

Podmarka

Podmarka:Caffetteria


Dodatkowe informacje

Odwiedź nas na facebook'u

Produkty z kategorii Cappuccino

5.0
z 29 opinii
MOKATE Cappuccino z belgijską czekoladą (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino z belgijską czekoladą (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.9
z 18 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. orzechowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. orzechowym (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
4.9
z 13 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. śmietankowym (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
5.0
z 66 opinii
NESCAFÉ Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.) 165 g

NESCAFÉ

Kawa rozpuszczalna CLASSIC 3w1 (10 sasz.)

165 g
78,73 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 29 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne)

110 g
60,45 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 17 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. słonego karmelu (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. słonego karmelu (rozpuszczalne)

110 g
60,45 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 9 opinii
MOKATE Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru) 20 g

MOKATE

Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
5.0
z 16 opinii
MOKATE Cappuccino z belgijską czekoladą (8 sasz.) 160 g

MOKATE

Cappuccino z belgijską czekoladą (8 sasz.)

160 g
57,44 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027

Produkty marki MOKATE

5.0
z 29 opinii
MOKATE Cappuccino z belgijską czekoladą (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino z belgijską czekoladą (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2027
4.9
z 18 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. orzechowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. orzechowym (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
4.9
z 29 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. waniliowym (rozpuszczalne)

110 g
60,45 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 17 opinii
MOKATE Cappuccino o sm. słonego karmelu (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino o sm. słonego karmelu (rozpuszczalne)

110 g
60,45 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 9 opinii
MOKATE Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru) 20 g

MOKATE

Cappuccino ZERO o sm. malinowo-kokosowym (bez dodatku cukru)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
5.0
z 16 opinii
MOKATE Cappuccino z belgijską czekoladą (8 sasz.) 160 g

MOKATE

Cappuccino z belgijską czekoladą (8 sasz.)

160 g
57,44 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 10 opinii
MOKATE Cappuccino z magnezem i witaminą B6 (rozpuszczalne) 110 g

MOKATE

Cappuccino z magnezem i witaminą B6 (rozpuszczalne)

110 g
59,00 zł/kg
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store