Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Odżywki
Do włosów wypadających
SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER Odżywka do włosów
Odżywka do włosów FULL HAIR WONDER SCHWARZKOPF GLISS 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER Odżywka do włosów

200 ml
SCHWARZKOPF GLISS
Niemcy

Cena15,75 zł
78,75 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder 200 ml - nadająca objętości odżywka do włosów z kofeiną i peptydami do włosów delikatnych i osłabionych. Stopień pielęgnacji Gliss: 2 - Zbalansowana pielęgnacja, z dobrze zbilansowaną kompozycją składników odżywczych. Odżywka Schwarzkopf Gliss wygładza, zmiękcza i pielęgnuje osłabione, delikatne włosy, jednocześnie zapewniając im doskonałe rozczesywanie. Ta odżywka do włosów oferuje piżmowy zapach, jednocześnie wzmacniając długość włosów, zapewniając pełniejsze włosy i zapobiegając ich wypadaniu przez złamania. Odżywka jest testowana dermatologicznie i zawiera 95 % składników pochodzenia naturalnego, w tym wodę. Formuła jest również wegańska**, a obudowa butelki została wykonana w 80% z plastiku pochodzącego z recyklingu***. Sposób użycia: Nałóż delikatnie na mokre włosy po ich umyciu. Dokładnie spłukać! Stosuj regularnie. Najlepsze rezultaty stosowania odżywki można uzyskać amplikując przed nim szampon Full Hair Wonder. Benefity produktu: Odżywka nadająca objętości Do delikatnych i osłabionych włosów Stopień pielęgnacji Gliss 2 - Zbalansowana pielęgnacja 100 % mocniejsze włosy**** Zawiera kofeinę i peptydy 95% składników pochodzenia naturalnego, w tym woda Butelka wykonana w 80% z materiału z recyklingu*** 200 ml *zmniejsza łamliwość włosów przy regularnym stosowaniu **nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego ***z wyjątkiem nakrętki, etykiety ****w porównaniu do włosów niepoddanych pielęgnacji


SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER Odżywka do włosów


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.02.2031

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
78,75 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
HENKEL
Marka:
SCHWARZKOPF GLISS
EAN:
9000101749533
Cena za kg:
78,75 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
SCHWARZKOPF GLISS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101749533

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Chronić przed mrozem.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Informacje producenta

Marka

Gliss


Marka producenta

MarkaSchwarzkopf

Marka standaryzowana

MarkaGliss

Podmarka

Podmarka Full Hair Wonder


Opis produktu

Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder 200 ml - nadająca objętości odżywka do włosów z kofeiną i peptydami do włosów delikatnych i osłabionych. Stopień pielęgnacji Gliss: 2 - Zbalansowana pielęgnacja, z dobrze zbilansowaną kompozycją składników odżywczych. Odżywka Schwarzkopf Gliss wygładza, zmiękcza i pielęgnuje osłabione, delikatne włosy, jednocześnie zapewniając im doskonałe rozczesywanie. Ta odżywka do włosów oferuje piżmowy zapach, jednocześnie wzmacniając długość włosów, zapewniając pełniejsze włosy i zapobiegając ich wypadaniu przez złamania. Odżywka jest testowana dermatologicznie i zawiera 95 % składników pochodzenia naturalnego, w tym wodę. Formuła jest również wegańska**, a obudowa butelki została wykonana w 80% z plastiku pochodzącego z recyklingu***. Sposób użycia: Nałóż delikatnie na mokre włosy po ich umyciu. Dokładnie spłukać! Stosuj regularnie. Najlepsze rezultaty stosowania odżywki można uzyskać amplikując przed nim szampon Full Hair Wonder. Benefity produktu: Odżywka nadająca objętości Do delikatnych i osłabionych włosów Stopień pielęgnacji Gliss 2 - Zbalansowana pielęgnacja 100 % mocniejsze włosy**** Zawiera kofeinę i peptydy 95% składników pochodzenia naturalnego, w tym woda Butelka wykonana w 80% z materiału z recyklingu*** 200 ml *zmniejsza łamliwość włosów przy regularnym stosowaniu **nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego ***z wyjątkiem nakrętki, etykiety ****w porównaniu do włosów niepoddanych pielęgnacji


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Odżywka

Produkty z kategorii Do włosów wypadających

4.8
z 8 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA 400 ml

VIS PLANTIS

Odżywka do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2028
5.0
z 6 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Odżywka do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna 300 ml

PHARMA CARE

Odżywka do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 4 opinii
SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER Odżywka do włosów 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER

Odżywka do włosów

200 ml
78,75 zł/l
Cena15,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

Produkty marki SCHWARZKOPF GLISS

5.0
z 9 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Szampon do włosów mocno zniszczonych 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair

Szampon do włosów mocno zniszczonych

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
4.9
z 14 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Odżywka do włosów mocno zniszczonych 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair

Odżywka do włosów mocno zniszczonych

200 ml
79,45 zł/l
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
4.9
z 7 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Color Szampon do włosów farbowanych przeciwko blaknięciu koloru 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Color

Szampon do włosów farbowanych przeciwko blaknięciu koloru

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028
5.0
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle Odżywka do włosów spajająca rozdwojone końcówki 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle

Odżywka do włosów spajająca rozdwojone końcówki

200 ml
79,45 zł/l
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 1 opinii
SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER Szampon do włosów 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER

Szampon do włosów

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2030
5.0
z 5 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle Szampon do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle

Szampon do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2028
5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive Szampon do włosów odżywczy 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive

Szampon do włosów odżywczy

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.8
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk Szampon do włosów matowych i łamliwych 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk

Szampon do włosów matowych i łamliwych

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Ekspresowa odżywka do włosów mocno zniszczonych 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair

Ekspresowa odżywka do włosów mocno zniszczonych

200 ml
117,95 zł/l
Cena23,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk Odżywka ekspresowa do włosów matowych i łamliwych 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk

Odżywka ekspresowa do włosów matowych i łamliwych

200 ml
117,95 zł/l
Cena23,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive Ekspresowa odżywka do włosów regeneracyjno-odżywcza 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive

Ekspresowa odżywka do włosów regeneracyjno-odżywcza

200 ml
129,75 zł/l
Cena25,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store