Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Wieloowocowe
KUBUŚ Immuno odporność Sok malina acerola dzika róża
Immuno odporność Sok malina acerola dzika róża KUBUŚ 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 20 opinii

KUBUŚ Immuno odporność Sok malina acerola dzika róża

1.2 l
KUBUŚ
Polska
1 szt.6 szt.

Cena19,74 zł
16,45 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
KUBUŚ Immuno odporność Sok mango pomarańcza acerola
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru
Parametry
Cena za kg:
16,45 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.2 l
Dostawca:
MWS
Marka:
KUBUŚ
EAN:
5901067463454
Cena za kg:
16,45 zł/l
Pojemność:
1.2 l
Marka:
KUBUŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067463454

Produkty z kategorii Wieloowocowe

5.0
z 34 opinii
TYMBARK Wiśnia jabłko Napój PET 2 l

TYMBARK

Wiśnia jabłko Napój PET

2 l
2,50 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Po prostu Kompotowy napój truskawka aronia jabłko 1.25 l

TYMBARK Po prostu

Kompotowy napój truskawka aronia jabłko

1.25 l
4,28 zł/l
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 29 opinii
TYMBARK Jabłko brzoskwinia Napój 1 l

TYMBARK

Jabłko brzoskwinia Napój

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 64 opinii
TYMBARK Wiśnia jabłko Napój 1 l

TYMBARK

Wiśnia jabłko Napój

1 l
3,59 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 29 opinii
TYMBARK Po prostu Napój kompotowy śliwka jabłko 1.25 l

TYMBARK Po prostu

Napój kompotowy śliwka jabłko

1.25 l
4,28 zł/l
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Jabłko brzoskwinia Napój PET 2 l

TYMBARK

Jabłko brzoskwinia Napój PET

2 l
3,38 zł/l
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 26 opinii
TYMBARK Jabłko Gruszka Napój owocowy PET 2 l

TYMBARK

Jabłko Gruszka Napój owocowy PET

2 l
2,75 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 18 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza - jabłko bez cukru 200 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza - jabłko bez cukru

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 28 opinii
TYMBARK Sok 100% Malina jabłko wiśnia winogrono 200 ml

TYMBARK

Sok 100% Malina jabłko wiśnia winogrono

200 ml
11,45 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Pomarańcza brzoskwinia Napój PET 2 l

TYMBARK

Pomarańcza brzoskwinia Napój PET

2 l
2,75 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii
TYMBARK Jabłko brzoskwinia Napój 250 ml

TYMBARK

Jabłko brzoskwinia Napój

250 ml
10,36 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Immuno odporność Sok malina acerola dzika róża 200 ml

KUBUŚ

Immuno odporność Sok malina acerola dzika róża

200 ml
16,45 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
4.8
z 24 opinii
HORTEX Napój wieloowocowy z pomarańczą i yuzu 1 l

HORTEX

Napój wieloowocowy z pomarańczą i yuzu

1 l
4,29 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 26 opinii
HORTEX Napój wieloowocowy czerwone winogrono gujawa 1 l

HORTEX

Napój wieloowocowy czerwone winogrono gujawa

1 l
4,29 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 37 opinii
HORTEX Napój wieloowocowy z kiwi i limonką 1 l

HORTEX

Napój wieloowocowy z kiwi i limonką

1 l
4,29 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 6 opinii
TYMBARK Arbuz Jabłko Napój owocowy, szkło 250 ml

TYMBARK

Arbuz Jabłko Napój owocowy, szkło

250 ml
10,36 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 25 opinii
TYMBARK Pomarańcza brzoskwinia Napój 1 l

TYMBARK

Pomarańcza brzoskwinia Napój

1 l
3,85 zł/l
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 7 opinii
TYMBARK napój o smaku jabłko-jagoda 500 ml

TYMBARK

napój o smaku jabłko-jagoda

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
TYMBARK Malina mięta Napój PET 500 ml

TYMBARK

Malina mięta Napój PET

500 ml
5,90 zł/l
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 24 opinii
Nowość
HORTEX Napój jabłko - rabarbar PET 1.75 l

HORTEX

Napój jabłko - rabarbar PET

1.75 l
2,79 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
PEPPA PIG Napój jabłko - gruszka BIO (3 x 200ml) 600 ml

PEPPA PIG

Napój jabłko - gruszka BIO (3 x 200ml)

600 ml
15,75 zł/l
Cena9,45 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Polskie jabłko - agrest 1 l

TYMBARK

Polskie jabłko - agrest

1 l
7,29 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 29 opinii
TYMBARK Polskie jabłko - brzoskwinia 1 l

TYMBARK

Polskie jabłko - brzoskwinia

1 l
6,39 zł/l
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki KUBUŚ

4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 26 opinii
KUBUŚ Immuno mus malina dzika róża 100 g

KUBUŚ Immuno

mus malina dzika róża

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 19 opinii
KUBUŚ Immuno mus gruszka czarny bez 100 g

KUBUŚ Immuno

mus gruszka czarny bez

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Baby Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 11 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store