Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

SCHWARZKOPF GLISS

SCHWARZKOPF GLISS

.

ProduktySCHWARZKOPF GLISSwe Frisco.pl


5.0
z 9 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Szampon do włosów mocno zniszczonych 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair

Szampon do włosów mocno zniszczonych

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027

4.9
z 7 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Color Szampon do włosów farbowanych przeciwko blaknięciu koloru 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Color

Szampon do włosów farbowanych przeciwko blaknięciu koloru

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028

4.8
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk Szampon do włosów matowych i łamliwych 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk

Szampon do włosów matowych i łamliwych

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029

5.0
z 1 opinii
SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER Szampon do włosów 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER

Szampon do włosów

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2030

5.0
z 5 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle Szampon do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle

Szampon do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2028

5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive Szampon do włosów odżywczy 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive

Szampon do włosów odżywczy

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027

4.9
z 14 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Odżywka do włosów mocno zniszczonych 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair

Odżywka do włosów mocno zniszczonych

200 ml
79,45 zł/l
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029

5.0
z 4 opinii
SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER Odżywka do włosów 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS FULL HAIR WONDER

Odżywka do włosów

200 ml
78,75 zł/l
Cena15,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle Odżywka do włosów spajająca rozdwojone końcówki 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle

Odżywka do włosów spajająca rozdwojone końcówki

200 ml
79,45 zł/l
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029

5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Ekspresowa odżywka do włosów mocno zniszczonych 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair

Ekspresowa odżywka do włosów mocno zniszczonych

200 ml
117,95 zł/l
Cena23,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk Odżywka ekspresowa do włosów matowych i łamliwych 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk

Odżywka ekspresowa do włosów matowych i łamliwych

200 ml
117,95 zł/l
Cena23,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029

5.0
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive Ekspresowa odżywka do włosów regeneracyjno-odżywcza 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive

Ekspresowa odżywka do włosów regeneracyjno-odżywcza

200 ml
129,75 zł/l
Cena25,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store