Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Odżywki
Do włosów suchych
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Odżywka do włosów mocno zniszczonych
Odżywka do włosów mocno zniszczonych Ultimate Repair SCHWARZKOPF GLISS 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Odżywka do włosów mocno zniszczonych

200 ml
SCHWARZKOPF GLISS

Cena15,89 zł
79,45 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Formuły Gliss Kur z keratynowym serum naprawiają istniejące zniszczenia, przeciwdziałając przyszłym uszkodzeniom. Aby odpowiadać na potrzeby bardzo zniszczonych, suchych włosów, Odżywka Ultimate Repair z 3x płynną keratyną* uzupełnia utraconą keratynę precyzyjnie wypełniając ubytki włosów, aby włosy były aż do 90%** bardziej odporne oraz błyszczące.
*w porównaniu do innych linii Gliss Kur;
**w porównaniu do włosów przed pielęgnacją

Cechy

regeneracja ekstremalnych zniszczeń, odporność i blask
bardzo zniszczone, suche włosy


SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Odżywka do włosów mocno zniszczonych


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.02.2029

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Malwina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Angelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,45 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
HENKEL
Marka:
SCHWARZKOPF GLISS
EAN:
9000100662987
Cena za kg:
79,45 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
SCHWARZKOPF GLISS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000100662987

Przygotowywanie i przechowywanie

Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Do spłukiwania!


Informacje producenta

Marka

Gliss


Marka producenta

MarkaSchwarzkopf

Marka standaryzowana

MarkaGliss

Podmarka

Podmarka Ultimate Repair


Logotypy stron trzecich

PETA Approved Test Free / Cruelty Free


Opis produktu

Odżywka Gliss Ultimate Repair z płynną keratyną i ekstraktem z czarnej perły do włosów mocno zniszczonych i suchych. Wytrzymałość i odbudowa. Ułatwia rozczesywanie, zwiększa wytrzymałość włosów do 8 razy (w porównaniu do włosów niepoddanych pielęgnacji). Nadaje włosom połysk.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Odżywka

Produkty z kategorii Do włosów suchych

4.9
z 9 opinii
YOPE Odżywka do włosów suchych Orientalny Ogród 170 ml

YOPE

Odżywka do włosów suchych Orientalny Ogród

170 ml
94,06 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027
5.0
z 6 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów suchych i matowych - LUKRECJA 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów suchych i matowych - LUKRECJA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.9
z 14 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Odżywka do włosów mocno zniszczonych 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair

Odżywka do włosów mocno zniszczonych

200 ml
79,45 zł/l
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029

Produkty marki SCHWARZKOPF GLISS

5.0
z 9 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Szampon do włosów mocno zniszczonych 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair

Szampon do włosów mocno zniszczonych

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
4.9
z 7 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Color Szampon do włosów farbowanych przeciwko blaknięciu koloru 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Color

Szampon do włosów farbowanych przeciwko blaknięciu koloru

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028
5.0
z 4 opinii
SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER Odżywka do włosów 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER

Odżywka do włosów

200 ml
78,75 zł/l
Cena15,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
4.8
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk Szampon do włosów matowych i łamliwych 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk

Szampon do włosów matowych i łamliwych

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle Odżywka do włosów spajająca rozdwojone końcówki 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle

Odżywka do włosów spajająca rozdwojone końcówki

200 ml
79,45 zł/l
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 1 opinii
SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER Szampon do włosów 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER

Szampon do włosów

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2030
5.0
z 5 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle Szampon do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle

Szampon do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2028
5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive Szampon do włosów odżywczy 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive

Szampon do włosów odżywczy

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Ekspresowa odżywka do włosów mocno zniszczonych 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair

Ekspresowa odżywka do włosów mocno zniszczonych

200 ml
117,95 zł/l
Cena23,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk Odżywka ekspresowa do włosów matowych i łamliwych 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk

Odżywka ekspresowa do włosów matowych i łamliwych

200 ml
117,95 zł/l
Cena23,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive Ekspresowa odżywka do włosów regeneracyjno-odżywcza 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive

Ekspresowa odżywka do włosów regeneracyjno-odżywcza

200 ml
129,75 zł/l
Cena25,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store