Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Sojowe
ALPRO Napój sojowy oryginalny
Napój sojowy oryginalny ALPRO 1.00l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 105 opinii

ALPRO Napój sojowy oryginalny

1 l
ALPRO
1 szt.8 szt.

Cena9,99 zł
9,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Napój sojowy to tradycyjny przysmak w Chinach. Nie zawiera cholesterolu, a zawartość protein odpowiada praktycznie zawartości w mleku krowim, dlatego z powodzeniem może być jego zastępcą. W skład tego napoju wchodzą łatwo przyswajalne przez organizm białka i jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Soja jest źródłem wielu witamin typu B a także A, E, C i D, dzięki czemu wzmacnia układ odpornościowy. Ponadto napój zawiera wiele minerałów, między innymi potas, wapń i fosfor. Weganie oraz osoby nietolerujące laktozy mogą zastępować nim mleko krowie na przykład w kawie. Napój sojowy Alpro Soya jest również pomocny przy odchudzaniu, dlatego warto uwzględnić go w swojej diecie.


Cechy

źródło 5 składników odżywczych

źródło białka

soja

z wapniem, jodem i witaminami: B2, B12 i D2

100 % roślinne

naturalnie bez laktozy


ALPRO Napój sojowy oryginalny


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.10.2026
Dostępne warianty
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
163.00 kJ
1.9%
Wartość energetyczna (kcal)
39.00 kcal
2.0%
Tłuszcz (g)
1.70 g
2.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
2.50 g
1.0%
w tym cukry (g)
2.50 g
2.8%
Błonnik (g)
0.50 g
Białko (g)
3.00 g
6.0%
Sól (g)
0.09 g
1.5%
Witamina B12 (µg)
0.38 g
15.2%
Ryboflawina (B2) (mg)
0.21 mg
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Jod (µg)
22.50 g
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
105 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
5%
3
0%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Nox
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
12.09.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Cena lepsza niż na znanym portalu 👍️🔥
26.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
10.12.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeden z trzech karton mleka przyjechał otwarty. Niestety musiałam wylać.
24.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
b. dobre
02.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
DANONE
Marka:
ALPRO
EAN:
5411188543381
Cena za kg:
9,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
ALPRO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5411188543381

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem wstrząsnąć. Można stosować na gorąco lub zimno jako alternatywa dla mleka.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze od +1 °C do +7 °C, nie dłużej niż 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 25


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - Mix, FSC C014047


Informacje producenta

Marka

Alpro


Marka standaryzowana

MarkaAlpro

Logotypy stron trzecich

Certified B Corporation

FSC

ProTerra Certified

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Bogaty w białko roślinne Źródło 5 składników odżywczych: witamin B2, B12, D2 oraz jodu i wapnia Niska zawartość cukru 100 % roślinny Naturalnie bez laktozy Bezglutenowy Soja wolna od modyfikacji genetycznych Alpro Napój Sojowy z wapniem i witaminami powstaje w 100 % na bazie roślin i może być wartościowym urozmaiceniem codziennych posiłków dla każdego. Jest bogaty w białko roślinne, nie zawiera glutenu i laktozy, a ponadto ma niską zawartość cukrów. To alternatywa dla mleka, która stanowi źródło 5 składników odżywczych: witamin B2, B12, D2 oraz jodu i wapnia. W jego produkcji stosujemy wyłącznie soję wolną od modyfikacji genetycznych. Delikatny w smaku Napój Sojowy Alpro doskonale sprawdza się samodzielnie lub jako dodatek do płatków, musli, kawy, ciasta czy koktajli.


O marce

Alpro. Roślinnie, zawsze pysznie!


Dodatkowe informacje

Produkty sojowe mogą stanowić element zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.alpro.com


Oświadczenia żywieniowe

Źródło białka

Niska zawartość cukrów

Niska zawartość tłuszczów nasyconych

Źródło 5 składników odżywczych: wapń, witamina B12, witamina D2, witamina B2, jod


Oświadczenia zdrowotne

Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości.

Witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Witamina D2 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Witamina B2 pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Jod pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Ważna jest zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez laktozy

Produkt bazujący na składnikach roślinnych

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój sojowy


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Belgii

Produkty z kategorii Sojowe

5.0
z 29 opinii
NATUMI Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO

1 l
7,49 zł/l
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.8
z 22 opinii
Nowość
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 18 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
22,92 zł/l
5,73 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
9,55 zł/l
9,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 9 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku karmelu i kawy 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku karmelu i kawy

250 ml
19,28 zł/l
4,82 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 83 opinii
ALPRO Napój sojowy waniliowy 1 l

ALPRO

Napój sojowy waniliowy

1 l
13,99 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
4.9
z 143 opinii
ALPRO Napój sojowy bez cukru 1 l

ALPRO

Napój sojowy bez cukru

1 l
9,99 zł/l
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 105 opinii
ALPRO Napój sojowy oryginalny 1 l

ALPRO

Napój sojowy oryginalny

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 18 opinii
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój sojowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.9
z 38 opinii
ALPRO Napój sojowy czekoladowy 250 ml

ALPRO

Napój sojowy czekoladowy

250 ml
23,40 zł/l
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.8
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy waniliowy 250 ml

ALPRO

Napój sojowy waniliowy

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
5.0
z 2 opinii
ISOLA BIO Napój sojowy bezglutenowy BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój sojowy bezglutenowy BIO

1 l
11,19 zł/l
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

Produkty marki ALPRO

5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 125 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.8
z 78 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 500 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

500 ml
10,20 zł/l
5,10 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 91 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 55 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
5.0
z 50 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.8
z 22 opinii
Nowość
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 81 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy bez cukru

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
8,39 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 76 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr mango 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr mango

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 38 opinii
ALPRO Produkt kokosowy stracciatella 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy stracciatella

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 18 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
22,92 zł/l
5,73 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 27 opinii
ALPRO Produkt kokosowy słony karmel 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy słony karmel

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
9,55 zł/l
9,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
4.9
z 48 opinii
ALPRO Napój owsiany 1 l

ALPRO

Napój owsiany

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store