Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Pomarańczowe
Pozostałe
HORTEX Sok pomarańczowy 100% PET
Sok pomarańczowy 100% PET HORTEX 300ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

HORTEX Sok pomarańczowy 100% PET

300 ml
HORTEX
1 szt.6 szt.

Cena5,45 zł
18,17 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zawarte w soku cukry są cukrami naturalnie występującymi w owocach.


Cechy

źródło witaminy C

z zagęszczonego soku pomarańczowego


HORTEX Sok pomarańczowy 100% PET


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Dostępne warianty
HORTEX Sok jabłkowy 100% PET
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
179.00 kJ
2.1%
Wartość energetyczna (kcal)
42.00 kcal
2.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
10.10 g
3.9%
w tym cukry (g)
10.00 g
11.1%
Białko (g)
0.40 g
0.8%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
16.00 mg
20.0%
Potas (mg)
200.00 mg
10.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,17 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
HORTEX
EAN:
5900500048029
Cena za kg:
18,17 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900500048029

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem wstrząsnąć. Ewentualny osad, rozwarstwienie oraz ciemnienie soku są naturalne i nie stanowią wady.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana poniżej nakrętki. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. Niewłaściwe przechowywanie produktu, szczególnie po otwarciu, może spowodować wzrost ciśnienia wewnątrz butelki.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Zawarte w soku cukry są cukrami naturalnie występującymi w owocach.


Oświadczenia żywieniowe

źródło witaminy C


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sok 100 %

Wariant pomarańcza

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 49 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 13 opinii

15% taniej

HOLLINGER Sok pomarańczowy BIO 1 l

HOLLINGER

Sok pomarańczowy BIO

1 l
16,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2027
4.9
z 156 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

1 l
7,29 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 19 opinii
TYMBARK Nektar pomarańcza 1 l

TYMBARK

Nektar pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
TŁOCZNIA CYMES Sok z pomarańczy 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Sok z pomarańczy

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 43 opinii
FORTUNA Sok pomarańczowy 100% 200 ml

FORTUNA

Sok pomarańczowy 100%

200 ml
7,75 zł/l
Cena1,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 13 opinii
TARCZYN Nektar pomarańcza 300 ml

TARCZYN

Nektar pomarańcza

300 ml
9,97 zł/l
Cena2,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 38 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 1 l

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
HORTEX Napój pomarańcza-mango PET 1.75 l

HORTEX

Napój pomarańcza-mango PET

1.75 l
2,66 zł/l
Cena4,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 15 opinii
CAPPY Napój pomarańcza nektar 330 ml

CAPPY

Napój pomarańcza nektar

330 ml
12,70 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
GRANINI Nektar pomarańczowy 1 l

GRANINI

Nektar pomarańczowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
HORTEX Sok pomarańczowy 100% PET 300 ml

HORTEX

Sok pomarańczowy 100% PET

300 ml
18,17 zł/l
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 6 opinii
Oryginalny Sok 100% pomarańcza 330 ml

Oryginalny Sok

100% pomarańcza

330 ml
27,12 zł/l
Cena8,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2027
4.5
z 15 opinii
FORTUNA Nektar pomarańczowy 1 l

FORTUNA

Nektar pomarańczowy

1 l
6,59 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki HORTEX

4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 441 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 107 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 690 opinii
HORTEX Truskawki mrożone 450 g

HORTEX

Truskawki mrożone

450 g
26,64 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 278 opinii
HORTEX Maliny mrożone 280 g

HORTEX

Maliny mrożone

280 g
74,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store