Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
Aromatyzowana
DILMAH Zestaw herbat czarnych aromatyzowanych 20 torebek (saszetki)
Zestaw herbat czarnych aromatyzowanych 20 torebek (saszetki) DILMAH 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

DILMAH Zestaw herbat czarnych aromatyzowanych 20 torebek (saszetki)

40 g
DILMAH
Sri Lanka

Cena12,99 zł
324,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2028
Dostępne warianty
DILMAH Zestaw czarnych herbat czarnych aromatyzowanych i zielonych 64 torebki
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
nie bardzo wiem, co więcej oceniać, herbata paczkowana w torebkach - taką zamówiłam i taka jest
13.03.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
324,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
DILMAH
EAN:
9312631143560
Cena za kg:
324,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
DILMAH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
9312631143560

Produkty z kategorii Aromatyzowana

4.6
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.8
z 10 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 13 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem ananasa (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem ananasa (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 5 opinii
DILMAH Herbata czarna aromatyzowana Earl Grey i Cynamon 20 torebek 30 g

DILMAH

Herbata czarna aromatyzowana Earl Grey i Cynamon 20 torebek

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY z dodatkiem kwiatu laweny (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY z dodatkiem kwiatu laweny (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 21 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem wiśni i migdałów (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem wiśni i migdałów (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 20 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem malin (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem malin (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 4 opinii
DILMAH Herbata czarna BERRY SENSATION (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata czarna BERRY SENSATION (20 piramidek)

40 g
349,75 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem czarnej porzeczki (25 tor.) 38 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem czarnej porzeczki (25 tor.)

38 g
249,74 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 26 opinii
LIPTON Herbata czarna - cytryna (20 piramidek) 34 g

LIPTON

Herbata czarna - cytryna (20 piramidek)

34 g
323,24 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 12 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY (20 tor.) 34 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY (20 tor.)

34 g
310,29 zł/kg
Cena10,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 7 opinii
LIPTON Herbata czarna z pomarańczą 20 piramidek 34 g

LIPTON

Herbata czarna z pomarańczą 20 piramidek

34 g
337,94 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
LIPTON Herbata czarna z borówką 20 piramidek 34 g

LIPTON

Herbata czarna z borówką 20 piramidek

34 g
337,94 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 10 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY LEMON (25 tor.) 50 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY LEMON (25 tor.)

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
DILMAH Zestaw herbat czarnych aromatyzowanych 20 torebek (saszetki) 40 g

DILMAH

Zestaw herbat czarnych aromatyzowanych 20 torebek (saszetki)

40 g
324,75 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.8
z 8 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY LEMON (50 tor.) 100 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY LEMON (50 tor.)

100 g
178,50 zł/kg
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 13 opinii
AHMAD TEA Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki) 120 g

AHMAD TEA

Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki)

120 g
408,25 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2028
4.9
z 10 opinii
TET ROYAL TEA Herbata czarna z aromatem bergamotki i cytryny 100 torebek 200 g

TET ROYAL TEA

Herbata czarna z aromatem bergamotki i cytryny 100 torebek

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 1 opinii
G'TEA! Herbata czarna z aromatem bergamotki 50 torebek z zawieszką 100 g

G'TEA!

Herbata czarna z aromatem bergamotki 50 torebek z zawieszką

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

Produkty marki DILMAH

5.0
z 52 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska (liściasta)

100 g
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 32 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.) 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.)

200 g
144,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 14 opinii
Nowość
DILMAH Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.6
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
177,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.8
z 13 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 14 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 8 opinii
DILMAH Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 10 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.5
z 2 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta) 125 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)

125 g
127,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek)

40 g
324,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 9 opinii

20% taniej

DILMAH Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.) 150 g

DILMAH

Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.)

150 g
133,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store